۸ دانشگاه با دقت به سه سال به پیچ باشگاه خود رانندگی | Inhabitat

[ad_1]

ما بسیاری از خودروسازان پیش گوی نزدیک به سال در حال گرفتن خود رانندگی وسایل نقلیه در جاده ها را ببینید. جنرال موتورز هنوز آماده برای ایستادن در خط جانبی با دیگر خودروسازان در سال ۲۰۲۰ در حالی که فورد پیشرفت های بزرگ به تازگی ساخته شده هست، نیست. به منظور کمک به پل که در فاصله جنرال موتورز اعلام کرد هشت دانشگاه آمریکایی پیچ باشگاه به لقب بخشی از تازه مسابقه طراحی(طرح ریزی) خودرو مستقل نام چالش AutoDrive دادن آن هست.

 GM باشگاه، باشگاه، SAE، ماشین مستقل، خود رانندگی ماشین, مستقل, الکتریکی خودرو، ماشین سبز، ایمنی ماشین های حمل و نقل سبز autodrive چالش

AutoDrive چالش شامل تیم از دانشگاه ایالتی کترینگ دانشگاه میشیگان، فناوری میشیگان، دانشگاه A & T کارولینای شمالی، تگزاس & م دانشگاه، دانشگاه تورنتو، دانشگاه واترلو و ویرجینیا تک. هر مدرسه سه سال برای گسترش و نشان دادن پیچ باشگاه به طور کامل مستقل داده می شود.

مرتبط با: برگ نیسان تازه قادر خواهید بود به بصورت خودگردان در بزرگراه

 درایو GM باشگاه, باشگاه های SAE خودمختار ماشین خود رانندگی ماشین مستقل, الکتریکی خودرو خودروی سبز ایمنی ماشین سبز حمل و نقل، autodrive چالش

در حالی که سه سال ممکن هست مانند ۱ زمان طولانی به نظر می رسد، چالش AutoDrive بسیار سخت باشد. در پایان سه سال هر تیم گسترش پیچ باشگاه هست که قادر به حرکت به ۱ دوره رانندگی شهری خودکار و بدون هر گونه تعامل انسان کامل داشته باشد. علاوه بر دریافت پیچ GM همچنین شرکای استراتژیک و تامین کنندگان به کمک دانش آموزان در گسترش فن آوری خود را با عرضه قطعات خودرو و نرم افزار شنود گذاشته هست. علاوه بر این، در طول مسابقه، دانشجویان و استادان به شرکت(کمپانی) در کارگاه تکنولوژی خاص به کمک به آنها را در مفهوم پالایش و به طور کلی مستقل درک فنی دعوت خواهد شد.

“گرم بسیار هیجان زده به همکاری نزدیک با این هشت دانشگاه طی سه سال آینده هست” گفت: Kelzer کن، جنرال موتورز معاون رئيس جمهور از جهانی خودرو اجزا و زیر سیستم. “دانشجویان و استادان در این مدارس دانش عمیق و مهارت فنی رقابت را به. ما مفتخر به کمک به این دانش آموزان عرضه عملی در تجربه لازم برای آنها تاثیر فوری بر جهان خودرو را به زمانی که آنها فارغ التحصیل هست.”

AutoDrive چالش لگد کردن این پاییز.

عکس @GM

جنرال موتورز

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید