AeroMobil آماده برای راه اندازی ۱ ماشین پرواز هست که شما می توانید خرید واقع هست | Inhabitat

[ad_1]

ما انتظار برای پرواز ماشین همیشه از دهه ۱۹۶۰–و آنها را تبدیل به ۱ واقعیت قابل دوام امسال دسته هستید. AeroMobil فقط اعلام کرد که آماده هست برای راه اندازی آن ماشین مربوط به اینده پرواز – هست و شما در واقع قادر خواهید بود برای خرید ۱ در چند ماه. دستور کار های شرکت(کمپانی) برای نشان دادن واپسین تکرار ترکیبی ماشین و هواپیما در هفته آینده در موناکو، با دستورات قبل از شروع بعد از این سال.

 پرواز ماشین حمل و نقل سبز سبز فناوری نوآوری سبز پرواز، ماشین مربوط به اینده AeroMobil AeroMobil پرواز ماشین, پرواز ماشین preorders، AeroMobil preorders، خودرو هیبرید

با دقت به شرکت(کمپانی)، “AeroMobil هواپیما کاملا یکپارچه و همچنین به طور کامل عملکرد چهار چرخ ماشین، مجهز به نیروی محرکه هیبریدی.” تا کنون ما نمی دانیم چقدر ماشین مربوط به اینده هزینه خواهد شد و یا هر ویژگی واقعی، اما ما نمی دانیم که این شرکت(کمپانی) را متحول راه ما اطراف را هدف. “AeroMobil شخصی حمل و نقل بسیار کارآمدتر و سازگار با محیط زیست با اجازه دادن به میزان قابل توجهی سریعتر درب به درب سفر برای سفر فاصله متوسط و در مناطق با زیرساخت های جاده محدود و یا از دست رفته را به هدف.”

مرتبط با: AeroMobil پرده برداری ماشین مربوط به اینده پرواز، قصد دارد برای راه اندازی به وسیله یدلایمخیرات ۲۰۱۷

AeroMobil نشان داد نمونه اولیه ماشین پرواز خود را چند سال پیش و از آن زمان، آنها سخت در محل کار خودرو هست که در چارچوب های حاضر تنظیم برای اتومبیل و هواپیما، که به معنی شکل مناسب حمل و نقل در آینده بسیار نزدیک خواهد ایجاد شده هست. آنها به قصد نشان دادن واپسین مدل در نمایش سوپراسپرت Grimaldi انجمن در موناکو از آوریل ۲۰ تا ۲۴ آوریل.

+ AeroMobil

 پرواز ماشین حمل و نقل سبز سبز فناوری، نوآوری سبز, پرواز وسایل نقلیه, اتومبیل های اینده AeroMobil AeroMobil پرواز ماشین, پرواز ماشین preorders AeroMobil preorders ماشین هیبریدی

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید