پنج شنبه با مارا Silber

[ad_1]

کلیولند به دنیا Silber مارا هم اکنون خواستار منهتن خانه که او در راه اندازی شرکت(کمپانی) طراحی(طرح ریزی) داخلی eponymous خود در سال ۲۰۱۵ متخصص در مسکونی و پروژه(طرح) های مهمان نوازی. او ابتدا به لقب مشاور طراحی(طرح ریزی) و سبک بعد از طراحی(طرح ریزی) داخلی و تاریخ هنر در دانشگاه جورج واشینگتن دی سی., همه قبل از فرود در مارک کانینگهام Inc.، جایی که او honed مهارت های خود را در بالا پایان پروژه(طرح) های مسکونی که بعضی از آنها در معماری خلاصه ، دکور ال طراحی(طرح ریزی) داخلی در سبک درآمده هست کار ، و دیگران. در این جمعه در پنج Silber گرد انتخاب موارد دلخواه و هریک از مناطق دمدمی به نوشیدنی های خوشمزه سهام. نگاهی به.

جاد بنیاد/مجوز به وسیله VAGA نیویورک، نیویورک

۱٫ مارفا، TX
آن بسیار بیشتر از “شهر نزدیک به آن فروشگاه پرادا خالی” هست. واقع در گوشه دور از تگزاس، Marfa پایگاه هنر مدرن دونالد جاد بلوک اقامت بنیاد Chinati و دسته گالری جذاب و عرض مانند نمایشگاه ۲D و نشاط مارفا هست. هنگامی که در شهر، تقاضای آب در مرتع پرورش احشام.

۲٫ شراب قرمز
A روز کامل (و نه تا کامل روز) برای من به پایان می رسد با شراب قرمز. من و شوهرم مزه شراب را دوست دارم. ما اصلا پیچیده نیست و در واقع فقط برای مشاهده میزبان جالب و ۱ بطری از قرمز به باد کردن نگاه. مورد علاقه من علم موشک از تاکستان کالدول در نپا هست.

عکس به وسیله Steven تول فروشنده ساده

۳٫ کلیولند موزه هنر
مستقر در نیویورک هستم من هست، اما همیشه نزدیک من خانواده در غرب میانه، و به لقب Clevelander مادری من خانه خواهد سفر خانه بدون بازدید از موزه هنرهای کلیولند را ندارد. از من وجود ازدواج کرد آن هست که بسیار ویژه به من! معماری تنها زیبا، و دسته ای بسیار موثری هست.

عکس به وسیله ویلیام Waldron خلاصه معماری

۴٫ مارک کانینگهام
او چنین الهام بخش من به لقب رئیس سابق، مربی، دوستان، و طراح هست. در حالی که کار برای مارک، من او را از مشتریان، نوع به کارکنان خود را به لقب دوست متفکر و غیر قابل انکار به لقب طراح با استعداد با ملاحظه تماشا. و فروتن هست که او احتمالا با این ستایش خجالت می کنید!

منبع عکس

۵٫ @wearewilderness
برای سفر معتادان مثل من آفریقا یکی از زیبا ترین و هیجان ترین مکان روی زمین هست. بیابان Safaris که مختصات به طور مستقیم با آژانس مسافرتی مبتنی بر کشف آفریقا یکی از اپراتورهای اردوگاه صفری برتر این قاره هست. بدون عکس به طور کامل عدالت میتوانیم اما @wearewilderness حساب کاربری نمایش مشخصات عمومی نزدیک می آید. پست های خود را به یاد من چقدر بزرگ جهان هست. آنها به من هنگامی که اصطلاح “طراحی(طرح ریزی) شرایط اضطراری” اتفاق می افتد مانند تاخیر پارچه را بر پایه نگه دارید.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید