چرا اجداد ما گرد خانه – ساخته شده و به همین دلیل آن هنوز حس را به ساخت دور سازه های امروز می کند | Inhabitat

[ad_1]

اشکال قدیمی ترین سرپناه بومی بودند اغلب دور در شکل. (فکر کنم به جنوب غربی ایالات متحده آمریکا هوگان و Yurt مغولی و تیپی آمریکای شمالی و Tenemos یونانی در بین دیگران.) چرا اجداد ما برای ساخت دور انتخاب کنید? چون شکل اشاره — تخم مرغ و زمین و تنه درخت و سنگ — آنچه آنها دیدند در محیط طبیعی اطراف آن منعکس شده هست. و طبق معمول بهترین مادر طبیعت می داند. برخی علوم طبیعی بسیار خوب هست که ساختمان های دور را باعث می شود راحت تر، بیشتر صرفه جویی در انرژی و امن تر وجود دارد–به خصوص اگر شما ترکیب شکل باستانی با مصالح مدرن.

 yurt چوب, داستان دو دور خانه، خانه سوله

باد و سونامی امواج حرکت طبیعی اطراف ساختمان گرد به جای گرفتن گوشه های گرفتار در (و بالقوه پاره کردن). سقف گرد اجتناب ‘هوا دستگاه’-وضعیتی که در آن باد قوی تری ساختار سقف بالا و خارج از ساختمان.

ده ها تن از نقاط هم پیوسته دور خانه وجود دارد. این سایت که در آن سازندگان می توانید بخش هایی از ساختمان با هم متصل هستند. در روزهای کهن، مواد پیوند طناب انگور و پنهان شد. مواد مدرن مهندسی قطعات-مانند مرکز حلقه فولاد شعاعی و فولاد براکت و روابط کنترل لرزه و طوفان و پیچ و مهره و کابل های فولادی هستند. این پیوند قطعات سازه و ساختمان را ترکیب منحصر به فرد از انعطاف پذیری و قدرت و کیفیت هست که باعث می شود آنها را به میزان قابل توجهی امن تر در شرایط آب و هوایی شدید مانند زمين لرزه و باد شدید و بارش برف سنگین.

 حرارتی دینامیک، انتقال حرارت، گردش طبیعی هوا دور زندگی

ساختار سقف شامل طراحی(طرح ریزی) معماری منحصر به فرد هست که ریشه های آن در جلگه های کوه از آسیای مرکزی هست. دیدار با سقف خرپا در حلقه مرکز تولید فشار درون و بیرون هست که دارای سقف در حالت فشرده سازی. در دور ساختمان های مدرن با استفاده از طراحی(طرح ریزی) Yurt باستانی، هواپیما ۱ تا ۳ درجه فولاد کابل دایره محیط بیرونی که خرپا دیوار را ملاقات می کنید و ظاهری رانش طبیعی نگه دارید. به دلیل این ترکیب حلقه مرکزی فشرده سازی در بالای پشت بام و محاصره کابل که در آن سقف با دیوار, دهانه های سقف بلند بدون هر گونه سیستم پشتیبانی داخلی (مانند تیرها یا پست) هست. تنش هم پیوسته در ساختمان به زمین می رود و با استفاده از گرانش و فشرده سازی برای برگزاری آن را همراه با قدرت باور نکردنی.

پویایی حرارتی طبیعی معماری باز در بالای فضای دور با استفاده از انرژی خارجی به گردش دما. مثل این کار می کند; تا اینکه می رسد سقف عایق هوای گرم به طور طبیعی بالا می رود، آن تا خمرهای شکل حرکت می رسد سقف تا این پنجره سقفی مرکز که کولر، هوا به وسیله قطره به زمین که در آن حرکت در سراسر به دیوار و دوباره بالا می رود تا از آن پنجره سقفی را ملاقات می کند و دوباره قطره از خود واکنش نشان می دهد. این عمل همواره گردش هوا و درجه حرارت در خانه.

 دور طراحی(طرح ریزی) ساختمان های باستانی indigenious معماری، کلبه دور

دور ساختمان استفاده کمتر مواد دیوار، کف و سقف به همان قطعه مربع به لقب ساختار مستطیل شکل محصور.  ۱۵ تا ۲۰% کمتر مواد برای ایجاد همان ساختمان فوت مربع در مقایسه با طراحی(طرح ریزی) مستطیل شکل استفاده می شود! این به این معنی امکان کوچکتر اثرات محیط زیست و فضای بیشتر برای هزینه کمتر. این همچنین به معنای کمتر مساحت سطح تماس با شرایط نامطلوب آب و هوا هست که باعث بهبود بازده انرژی و دوام کلی خانه.

 داخلی اتاق در گرد خانه، دایره ای آشپزخانه، دور خانه

آکوستیک دور فضا می توان از این جهان. منحنی نرم برای تلفن های موبایل داخل ساختمان آن را محل مناسبی برای استراحت و انعکاس یا اجتماعی و گوش دادن به موسیقی (.. .think طولانی زمستان شب داستان سرایی در اطراف مرکزی آتش…) شکل همچنین جلوگیری از سر و صدا از نفوذ در خارج از. زدودن امواج صوتی به لقب آنها به ساختمان محافظ داخل از خارج صدای پیچیدن.

 شال عرشه اطراف خانه دور، داستان دو دور خانه icf ساخت خانه، خانه دایره

نیاکان ما نیز درک کیفیت خانه دور هست که کمتر از هوشمند استفاده از انرژی، تخصیص فضا باهوش و قوی و طبیعی حرکت هوا و صدا قابل اندازه گیری هست. دیوید Raitt yurt سازنده توصیف آن “زندگی دایره ای فراهم می کند تعادل دنبال درون و بیرون، در محیط زیست طبیعی و محیط اطراف به دنبال اما بعد از آن در آینده دوباره به خود و کوره کشتی.”  شما ممکن هست به آن منحنی درخواست تجدید نظر به تماس بگیرید.

۲۱ قرن خانه ساخته شده با مصالح مدرن را می توان انرژی امن، کارآمد، سالم-زندگی-به وسیله-طراحی(طرح ریزی) خانه آینده هست که از گذشته!

تصویر سرب از طریق خانه های Deltec

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید