۳D چاپ تخمدان موش های نابارور وضع اجازه | Inhabitat

[ad_1]

اندام Three-dimensionally چاپ شده هست کلاه خیلی قدیمی در حال حاضر. اما در حالی که تکنولوژی استفاده شده هست به همه چیز از گوش های مصنوعی برای جایگزینی بافت مغز، کار تخمدان خارج از قلمرو امکان شده اند — تا کنون، که هست. دانشمندان از دانشگاه نورث وسترن Feinberg دانشگاه پزشکی و مک کورمیک دانشگاه مهندسی سازه های تخمدان “bioprosthetic” هست که اجازه موش های نابارور به نه تنها تخمک گذاری اما همچنین تولد و پرستار فرزندان سالم برپایه مقاله منتشر شده جاری در ارتباطات طبیعت مجله را گسترش داده اند.

scaffolds Composed سریع prototyped ژلاتین و ابتدا با تخم مرغ نابالغ تخمدان bioprosthetic با موفقیت تولید هورمون لازم برای بازگرداندن باروری در موش ها، گفت: محققان افزایش.

“این تحقیقات نشان می دهد این تخمدان bioprosthetic اند عملکرد دراز مدت، با دوام،” ترزا کاظم وودراف، دانشمند باروری و مدیر موسسه تحقیقات سلامت زنان در Feinberg، گفت: در بیانیه. “با استفاده از مهندسی زیستی, به جای از جسد تكنیك برای ایجاد سازه های عضو هست که عملکرد و بازیابی سلامت بافت که برای آن شخص جام مقدس مهندسی زیست پزشکی احیا کننده هست.”

مرتبط با: Organovo را Bioprinter فن آوری می تواند منجر به ۳D چاپ اندام انسان

 موش و باروری و چاپگر سه بعدی، 3D چاپ ارگان دانشگاه نورث وسترن

وودراف و شرکت(کمپانی) طرح تست سازه های خوک با چشم نسبت به آزمایش های انسانی در آینده.

برای مسائل مربوط به زنان با باروری، خصوص بیماران سرطان هست که اغلب از دست دادن عملکرد تخمدان آنها بعدلقب از شیمی درمانی فشرده تکنولوژی پیامدهای قابل توجهی می تواند.

“چه اتفاقی می افتد با برخی از ما از بیماران که تخمدان خود را در بالا به اندازه کافی سطح عملکرد نمی و آنها نیاز به استفاده از درمان جایگزینی هورمون به منظور آغاز بلوغ، گفت:” مونیکا Laronda همکاری نویسنده مطالعه و هم پیشه سابق بعد از دکترا در آزمایشگاه وودراف. “هدف این ساختمان را میخواهم که به نحوه عملکرد تخمدان هست. ما تصویر بزرگ معنی هر مرحله از زندگی دختر, بلوغ بعدلقب از طریق بزرگسالی به یائسگی طبیعی فکر.”

+ دانشگاه نورث وسترن

عکس به وسیله بدنه دانکن

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید