چگونه برای ایجاد ۱ وب سایت کسب و کار سفارشی با Squarespace

[ad_1]

رنگ نئون بر باند فرودگاه و سبک خیابان وبلاگ برای چند سال گذشته گرفته اند بعد این تنها ۱ ماده از زمان قبل از نشانه های نئون نفوذ فضای دکور (حرکت بیش از نامه خیمه!). و آنها با آغوش باز طراحی(طرح ریزی) مجلات و وبلاگ ها و تابلوهای Pinterest آغوش شده ام. به تازگی، نئون مقرون به صرفه تر تبدیل شده هست (و فروشگاه ها برای فروش در جعبه های بزرگ مانند هدف). اما مگر اینکه شما ۱ هنرمند نئون در سرعت شماره گیری (و یا بسیار عمیق جیب) بود، آن کمی دشوار هست برای گرفتن نام خود را در چراغ نوشته شده هست. (یا خود را سرود. نام کسب و کار… یا فقط در مورد هر چیزی سفارشی). تا به حال! اهرام با شکوه نام گرفته هست تا چالش به نام خود را در چراغ.

این شرکت(کمپانی) به وسیله لنا Imamura و سیمون Sas در سال ۲۰۱۴ آغاز شد. Sas در شکار برای هدیه حمام نوزاد کامل برای برادرزاده به زودی به-می شود-متولد شد. او ضربه در ایده داشتن تابلوی نئون ساخته شده برای مهد کودک خود را، اما منبع را پیدا کند. در یکی از آن لحظات لامپ او یاد بود که دوستش دبیرستان، لنا نئون در آپارتمان خود وارد شوید و بنابراین رسیده. بقیه تاریخ نام اهرام با شکوه هست.

البته آن کاملا که به سرعت اتفاق می افتد. لنا بود به ساخت مجسمه های پایه چراغ پست مدرسه هنر — نه تنها او اثر قدرت نئون را دوست نداشت اما او نیز دوست داشت که جای زیادی در آپارتمان نیویورک کوچک خود را نمی. جفت دو سال آینده کمیسیون مصرف و ریز تنظیم روند سفارش سفارشی در سایت Squarespace خود را صرف. (آنها را راهی برای چیدن سفارشی ساخت ساده و شهودی بود.) در نهایت، آنها خود سایبر “درب” در تاریخ ۱۲ آوریل سال ۲۰۱۶ افتتاح شد. در سالگرد خود را “تقریبا”، ما خواسته آنها نگاه در سال اول خود را از تجارت الکترونیکی و چالش ها (و نکات برجسته!) ساخت کسب و کار سفارشی در Squarespace کار می کنند.

چه قالب استفاده از شما و شما را با دیگران تجربه بود?

ما استفاده از قالب مارتا (باور کنید یا نه) و ما واقعا رانده الگو با بسیاری از سفارشی CSS. ما که Squarespace اجازه می دهد تا این عشق.

ما بسیاری از تحقیق در قالب های مختلف مقایسه و امکانات مختلف متضاد بود. فقط ساده ترین و تمیز بود هنوز با وجود تمام تحقیقات با مارتا رفتیم. ما اعتماد که سفارشی CSS سایت ما به جایی که ما می خواستیم آن را به را–و voila، آن را کار می کرد!

چه مدت شما صرف کار بر روی طراحی(طرح ریزی) سایت? شما کار با ۱ طراح یا آن را خودتان انجام دهید؟

ما هم مانند به تقسیم و تسخیر، که زیبایی از داشتن ۱ شریک هست که نقاط قوت کاملا متفاوت از خودتان هست. لنا کار طراحی(طرح ریزی) از سایت به نام تجاری به طرح های نئون کند. ما دوست و طراح بزرگ Stine وسترگارد آرم برای ما گسترش. و از ما نظر خشن با هم، ما احتمالا سرمایه گذاری از زمان آغاز به کار راه اندازی ساعت ۱۰۰۰ و ترکیب.

شما من کمی درباره چگونه شما پلت فرم برای راه اندازی ۱ کسب و کار سفارشی سفارش استفاده کرده ایم می توانید بگویید? من عاشق راه شما می توانید سعی کنید از عبارات و تصور چگونه آن را در نئون نگاه!

با تشکر! ما درباره به گیک کردن شما آماده هست؟

ما می دانستند که ما نیاز به فرایند طراحی(طرح ریزی) سفارشی اما وجود ندارد واقعا ۱ راه حل ساده حاضر هست. بعد از صحبت کردن با ۱ گروه از گسترش دهندگان Squarespace و ظالمانه به نقل از چپ و راست برای ساخت یکی از ویژگی های طراحی(طرح ریزی) سفارشی در سایت، ما را با ۱ راه حل ساده هست که درگیر ۱۰۰۰s ساعت زن

به منظور بازسازی فرآیند طراحی(طرح ریزی) سفارشی آمد، طوری که شما می توانید انتخاب فونت و سپس رنگ ما راه اندازی صفحات ، سپس نصب نوع و رنگ. ما آغاز شده با فونت های ۸ و ۹ رنگ و ۴ گزینه های نصب و ۴ نمایش رنگهای — اگر شما ریاضی هست که ترکیب ۱,۱۵۲… ۱,۱۵۲ موارد در فروشگاه ما برای هر ترکیبی از فونت نئون رنگ و نوع نصب هست که در سراسر ۱۰۰ + صفحه جریان که ایجاد روند انتخاب بدون درز ترسیم شد هست.

بعد از تعداد انگشت شماری از فروش ما تصمیم گرفتیم به خودمان رابط سفارشی طراحی(طرح ریزی) هست که شما را در سایت امروز در حال گسترش سرمایه گذاری. دلیل آن هست که ۱ دستور کار تحت وب (۱ دستور کار هست که با این نسخهها کار در پنجره مرورگر) آن واقع در دامنه جداگانه میزبانی. در حال حاضر وجود MVP (حداقل قابل دوام محصول) می بینید در حالی که ما بیشتر در مورد نیاز کاربر و دریافت بازخورد از مشتریان ما.

ما واقعا نوآوری متوسط نئون با رویکرد مدرن ما و وب سایت ما را با نام تجاری و سفارشی طراحی(طرح ریزی) app هست که ایجاد آن تجربه و گفتن داستان ما هست. ما بسیار هیجان زده در پاسخ ما در حال گرفتن.

چه برخی از عبارات مورد علاقه خود را در نئون بوده هست؟

ما زنبور سفارشی در چراغ نئون برای مهد کودک دوست بود. نام دختر خود را بار هست و بنابراین ما عاشق این یکی از دلایل احساساتی آنها او “ب” تمام وقت تماس بگیرید.

یکی از قطعه اول ما ما تخم مرغ نئون که ما خواسته مورد بسیاری شد. گالری قطعه نمايش در پنجره خود را به پایان رسید و اتفاقی Refinery29 آن خال خال و نئون را در نمایش مشخصات عمومی خود را نوشته شده. که کمی پست واقعا کمک کرده ما را ۱ تن از قرار گرفتن در معرض و اگر شما بودند امروز شروع کسب و کار ما را به سطح تازه

، می متفاوت / همان?

من هر کدام از ما سرگرم چگونه ما تا به سرعت، که می شود پیش گوی اصلا فکر می کنم مشکل بزرگی هست، فقط گاهی کمی خسته کننده هست. بنابراین ما هر دو با چگونه به سرعت گسترش کلمه غافلگیر شد ما محصول ما هر نقطه دیگر از ما نمایش مشخصات عمومی حساب و نام تجاری همکاری، آگهی نیست. در ادراک، ما ۱ سیستم بهتر در محل در همان ابتدا با نحوه سازماندهی تمام سفارشات ما داشته باشد. در این مرحله ما آن پایین پت، اما آن را در زمان چند دستور درک نحوه ارتباط کل فرایند از طراحی(طرح ریزی) تا تولید تا تحویل به مشتریان ما.

ما بیانیه ماموریت ما همان نگه داشتن، که به هر لحظه درخشش هست و ما واقعا به انجام درست آن دنبال.

چه توصیه شما کسی که میخواهد به شروع به فروشگاه آنلاین شما بدهد?

قبل از شما سایت شما زندگی می کنند، ما قطعا پیشنهاد ارسال به گروه اساسی از افراد هست که بازخورد مختصر و مفید به من بدهید. باز و پذیرا برای تغییر و مردم شما واقعا اعتماد و گوش دادن به آنها هست. راه ما فکر می کنیم باید به جریان سایت اغلب از چند تن از دوستان ما متفاوت هست و پذیرای انتقاد سازنده بودن مهم هست.

چه شده هست که خود بزرگترین درسی که یاد گرفتم این سال? 

من فکر می کنم بزرگترین موفقیت ما تا کنون شده هست می گویند بله به همه چیز، آن را امتحان و یادگیری از آن. ترس به ریسک در آغاز بودن بسیار مهم هست. برای یادگیری سخت و سریع از امن بماند و ترسم به ایجاد تغییرات به بعد در ابتدا، بهتر هست.

مثلا همکاری اول ما با تصویرگر در دالاس هست که ما هرگز ملاقات بود ولی او مدیر کار ما بود. ما فقط با دل و روده ما رفت و به پایان رسید تا ایجاد ۱ قطعه زیبا برای او که منجر به فروش تازه. نگاهی به گذشته، ما او از سوراخ در دیوار نمی دانم! اما ما که خطر در هر حال زمان.

ما می دانیم آن را آسان تر از انجام گفت اما شما به غرایز و گرفتن ریسک شما می توانید استطاعت، تنها شما رشد کمک می کند. برای راه اندازی ما به ویژه آن بسیار مهم

هر گونه مشاوره نهایی برای شروع ۱ سایت کسب و کار/تجارت الکترونیک هست که می خواهید از آن عبور چیه؟

حمل و نقل! همیشه فکر به حمل و نقل. حمل و نقل اگر شما از طریق مدل کسب و کار خود را با دقت فکر نمی کنم همیشه به شما نیش.

از آنجایی که ما در حال عرضه neons شیشه ای شکننده ما وضعیت حمل و نقل بسیار منحصر به فرد هست. اما در ابتدا همه ما که همه از دست می دهد پول در حمل و نقل گفت. آن فقط تبدیل به ۱ استاندارد در سایت های تجارت الکترونیک به نزدیک به حمل و نقل رایگان–هیچ کس انتظار دارد که این روزها بابت. بنابراین ساختمان در حمل و نقل به شما هزینه های عملیاتی مهم هست.

حتی اگر ما کشتی ما neons همه جا, ما هنوز هم دائما در بهترین راه برای بسته بندی کشتی و نصب آنها امکان دارد. شاید همیشه کار در حال پیشرفت هست اما آن بخش بزرگی از تجارت الکترونیک کسب و کار هست که در چشم ساده.

را وب سایت بعدی خود را با استفاده از Squarespace. Squarespace فروشگاه آنلاین قالب ها و دامنه ها برای کمک به شما در کسب و کار خود را دریافت کردن زمین را عرضه می دهد! و هنگامی که شما استفاده از کوپن کد DESIGNMILK در پرداخت شما دریافت کنید ۱۰ ٪ خاموش خرید اول خود را.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید