گزارش معماری(سازنده) | دانشگاه مدرسه تازه

[ad_1]

در طول نزدیک به ۱ قرن ، مدرسه تازه پیش روی سیستم آموزش و پرورش مترقی بوده هست. سیستم آموزشی که با ارشهای دموکراسی و شهر نشینی و فن آوری پایدار و همچنین رویکرد جهانی شدن پایه گذاری شده هست. در طول ۱۵ سال گذشته ، مدرسه تازه میراث بزرگی از آموزش را به دوش میکشد […]

 • نام پروژه(طرح)
  مرکز تازه دانشگاه
 • طراح
  گروه معماری Skidmore, Owings و Merrill
 • مهندس معماری(سازنده)
  Jon Cicconi, AIA; Colin Koop, AIA
 • مکان پروژه(طرح)
  ۶۵ ۵th Avenue, New York, NY 10003, United States
 • مساحت
  ۳۵۰۰ متر مربع
 • سال ساخت
  ۲۰۱۴
 • عکاس
  James Ewing

در طول نزدیک به ۱ قرن ، مدرسه تازه پیش روی سیستم آموزش و پرورش مترقی بوده هست. سیستم آموزشی که با ارشهای دموکراسی و شهر نشینی و فن آوری پایدار و همچنین رویکرد جهانی شدن پایه گذاری شده هست.

در طول ۱۵ سال گذشته ، مدرسه تازه میراث بزرگی از آموزش را به دوش میکشد و نزدیک به ۱۰۰۰۰ دانشجوی کارشناسی در حال آموزش در این مرکز میباشند. در حال حاضر این دانشگاه با افزودن نزدیک به ۳۵۰۰ متر مربع به فضای دانشگاه و ساخته شدن همه ۱۶ طبقه مسیر گسترش و گسترش را به سرعت پیموده هست. این دسته مشتمل بر آزمایشگاه – کلاس های درس – کتابخانه اساسی – ۹ طبقه خوابگاه دانشجویان – کافی شاپ و بسیاری از فضاهای مورد استفاده دانشجویان هست.پ

برای بهینه کردن فضا ها و کم کردن هزینه و همچنین برداشتن سقف کاذب که خود باعث افزایش وسعت دید و ارتفاع در فضاهای داخلی میشود ، سیستم طراحی(طرح ریزی) داخلی دسته به صورت اکسپوز طراحی(طرح ریزی) شده هست. این سیستم با رنگ آمیزی های خاص و با جرات و جسارت در انتخاب رنگ باعث افزایش جذابیت در فضاهای داخلی شده هست. این ساختمان که در حال تبدیل شدن به ۱ مرکز بهره وری انرژی در آمریکاست در حال حاضر بالغ بر ۳۱ درصد انرژی را صرفه جویی میکند.

سیستم ارتباطات عمودی دسته مشتمل بر دو روش راه پله و آسانسور هست که در زمان های پیک مصرف ، آسانسور دسته قادر به پاسخ گویی کامل درخواست های استفاده از این سیستم نخواهد بود. بنا بر این راه پله های مناسبی در اطراف دسته طراحی(طرح ریزی) و تعبیه شده هست که نه تنها باعث ایجاد حائلی بین فضای داخل و بیرون و کاهش میزان سر وصدای وارد شده به محیط داخل میشوند ، بلکه باعث ایجاد میل و رغبت بسیار دانشجویان برای استفاده از راه پله به جای استفاده از آسانسور برای دسترسی به طبقات میشود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal 

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید