Inhabitat استخدام نویسنده صبح اخبار – درخواست امروز! | Inhabitat

[ad_1]

تمام نویسندگان و سردبیران با اشتیاق برای طراحی(طرح ریزی) و محیط زیست! Inhabitat در حال استخدام برای پوزیشن های حال حاضر: ویرایشگر رسانه اجتماعی و صبح اخبار نویسنده . هر دو موقعیت های مستقل، پاره وقت، کار از خانه هستند. آنها می تواند بالقوه به تعهد بزرگتر نامزد راست یا دو شغل مجزا برای مردم جداگانه ترکیب. برای اطلاعات بیشتر در مورد هر موقعیت و نحوه درخواست، لطفا مطالعه:

نویسنده اخبار صبح
Inhabitat هست استخدام نویسنده صبح اختصاصی به پوشش واپسین تحولات در زمینه اخبار زیست محیطی و طراحی(طرح ریزی) و تکنولوژی و سیاست. ما نامزد راست درجه اول داستان فرصت ۲۰ ساعت کار در هفته و ۱ پلت فرم برای پخش صدای خود را به میلیون ها نفر از خوانندگان ماهانه در سراسر جهان در حال عرضه. نامزدها باید باشد از هر روز هفته ۸ هستم و در دسترس، و شما باید قادر به نوبه خود به سرعت در اطراف شکستن اخبار داستان با وضوح، دقت و شوخ طبعی و افشاگری. اگر فکر می کنید شما را علاوه بر بزرگ تازه به تیم Inhabitat ارسال اطلاعات زیر به inhabitat.com[19459011ویرایشگر [at]] با تیتر “ Inhabitat اخبار نویسنده “:

۱٫ نامه ما کمی در مورد خودتان گفتن، منافع/تخصص چیست و چرا شما را نویسنده خبر فوق العاده برای Inhabitat.

۲٫ دسترس بودن بارگیری خود را.

۳٫ سه شکستن اخبار داستان هست که شما می خواهم برای نوشتن برای Inhabitat.

۴٫ سه در تاریخ انتشار کلیپ های داستان و یا لینک به آنلاین مقالات نوشته شده هست.

ویرایشگر رسانه اجتماعی
Inhabitat هست استخدام ویرایشگر پاره وقت رسانه های اجتماعی برای شیفت آخر هفته (۴ ساعت) و همچنین ساعت های اضافی به لقب مورد نیاز در طول هفته. آشنایی و تخصص با روند کنونی رسانه های اجتماعی هست که باید به خصوص از جمله فیس بوک نمایش مشخصات عمومی Pinterest توییتر، ق و Flipboard. یکجور دوربین عکاسی امتیاز برای تجربه و یا علاقه به زندگی می کنند ویدئویی (فیس بوک زنده, نمایش مشخصات عمومی, Snapchat) و یا فرم های تازه دیگر از چاپ و نشر. اگر فکر می کنید شما را رسانه های اجتماعی کامل ویرایشگر برای Inhabitat ارسال اطلاعات زیر به inhabitat.com[19459011ویرایشگر [at]] با تیتر “ Inhabitat اجتماعی ویرایشگر “:

۱٫ نامه و رزومه ما گفتن ۱ کمی در مورد خودتان، بعد زمینه خود را تجربه و علاقه و چرا شما را بزرگ ویرایشگر به رسانه های اجتماعی برای Inhabitat.

۲٫ روز هفته و آخر هفته دسترسی.

۳٫ دو کلیپ داستان و یا لینک به آنلاین مقالات شما نوشته شده یا ویرایش شده منتشر.

۴٫ لینک به اشتراک های شبکه اجتماعی شما موفق شده اند (حساب شخصی خود را می توان یا با نام تجاری). مثال: pinterest توییتر نمایش مشخصات عمومی، فیس بوک، و غیره

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید