Unveils خانه فرار ۲۷۶ فوت مربع کوچک خانه بر روی چهار چرخ

[ad_1]

که آیا آن را به صرفه جویی در هزینه و یا مردم را به ۱ زندگی ساده تر هست می رویم کوچک. خوشبختانه شده هست وجود دارد افزایش در طرح خانه کوچک برای دیدار با تقاضا برای آن هست که در برخی از شرایط زندگی واقعا سرد و جمع و جور هست که فقط ممکن هست به شما دادن برخی از قطعه مربع را منجر شده هست. فرار خانه کلبه “سبک سرسبز” هست که ما قبل از دوست بود و در حال حاضر آنها هست که کمی عقب تر نظر مقیاس از سلف خود پرده برداری کرد اما به همان اندازه هیجان انگیز هست. فرار ۱ ۲۷۶ فوت مربع کوچک خانه بر روی چهار چرخ با روستایی و در عین حال مینیمال داخلی هست که به راحتی می توانید خواب به چهار نفر هست.

در داخل، آشپزخانه کاج ساده با یخچال under-the-counter پنهان سینک و اجاق گاز با قفسه بندی فوق وجود دارد. پنجره های بزرگ اجازه می دهد تا مقدار زیادی از نور به فضا را در حالی که فضای داخلی دادن احساس گسترده تر را وارد کنید. پله ها منجر به خواب زیر شیروانی قرار دادن و پنهان کردن گنجه و زیر شلواری در زیر.

عایق با راندمان بالا و گزینه های کنترل آب و هوا اجازه می دهد برای دماهای شدید. آسان به قلاب کردن آب و برق و آب و برق در دقیقه و زیرا هیچ پایه و اساس نیاز، شما را با آن سفر می تواند هر نقطه.

حمام ۳۶″ وان/دوش دسته کوچک موسیقی جاز, نزول و توالت مجهز هست.

حمام زیر شیروانی قرار دادن ذخیره سازی هست.

در طبقه اول در زیر شیروانی قرار دادن فضا برای اتاق نشیمن و اتاق خواب دیگری یا دفتر استفاده می شود.

گزینه های اضافی فرار ۱ ملکه و پادشاه یا دو تخت, صفحه نمایش مسطح تلویزیون با ضبط سنگ بیده رسانه های USB همراه سایه و دوش بیرونی هست.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید