۳۶ سال کنده کاری از طریق کوه به آب را به روستای خود را به خرج می کند مرد | Inhabitat

[ad_1]

در سال ۱۹۵۹، روستای کوچک Caowangba در استان گوئیژو چین بود مشکل – خشکی تا تمام منابع آب مجاور خشک شده بود و ساکنان مجبور بودند تکیه می کنند و تنها برای آب آشامیدنی. حتی آن چاه گاهی ترک مردم شهر بدون به اندازه کافی آب را به متزلزل شد. بدتر هنوز, این شهر تنها برنج برنج، ساخت آن را سخت برای ساکنان برای دسترسی به غذای کافی خشک بود. چیزی بود که باید انجام شود. اما جای رها کردن و حرکت به خانه تازه, ۱ مرد به نام هوانگ اداره دافا امضا کرد تصمیم به پروژه(طرح) های بلند پروازانه به حفاری کانال ۱۰ کیلومتر امتداد صورت چند صخره محض به آب را به خانه اش.

آن زمان ۳۶ سال و حداقل ۱ تلاش ناموفق اما در حال حاضر به اندازه کافی آب جریان به شهر برای عرضه مواد غذایی و آب آشامیدنی برای همه. بسیاری از مقایسه با اداره دافا امضا کرد به شکل افسانه ای گونگ یو پیرمردی که تعيين خدایان به معنای واقعی کلمه حرکت کوه ها را از راه او ایجاد می شود.

 36 سال کنده کاری از طریق کوه به آب را به روستای خود

در تنها ۲۳ ساله به خرج می کند مرد، اداره دافا امضا کرد ساخته شده پروژه(طرح) زندگی خود را. برای ساخت کانال روستاییان به کنده کنار صخره محض سه کارست کوه، کار خطرناک هست که بالا سمت کوه رفتن خودشان را بستن به درختان و صدها متر پایین صخره به حفاری rappelling بود.

مرتبط با: هند مرد Single-Handedly گیاهان ۱,۳۶۰ هکتار جنگل

به طور طبیعی، آن زمان کمی هستند قبل از هر کس دیگری در شهر مایل به این کار خطرناک هست. اما در پایان، تنها راه دیگری برای انجام ندادن و سازمان دیده بان شهر ادامه مبارزه بود. متاسفانه، بعد از ۱ دهه کار اولین تلاش در کانال ناموفق در آوردن آب به شهر بود. این ضایعات کل نبود: تلاش ایجاد ۱ تونل را از طریق کوه های مجاز برای سفر آسان از طریق سنگ، و نه در اطراف هست که هنوز در استفاده امروز.

 36 سال کنده کاری از طریق کوه به آب را به روستای خود

به خرج می کند مرد اداره دافا امضا کرد متوجه شدم آنها نیاز به درک بهتر از آبیاری به کار طرح. بنابراین او ترک تحصیل مهندسی برای چندین سال و تلاش های بعدی خود را حتی بیشتر دقت دستور کار ریزی شده. در اوایل ۱۹۹۰s, او متقاعد روستائیان را دوباره امتحان کنید. کارگران اغلب در غارهای صخره کنار خوابیدیم و مکان از راه دور آن را دشوار هست به آنها برسد در موارد اضطراری–در واقع اداره دافا امضا کرد در کوه کار بود زمانی که دختر و نوه خود، قادر به رسیدن به آنها را قبل از آنها کشته شده اند گذشت.

 36 سال کنده کاری از طریق کوه به آب را به روستای خود

به خرج می کند انسان مرتبط: صدها خانه زنبور آویزان کردن ۱ صخره شیب دار در چین برای ذخیره زنبور عسل وحشی

در نهایت، در سال ۱۹۹۵، کانال تازه بود به پایان رسید و آب را به جریان به Caowangba آغاز شد. اگر کانال کافی نیست, تلاش اداره دافا امضا کرد را نیز مسئول برق و جاده تازه به شهر در همان سال، ساکنان به قدم به عصر مدرن این امکان آوردن بودند. در حال حاضر، جامعه در حال رشد هست و هوانگ اداره دافا امضا کرد به لقب ۱ قهرمان محلی در ۸۲ ساله جشن گرفته می شود. کانال آب در حال اجرا به سه دهکده های دیگر که اتفاق می افتد برای عبور از مسیر خود، فراهم آوردن آب به ۱۲۰۰ تن و اجازه دادن به آنها به ۴۰۰۰۰۰ کیلوگرم برنج هر سال رشد می کند.

از طریق مرکزی چیز عجیب و غریب

عکس از طریق VGC چین روزانه

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید