گزارش مهندس آرشیتکت | کافه و فروشگاه شکلات

[ad_1]

استودیوی طراحی(طرح ریزی) Bro.Kat، ۱ کافه و فروشگاه شکلات کوچک در کشور لهستان طراحی(طرح ریزی) کرده هست، یکی از ویژگی های این فروشگاه، طراحی(طرح ریزی) جذابِ دیوارها است، به طوریکه بر روی آجر سفید رنگ دیوارها، پوششی طراحی(طرح ریزی) و نصب شده هست که به مانند شکلات تلخ ذوب شده هست. همچنین شکل و فرم چراغ های آویز فروشگاه، […]

 • نام پروژه(طرح)
  کافه و فروشگاه شکلات
 • طراح
  استودیوی طراحی(طرح ریزی) Bro.Kat
 • مکان پروژه(طرح)
  Poland
 • سال ساخت
  ۲۰۱۷
 • عکاس
  Radoslaw Kazmierczak
 • وب سایت
  www.contemporist.com

استودیوی طراحی(طرح ریزی) Bro.Kat، ۱ کافه و فروشگاه شکلات کوچک در کشور لهستان طراحی(طرح ریزی) کرده هست، یکی از ویژگی های این فروشگاه، طراحی(طرح ریزی) جذابِ دیوارها است، به طوریکه بر روی آجر سفید رنگ دیوارها، پوششی طراحی(طرح ریزی) و نصب شده هست که به مانند شکلات تلخ ذوب شده هست. همچنین شکل و فرم چراغ های آویز فروشگاه، بسیار جالب هست و مانند قطره ی شیری می ماند که از سر قطره چکان، چکه می کند.

این کافه دارای ۱ نیم طبقه کوچک هست، که با نرده های شیشه ای محصور شده هست. برای رسیدن به این نیم طبقه از چند پله ی سفید رنگ استفاده شده هست و ۱ دسته نرده که در داخل دیوار فرو رفته و با نورپردازی تزئین شده هست، برای آن تعبیه شده هست.

قسمتی از فضای طبقه همکف کافه ، به فضای خدمات اختصاص داده شده، بطوریکه محدوده ی آن با ۱ باند نور مخفی در سقف، از دیگر فضاها جدا شده هست. تمام رنگ بندی در این کافه و فروشگاه شکلات، به رنگ سفید و قهوه ای هست و در بعضی از قسمت ها از شیشه نیز استفاده شده هست، حتی رنگ بندی صندلی های آن ترکیبی از پلاستیک قهوه ای تیره با پلاستیک شفاف هست.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal 

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید