گروه Sé: سرپرستی آپارتمان در تصاویر Rossana Orlandi

[ad_1]

به مناسبت هفته طراحی(طرح ریزی) میلان، نام تجاری اروپا Sé سرپرستی نمایشگاه در قالب ۱ آپارتمان در تصاویر Rossana Orlandi. گروه Sé گرد هم می آورد ترکیبی التقاطی از نام تجاری دسته سه در چهار اتاق مختلف – سالن سالن اتاق ناهار خوری و اتاق پانسمان – همراه با چند قطعه تازه از جمله نیکا Zupanc اقامت Daybed.

که چگونه قطعات به کار با هم سالن

شامل قطعات را به ۱ محیط آپارتمان، آن بینندگان حس چگونه کار می کند هر طراحی(طرح ریزی) در فضای واقعی نیز می دهد. این نمایشگاه نیز مشارکت تازه با نام تجاری هست، از جمله فرش از فرانسه با نام تجاری Cogolin تولید لا رونمایی و به وسیله بروکلین مبتنی بر روی پارچه کاربرد تصویر زمینه تصاویر بعد زمینه.

سالن سالن

متفرقه

از Schtakleff Pavlo بنیانگذاران Sé:

Sé گروه ما شما را به طور مستقیم به جهان Sé دعوت. در این دقت سرپرستی اتاق چهار شما کشف چگونه قطعات از همه دسته ها سه Sé دستیابی به وحدت سبکی و چگونه آنها را با دکور ایجاد شده به وسیله همکاران و دوستان و هنرمندان ما ممزوج شدن. آنها برای داشتن استعداد و اخلاق هست که منطبق بر دیدگاه ما انتخاب شده هست و ما سپاسگزار برای آنها نیز به شما، برای این فرصت فوق العاده برای به اشتراک گذاشتن فلسفه ما برای زندگی به ما دادن.

متفرقه

متفرقه

سالن سالن ناهار خوری اتاق ناهار خوری اتاق ناهار خوری اتاق ناهار خوری اتاق پانسمان اتاق پانسمان اتاق با نیکا Zupanc اقامت Daybed

راهرو

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید