پنج شنبه با دیوید Monn

[ad_1]

شهر نیویورک دیوید Monn رفتن به دستور کار ریز رویداد زمانی که آنها می خواهند به پرتاب چیزی فراموش نشدنی همه دنبال کردن هست. Monn پنسیلوانیا به دنیا شروع به کار خود را به عنوان طراحی داخلی و سپس در صنعت جواهرات ظریف و قبل از شروع خود رویداد مشهور دستور کار ریزی شرکت(کمپانی) فرود آمد. و در حالی که او دستور کار ریز رویداد در نظر گرفته شده هست، هنگامی که شما را از طریق دسته التقاطی خود را که شامل امثال جشن گوگنهایم فرانک گری معماری(سازنده) توپ افسانه ای آشنا، و دولت شام در کاخ سفید برای یکی و-فقط رئیس سابق، باراک اوباما تجلیل مطالعه کردن او به وضوح بیشتر از رویداد طراح هست. تنها در سال گذشته، به او راه اندازی خود را کتاب اول میز قهوه با عنوان هنر از جشن ، که به شما زیرچشمی نگاه کردن به کار خود را جشن گرفت. نگاهی به به عنوان سهام دیوید Monn تعداد کمی از چیزهایی که او را دوست دارد و الهام بخش در پنج شنبه این هفته می یابد.

عکس به وسیله مایکل Bodycomb، حسن نیت عرضه میدهد شهر & کشور

۱٫ بشقاب پرنده Magnolias در دادگاه
Planted در سال ۱۹۳۹، همیشه چنین زیبایی قابل اعتماد در این شکوفه های هست که هر بهار خارج از دسته دادگاه، که چنین موسسه نیویورک با شکوه شکوفه پیدا کنم. به من که آغاز رسمی فصل بهار هست.

۲٫ مواد غذایی به عنوان هنر
عکاس دیوید مردیت استفاده می کند بسیاری از عناصر طبیعی مختلف در کار خود را. من اغلب پیدا کردن ساده ترین ترتیبات برای مرکز جدول خوبی تشکیل میوه در طرح رنگ تک رنگ هستند. آنها از بافت و عمق با اشکال طبیعی و سایه اضافه کنید. ساده و غیر منتظره، هنوز پیچیده در راه حق.

منبع عکس

۳٫ نور طبیعی نور
نقش ۱ نقش محوری در داستان سرایی و مؤثر بر خلق و خوی در رویدادهای من و در زندگی روزانه من. قدرت غیر قابل تصور در نور خورشید و شمع و لامپ های رشته ای یا آتش سوزی وجود دارد. آن می توانید قرعه کشی شما، یا شما رويگردان، شما را هنگامی که شما به خودتان پیدا کنید بدون آن احساس گرم و آرام، یا سرد و تاریک. در مکان های بسیار تاریک ترین ما اگر ما را به حقیقت که نور نگه دارید وجود دارد، ما ایمان که در نور ما را نسبت به آن جلو.

عکس از اول فکر کردم فیلم/تصاویر، طرز تفکر زمان فیلم، حسن نیت عرضه میدهد نیویورک تایمز

۴٫ اواخر کانینگهام لایحه
یاد عکاس نقش مدل و دوست، بیل کانینگهام اختصاص داده شده و تمام عمر خود را به تلاش برای زیبایی. هر روز او به دنبال کشف زیبایی و دعوت ما به او در سفر. به عنوان زمان تغییر کرده هست، من احساس تلاش برای زیبایی کم اهمیت تبدیل شده هست. بیل کار همواره یادآور هست که زیبایی در اطراف ما هست. گاهی اوقات شما فقط باید کمی سخت تر به آن نگاه.

۵٫ چارلز پادشاه من سامی
او بهترین دوست من هست و از او گرفتم معنای عشق بی قید و شرط.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید