۱۰ مدرن ساختمان با نمای که نگه داشتن ما خیره

[ad_1]

خرده فروشی، بخش بخش مسکونی خانه VM در کپنهاگ در شکل V و M با بالکن که پیش رفتن مانند منقار پرنده به وسیله معماران JDS طراحی(طرح ریزی) شده بودند.

عکس به وسیله بردلی دارن

هست به جای تعجب نیست که Adjaye همکاران برنده رقابت برای طراحی(طرح ریزی) اسمیتسونین موزه ملی آفریقایی آمریکایی تاریخ و فرهنگ در آمریکا با خیره کننده خود، بسیار دقیق بیرونی ملیله دوزی برنز هست که ساختمان را پایان می رسد.

عکس Nacasa & شرکای شرکت(کمپانی)

اگر فقط نگاه هر بانک به صورت روشن و رنگارنگ به لقب Sugamo Shinkin بانک شعبه Shimura که طراحی(طرح ریزی) شده بود به وسیله امانوئل moureaux معماری + طراحی(طرح ریزی). پشته از لایه های رنگین کمان را گسترش از جلو به استقبال بازدید کنندگان به داخل آن به همان اندازه رنگارنگ.

عکس از برکت Hedrich

سخت برای جلوگیری و توقف زمانی که برج آبی به نظر می آید زمانی که شما در حال قدم زدن به خیابان های شیکاگو هست. باند استودیو موجدار چند استفاده از ساختمان طراحی(طرح ریزی) شده، نمای سفید کاملا مسحور برابر آسمان آبی هست.

حسن نیت عرضه میدهد هنینگ معماران لارسن

نشسته سمت راست در آب در ریکیاویک ایسلند سالن کنسرت Harpa به وسیله معماران هنینگ لارسن شبیه جواهر حک شده با نور خورشید را منعکس کردن پنجره های شیشه ای منحصر به فرد paneled.

عکس به وسیله Nic Lehoux

بزرگ و یا گروه Ingels Bjarke، از طریق ۵۷ غرب ساختار مثلثی و بزرگ در سمت غرب شهر نیویورک هست که خانه های آپارتمان ۶۰۰ هست. بیش از ۱ سال قدیمی فرم چرخاندن به آپارتمان های بسیاری از که ممکن هست دیدگاه های رودخانه هادسون طراحی(طرح ریزی) شده بود.

عکس به وسیله بینه هلنه

خانه بندر آنتورپ ممکن هست یکی از غیر معمول ترین ساختمان های تا کنون. طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله معماران زاها حدید, پروژه(طرح) شامل repurposing قدیمی آتش نشاني و ساختمان ساختار مدرن اضافی در بالای خانه بندر آنتورپ رشد کارکنان.

عکس به وسیله متیو Ducros

واقع در کلاه d’Agde، فرانسه، هتل مسکونی Nakâra طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله ژاک فریر معماری، ویژگی های بیرونی ترد, رنگ سفید همه هست که مناسب برای محل ساحل دریای مدیترانه. به جای قسمت بیرونی خسته کننده هتل در الگوی هندسی باز دادن آن نور و روح احساس ملبس.

عکس به وسیله ماکسیم شولتز

طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله هرتزوگ & de Meuron هامبورگ Elbphilharmonie فرهنگی مرکز و کنسرت سالن بالای انبار قدیمی ساختمان در آب ساخته شده هست. ناهمواری آب از رودخانه زیر و نمای شیشه ای آن شامل cutouts منحنی هست که شکستن شیشه ای رنگین کمانی بالای میرسد.

عکس به وسیله Luc Boegly

چگونه شما نمی تواند شاد ماندن در این کوتاه مدت و بلند مدت اقامت هتل? هتل Hipark در پاریس Manuelle Gautrand معماری در سایت مثلثی با پایه آن به دنبال به لقب اگر آن هست به تناسب زیادی فشرده شده طراحی(طرح ریزی) شده هست. زاویه ای ساختمان با نمای رنگارنگ آن سبزی و بلوز قطعا در آن محله می ایستد.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید