Koolhaas طول می کشد در خائنانی طراحی(طرح ریزی) بد در لس آنجلس

[ad_1]

او موبیوس کفش گلوله او را به شهرت در سال ۲۰۰۳ و Rem D. Koolhaas به طور گسترده ای به لقب طراح اولین پاشنه بلند هست که عبور بیش از طراحی(طرح ریزی) مد به طراحی(طرح ریزی) صنعتی معروف شد. او دانشجوی معماری ناراحت، بود که او اولین کفش بر روی ۱ تکه کاغذ چند سال پیش کشید. که آیا دختری که در سمت چپ او الهام بخش برای جسم زنانه و یا اینکه این وسواس دوران کودکی خود را با کفش کتانی بود, طراحی(طرح ریزی) خود را نه از جاذبه و افسون با مد اما از منافع خود را در طراحی(طرح ریزی) فضایی آمده بود. و او بلافاصله می دانست که او به چیزی رادیکال طراحی(طرح ریزی) شده.

پرتره به وسیله روشنک Lowit

“احساس هیجان انگیز بود”، Koolhaas به یاد می آورد. “بنابراین من نمونه ساخته شده هست.” مدل توخالی حلقه به شکل پاشنه های بلند ساخته شده از مقوا و tinfoil و راهبردی در دفتر عموی او قرار داده بود: دیگر Rem Koolhaas، مهندس آرشیتکت معروف جهان و از مؤسسین OMA. “من زمان عمدی بود”، Koolhaas پذیرد. “من در کمک دایی من با نیویورک فروشگاه طراحی(طرح ریزی) برای پرادا و من کنجکاو اگر مدیران پرادا کفش متوجه می شد.” آنها انجام داد و بعد از آن Koolhaas را به میلان دیدار ساز کفش مشهور سرجیو رسی پرواز کرد. “او خواست من برای خودم برچسب”، Koolhaas، می گوید: “چون هیچ کس در صنعت کفش چیزی مثل من پاشنه looped انجام شد.” وقتی Koolhaas’ جستجو برای شریک او منجر به Galahad کلارک دودمان کفش کلارک، متحد برهنه متولد شد.

Issey میاکه x برهنه متحد

موبیوس شد موفقیت و دو طرف کاملا به فشار مرزهای طراحی(طرح ریزی) کفش و همکاری با دیگر مردم مرز را تحت فشار مانند طراحان مد عنبیه ون Herpen Issey میاکه و مهندس آرشیتکت زاها حدید همسان بودند.

زاها حدید x برهنه متحد

Koolhaas’ طرح های تمدید شده راه فراتر از کفش های نوآورانه. “من تمایل به دنبال راه حل برای هر محصول با طراحی(طرح ریزی) بد،” او توضیح می دهد. “ماشین را; طراحی(طرح ریزی) خیلی گنگ.” این بیانیه را با گفتن داستان پشتیبانی: “من با تجربه آب خسارت به ماشین من روزی و شگفت زده برای یادگیری چون کل سیستم یکپارچه هست که جایگزین رادیو ماشین هزار دلار هزینه شد. و نه تنها این, او همچنان “این مولفه ها قرار داده شده در داخل پوسته هست که می تواند تاریخ و زمان واپسین طول عمر انسان در حالی که طول عمر متوسط خودرو فقط بیست سال هست.” این خط از او را برای آزمایش با خود را طراحی(طرح ریزی) خودرو منجر به حقیقت دقت خودرو (تصویر زیر) – نسخه ساده شده و خلاصه نزدیک لامبورگینی نمادین هست که جمع و جور، فکر کردم نه مطابقت قواعد متعارف ماشین طراحی(طرح ریزی) و مینیمالیستی.

ماشین تجربی در لس آنجلس که در آن هست بر روی صفحه نمایش در خانه تولید موزیک ویدئو آهنگ بزرگ وارد کرده هست. Koolhaas تصمیم گرفت به دنبال ماشین خود و منتقل به لا اوایل ۲۰۱۷٫ “من در اینجا سه ماه در حال حاضر شده هست و هیجان انگیز بوده هست. وجود دارد open-mindedness نسبت به طراحی(طرح ریزی) تکنولوژی و هنر هست که مناسب من هست.” دستور کار ریزی برای تماس لا خانه در حالی که، Koolhaas همکاری با شریک زندگی خود را توزیع تکامل تحقق گسترش متحد برهنه به بازار آمریکای شمالی هست. اما دلیل اساسی برای آمدن به لا باز فروشگاه تازه مفهوم متحد برهنه هست. “این یکی متفاوت خواهد بود از ما فروشگاه گل سرسبد جهان در حس که آن صرفا نمایش محصولات متحد برهنه را می”، نشان می دهد Koolhaas. “آن گالری فضای رویداد، باز در تعطیلات آخر هفته برای عموم مردم و با تعیین وقت قبلی برای افراد برجسته خواهد شد. من قصد همکاری با هنرمندان محلی و بین المللی موسیقی دانان و طراحان و ما انتظار داریم ما درب باز در پایان مارس ۲۰۱۷٫”

دیده بان مخفیکاری

دیده بان مخفیکاری

تشکر Renske ورنر برای این مقاله.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید