SolarGaps’ تازه خورشیدی پرده پنجره سایه ها و تولید انرژی پاک | Inhabitat

[ad_1]

اگر شما پنجره پرده می تواند خانه شما علاوه بر سایه آن اتاق قدرت? این ایده پشت پرده خورشیدی تازه SolarGaps’ هست. این پرده هوشمند طراحی شده برای پیگیری خورشید می توان از طریق دستور کار کنترل می شود و این شرکت(کمپانی) محصول خود لوایح انرژی به وسیله ۷۰ درصد بریده بریده می گوید.

 SolarGaps، پرده هوشمند خورشیدی، پرده هوشمند، خورشیدی پرده، دستور کار، انرژی خورشیدی, خورشیدی، انرژی خورشیدی، سلول های خورشیدی، سلول های خورشیدی، پنل خورشیدی، پانل های خورشیدی، انرژی، انرژی پاک، انرژی تجدید پذیر، پرده، پرده پنجره، پنجره، ویندوز، سایه، خورشید، نور خورشید، نور

SolarGaps’ هوشمند خورشیدی پرده، ایجاد شده به وسیله مخترع اوکراینی اریک Yevgen، می تواند انقلابی چگونه زندگی می کنیم زندگی ما در داخل خانه ، و به دست آوردن انرژی مصرف ما در خانه ما. این شرکت(کمپانی) می گوید پرده بسیار کارآمد هستند ۱۰۰ وات قدرت در هر ۱۰ متر مربع از پنجره – انرژی کافی برای مدلهای Macbook سه یا ۳۰ LED لامپ، به گفته این شرکت(کمپانی) تولید می کند.

مرتبط با: مقیاس آزمایشگاه ملی تا نقطه کوانتومی ویندوز خورشیدی هست که می تواند قدرت تمام ساختمان ها

این شرکت(کمپانی) همچنین می گوید مراحل نصب هست به اندازه کافی ساده برای صاحب خانه خود را با استفاده از SolarGaps’ دستورالعمل – و بعدلقب از پرده ها در انرژی های تجدید پذیر تولید آنها متصل به قدرت دستگاه های خانه آغاز می شود. خود نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران برای تغییر زاویه پرده پایین تر یا آنان و یا چه مقدار انرژی تولید آنها را بررسی کنید.

 SolarGaps، پرده هوشمند خورشیدی، پرده هوشمند، خورشیدی پرده، دستور کار، قدرت خورشیدی, خورشیدی، انرژی خورشیدی، سلول های خورشیدی، سلول های خورشیدی، پنل خورشیدی، پانل های خورشیدی، انرژی، انرژی پاک، انرژی تجدید پذیر، پرده، پرده پنجره، پنجره، ویندوز، سایه، خورشید، نور خورشید، نور

پرده ها با سلول های خورشیدی از SunPower ساخته می شوند و با طول عمر ۲۵ سال می آیند. قسمت بیرونی با آلومینیوم ساخته شده هست. SolarGaps می گوید: آنها در طیف گسترده ای از آب و هوای و درجه حرارت از منفی ۴۰ درجه فارنهایت تا ۱۷۶ درجه فارنهایت کار کنید.

این شرکت(کمپانی) نیز در بازار پرده های پیشگامانه خود را مقرون به صرفه و قادر به تولید برق بیشتر از رقیب پرده هوشمند در حال حاضر در بازار. آنها در حال حاضر crowdfunding یابی در Kickstarter; تنظیم اندازه XS 390 $، ۵۰ درصد قیمت خرده فروشی و اقدامات ۳۶ ۳۶ اینچ یا ۳۲ به وسیله ۳۶ اینچ هست. SolarGaps همچنین اندازه های کوچک متوسط بزرگ خیلی بزرگ و خیلی بزرگ و همچنین دو بسته های نرم افزاری سفارشی عرضه شده هست. شما می توانید از مبارزات انتخاباتی در اینجا بررسی.

SolarGaps

+ تصاویر از طریق فیس بوک SolarGaps و SolarGaps

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید