گزارش معماری(سازنده) | مرکز بازی NUBO

[ad_1]

مرکز بازی NUBO در سیدنیِ استرالیا به وسیله استودیوی طراحی(طرح ریزی) Frost با همکاری Joey Ho و Patrick Leung از گروه معماری PAL طراحی(طرح ریزی) شده هست. این مرکز که برای کودکان طراحی(طرح ریزی) شده هست، دارای فضاهای گوناگونی است، بطوریکه کودکان در کنار بازی و سرگرمی، خلاقیت و تخیلشان نیز بروز می نماید. اتاق اساسی مرکز بازی NUBO دارای فضایی برای نشستن […]

 • نام پروژه(طرح)
  مرکز بازی NUBO
 • طراح
  استودیوی طراحی(طرح ریزی) Frost + گروه معماری PAL
 • مکان پروژه(طرح)
  Sydney, Australia
 • سال ساخت
  ۲۰۱۷
 • کاربری
  آموزشی
 • وب سایت
  www.contemporist.com

مرکز بازی NUBO در سیدنیِ استرالیا به وسیله استودیوی طراحی(طرح ریزی) Frost با همکاری Joey Ho و Patrick Leung از گروه معماری PAL طراحی(طرح ریزی) شده هست. این مرکز که برای کودکان طراحی(طرح ریزی) شده هست، دارای فضاهای گوناگونی است، بطوریکه کودکان در کنار بازی و سرگرمی، خلاقیت و تخیلشان نیز بروز می نماید.

اتاق اساسی مرکز بازی NUBO دارای فضایی برای نشستن پدر و مادران است، تا بتوانند از نزدیک کار کودک خود را تماشا نمایند.

قسمت دیگر این مرکز دارای ۱ فضای کوچک بازی است، که از چوب و ترکیب آن با دو رنگ سفید و آبی ایجاد شده هست. این فضا دارای ۱ سرسره، استخر توپ، پله و نیز فضایی دنج برای بازی کودکان است.

در قسمت دیگر مرکز بازی NUBO ، فضایی برای کار های هنری کودکان تعریف شده هست.

اتاق دیگر در این مرکز، فضایی هست که در آن کودکان با مشاهده دیوارها می توانند قدرت تخیل خود را تقویت نمایند، زیرا حرکت های ساده ی چوب بر روی دیوارها، تداعی کننده ی ساختمان، کوه و یا هر چیز دیگری در ذهن کودکان هست.

در نهایت، فضایی آرام برای کتاب خوانی و داستان سرایی در مرکز بازی NUBO تعریف شده هست. کودکان در این فضا می توانند به صورت تنهایی و یا با ۱ فرد بزرگسال باشند.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal 

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

 

 

 

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید