گزارش آرشیتکت(طراح) | برج بازار

[ad_1]

مدتیست که در رسانه ها و شبکه های اجتماعی کلیپی از داخل استخری در بالای ۱ ساختمان برج منتشر شده ، این کلیپ که پیوسته رو به پایین فیلم برداری شده تصویری از پاهای شخص شجاعی را به نمایش گذاشته که در داخل استخری در بالای ۱ برج حرکت کرده و هنگام حرکت بخشی از […]

  • نام پروژه(طرح)
    برج بازار
  • طراح
    گروه معماری Jackson & Ryan
  • مکان پروژه(طرح)
    ۷۷۷ Preston St, Houston, TX 77002

مدتیست که در رسانه ها و شبکه های اجتماعی کلیپی از داخل استخری در بالای ۱ ساختمان برج منتشر شده ، این کلیپ که پیوسته رو به پایین فیلم برداری شده تصویری از پاهای شخص شجاعی را به نمایش گذاشته که در داخل استخری در بالای ۱ برج حرکت کرده و هنگام حرکت بخشی از این استخر بر روی آسمان قرار دارد ، به صورتی که تصویری که از داخل استخر گرفته شده زیر آب و اسخر فضای خیابان و خودرو های در حال حرکت را نشان میدهد.

ویدیوی منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده میفرمایید:

در ادامه توضیحاتی راجع به این پروژه(طرح) به حضور تقدیم میگردد:
پروژه(طرح) ” برج بازار ” که ( Market Square Tower ) نام دارد در شهر  Houston در تگزاس آمریکا قرار دارد. این پروژه(طرح) ۱ ساختمان ترکیبی ( complex ) و متشکل از فضای مسکونی و تجاریست که در سال ۲۰۱۴ شروع به ساخت کرده و در نوامبر ۲۰۱۶ به پایان رسیده هست.

این ساختمان بیش از ۱۵۰ متر ارتفاع داشته و دارای ۴۶۳ واحد آپارتمانی هست که در ۴۰ طبقه پراکنده شده . اما مهمترین و وجه تمایز این پروژه(طرح) استخر آن که در طبقه آخر واقع شده میباشد . این استخر دارای کف شیشه ای بوده و در بخش خاصی از این استخر کنسولی به سمت بیرون ساختمان ایجاد گردیده هست . این کنسول در بیشترین حالت خود تنها ۳ متر بیشتر از ساختمان فاصله گرفته و با شیشه اکرلیکی به ضخامت ۲۰ سانتیمتر ساخته شده.

این ساختمان که یکی از لوکس ترین فضاهای مسکونی را عرضه میدهد دارای ۴ پنت هوس در طبقه آخر بوده که بین ۳۸۵ متر مربع تا ۴۰۰ متر مربع مساحت دارد. در ادامه پلانهای پنت هاوس دسته برای مطالعه و بررسی عرضه گردیده هست.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal 

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید