۶ دلیل انقلاب انرژی پاک نیاز نیست تهمت را برکت | Inhabitat

[ad_1]

رئیس جمهور دونالد تهمت محیط ضد برق آسا هست ترک بسیاری از ما را به عقب و درک تغییرات چشمگیر به دست سیاست فدرال مبارزه. اخیرا آن که تهمت “قطعا” ایالات متحده از پاریس توافق آب و هوای جلو و که جمهوری خواهان هستند گانینگ برای سازمان حفاظت محیط زیست گزارش شده هست. بدون شکر آن پوشش وجود دارد، این بار تیره برای کسانی از ما که نگران به تأمین آب و هوا قابل زندگی و سکونت کره زمین برای نسل های آینده هستند. اما تا آنجا که می خواهید تهمت و دولت نفت خیس او به سوخت های فسیلی را دوباره بزرگ انقلاب جهانی انرژی به دست آوردن سرعت به نقطه بودن غیر قابل توقف. اینجا چند دلیل انقلاب تجدید پذیر بدون برکت تهمت را ادامه خواهد داد.

 مغلوب ساختن پیشی جستن, باد, انرژی های پاک و تجدید پذیر

کنگره داد افزایش بزرگ به خورشیدی و بادی در پایان سال ۲۰۱۵ با تصویب لایحه ای که تولید مالیاتی اعتباری (PTC) برای باد و سرمایه گذاری مالیات اعتباری (ITC) برای تمدید خورشیدی. ۳۰ درصد ITC خورشیدی از طریق ۲۰۱۹ قبل از سقوط به ۲۶ درصد در سال ۲۰۲۰ ۲۲ درصد در ۲۰۲۱ و ۱۰ درصد در ۲۰۲۲ تمدید شد. PTC باد ۲٫۳ درصد از طریق ۲۰۱۶ تمدید شد و قبل از انداختن ۲۰ درصد در هر سال از طریق ۲۰۲۰٫

مرتبط با: ایالات متحده گسترش خورشیدی و باد اعتبار مالیاتی برای افزایش تمیز انرژی به وسیله ۷۳ میلیارد دلار بیش از ۵ سال

به لقب بسیاری از خورشیدی و باد مشاغل واقع در ایالات های قرمز، بعید هست که با مغلوب ساختن پیشی جستن در فشار اصلاحات مالیاتی مورد انتظار خود کار می کنند که نمایندگان جمهوری خواه پسوند مالیات های تجدید پذیر اعتباری معکوس. در حالی که باد عرضه بیش از ۳۱ درصد از تولید برق در ایالت آیووا را در سال ۲۰۱۵، تگزاس کشور در کل نصب باد قدرت ظرفیت با ۱۸,۵۳۱ مگاوات با دقت به انجمن انرژی باد آمریکا منجر می شود. در مقابل خورشیدی آریزونا (۲,۳۰۳ مگاوات) رتبه دوم برای ظرفیت و کارولینای شمالی (۲,۰۸۷ مگاوات) پشت سر در کسب مقام سوم با دقت به انجمن صنایع انرژی خورشیدی هست.

گزارش تازه از وزارت نیرو می یابد که خورشیدی استخدام آمریکایی ها بیشتر از نفت و گاز و زغال سنگ همراه — ۴۳ درصد از نیروی کار بخش تولید برق در سال خورشیدی در مقابل تنها ۲۲ درصد در سوخت های فسیلی.

 تهمت، انرژی خورشیدی، پاک و تجدید پذیر

بازار هستند هل دادن نیروهای ایالات متحده و جهان نسبت به انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی صرف نظر از سیاست و سیاست. واقعیت سابق رئیس جمهور باراک اوباما اخیرا در مجله علوم نوشت، که حرکت انرژی پاک “برگشت.” هست شرکت(کمپانی) های بزرگ مثل گوگل و اپل در شدت گذار هستند عملیات به انرژی پایدار — گوگل می گوید آن کاملا در انرژی های پاک در مقطعی امسال اجرا خواهد شد اپل هست متعهد به اجرا کردن ۱۰۰ درصد انرژی های تجدید پذیر و مختلف دیگر شرکت(کمپانی) ها با مشخصات بالا اهداف مشابه هست. گزارش تازه از بین المللی تجدید پذیر انرژی آژانس (ايرنا) که سرمایه گذاری جهانی در تجدید پذیر از زیر ۵۰ میلیارد دلار در سال ۱۳۸۳ به ثبت ۳۴۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۵ افزایش می یابد.

مرتبط با: بیل گیتس راه اندازی صندوق انرژی پاک ۱ میلیارد دلار برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی

 مغلوب ساختن پیشی جستن, انرژی خورشیدی, تمیز, تجدید پذیر

حتی بدون کربن مکانیسم در محل در بسیاری از کشورها و دولت ها به تکیه کردن سوخت های فسیلی با یارانه های بزرگ هزینه انرژی خورشیدی و بادی قیمت گذاری همچنان به سقوط — و سریع. هزینه های مقیاس سودمند خورشیدی ۸۵ درصد سقوط کرد و نیروی باد به ۶۶ درصد در هفت سال گذشته سقوط کرد. پروژه(طرح) ثبت کم انرژی خورشیدی پیشنهاد اخیرا در ابوظبی شد — متعلق به دولت ابوظبی آب & برق قدرت دریافت پیشنهاد سنت ۲٫۴۲ کیلووات ساعت برای نیروگاه ۳۵۰ مگاواتی خورشیدی. دلیل خورشیدی و باد ادامه خواهد داد به ضرب و شتم نفت، زغال سنگ و گاز به دلیل این واقعیت ساده هست که فن آوری های نمی سوخت هستند. فن آوری های انرژی خورشیدی و باد بهبود حفظ خواهد شد، تبدیل شدن به کارآمد تر و مقرون به صرفه, در حالی که حفاری تا چه مانده هست از سوخت های فسیلی تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای پیچیده و گران.

تهمت ، باد، باد دریایی پاک انرژی تجدید پذیر

ایالات متحده آمریکا هست دقت شدید به مراقبت در مورد تغییر آب و هوا. حزب جمهوری خواه عمده تنها حزب سیاسی در جهان پیشرفته هست که تغییرات آب و هوایی را رد می کند و صدای شیپور رهبر تنها در جهان هست که تغییرات آب و هوایی را رد می کند. خوشبختانه بقیه جهان با اجماع علمی گرمایش جهانی انسان ساخته شده هست، به لقب منت به وسیله آب و پاریس توافق که مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی ایالات متحده از. مجموع ۱۹۴ سازمان ملل امضا قرارداد برجسته برای جلوگیری از انتشار کربن با ۱۲۷ تاكنون آن را تصويب کند. توافق به اجرا در ۴ نوامبر سال ۲۰۱۶ وارد. همانطور که آمریکا می رود سرکش در عمل آب و هوا، نقاط دنیا به دنبال انتظار نیست. حتی کشورهای در حال حاضر حکومت به وسیله جناح راست پوپوليستها مانند روسیه و مجارستان و لهستان امضا توافق پاریس.

به لقب تهمت مرتکب به انرژی کثیف، چین حرکت دور از سوخت های فسیلی نسبت به تجدید پذیر هست که کشور را رو به رشد طبقه متوسط مطالبات تمیز کننده هوا در برخی از آلوده ترین شهرهای جهان. آژانس انرژی چین به تازگی اعلام کرد که کشور ۲٫۵ تریلیون یوان (۳۶۱ میلیارد دلار) به تولید انرژی های تجدید پذیر به وسیله ۲۰۲۰ سرمایه گذاری خواهد شد. “انرژی تجدید پذیر ستون برای انتقال ساختار انرژی چین خواهد شد،” لی Yangzhe معاون اداره ملی انرژی گفته خبرگزاری رسمی شین هوا گزارش. سال گذشته چین رکورد ۳۲ میلیارد دلار در کشورهای خارجی با دقت به تحقیقات به وسیله پژوهشکده اقتصاد انرژی و تجزیه و تحلیل مالی سرمایه گذاری. در حالی که ایالات متحده خارج از جهان, چین در حال حاضر نقش رهبری تجدید پذیر داخلی را افزایش و گسترش انرژی های پاک در خارج از کشور گرفته هست.

مرتبط با: چین به سرمایه گذاری ۱۷۴ میلیارد دلار انرژی پاک بیش از چهار سال آینده

 تهمت، انرژی خورشیدی، تمیز تجدید پذیر

به لقب تهمت آماده برای کشتن دستور کار ریزی قدرت تمیز، ایالات مانند نیویورک و کالیفرنیا شدت حال دنبال مأموریت های انرژی تجدید پذیر خود را بدون راهنمایی های فدرال. در ویرجینیا، فرماندار فقط اعلام دستور کار دولت بزرگترین مزرعه خورشیدی — تسهیلات ۱۰۰ مگاوات هست که قدرت آمازون ابر محاسبات بخش. آیووا به تازگی مورد تایید بزرگترین مزرعه بادی در تاریخ ایالات متحده آمریکا که هنگام تکمیل شده در ۲۰۱۹ شامل ۱۰۰۰ توربین تولید ۲۰۰۰ مگاوات برق — به اندازه کافی به قدرت خانه ۸۰۰۰۰۰ در دولت. فرمانداران جمهوری خواه از ایالت ایلینوی و مریلند و میشیگان و اوهایو و ورمونت اند اخیرا اعلام کرد طرح های انرژی پاک یا امضا قانون افزایش تجدید پذیر.

مرتبط با: نیویورک تصویب ملت بزرگترین فلات قاره باد مزرعه

دولت تهمت های فسیلی سوخت متعلق به گذشته می دانم تعداد نیست اما از انقلاب تجدید پذیر غیر قابل توقف، آن مهم نیست که چه تهمت تصمیم می گیرد.

عکس از طریق Shutterstock Pexels، ویکی مدیا (۱, ۲) فلیکر

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید