پنج شنبه با بروکس T. اتوود

[ad_1]

هیچ غریبه به صفحه دیجیتال طراحی شیر چند-خط تیره و همیشه سرگرم کننده بروکس T. اتوود IDSA، ایدا، هست روشن آن تا در زمان های اخیر. ۱ بار برپایه بروکلین اتوود رئیس استودیوی طراحی چند رشته ای، eponymous خود قبل از مبادله سواحل و فرود در آفتابی لس آنجلس همسر و ۲ ساله پسر (هر سه پیروزی در بخش مو!) بود. در حال حاضر، برنده جایزه طراح و مربی به ارمغان می آورد نگاه مشتاق خود را به معماری تحقیق & A + طراحی که در آن او مدیر طراحی و قایق طراحی بدون شک کند در بهترین راه ممکن تکان دادن. بالای یکی از شش طراحان در حال ظهور در سال ۲۰۱۳ به وسیله موزه هنر و طراحی, نیویورک شهر نام بودن، خود طراحی متمرکز TEDx مذاکرات، “مشترک فرصت هایی هستند همه جا” و “طراحی مثل شما معنی آن!” چیزی از دست رفته هست. این هفته جمعه پنج ما با اتوود دوست داشتنی برای دیدن فقط آنچه خلاقیت خود را نگه می دارد این روزها piqued بررسی کنید.

عکس حسن نیت عرضه میدهد بیانسه

۱٫ زندگی موسیقی
نمی تواند (و باید) وجود داشته باشد بدون ضربان و ریتم موسیقی و چون دارم رقص به خصوص با همسر و ۲ سالگي پسرم (نام دیگر “شاد رقص”). آلبوم ما آن را کردم از اینجا… با تشکر از شما ۴ شما سرویس به وسیله قبیله به نام تلاش و آلبوم تصویری لیموناد به وسیله بیانسه رویایی کار هستند. Whockah .

عکس به وسیله Cory کندی

۲٫ صدا (و نور) به وسیله بیگانگان
حمام خارج-از-این-جهان Integratron مکان جادویی در درخت یوشع (صحرا) ایجاد شده به وسیله مجنون ly انسان شگفت انگیز هست که به به وسیله بیگانگان برای ساخت این ساختار هست که شما می توانید بروید و دیدار ابلاغ و در حمام صدا (در غروب آفتاب اگر شما می توانید آن زمان مناسب) غوطه ور هست. کاملا به بها آن هست. و اگر شما واقعا می خواهید به ذهن خود دمیده شده به وسیله بیگانگان، برو برو برو به میومیو گرگ در سانتا فه، نانومتر. Oompah .

عکس © Tomiaki Tamura

۳٫ شاهکارهای معماری عجیب تخيلى
من سوار خانواده (همسر و ۲ ساله) در سراسر ایالات متحده آمریکا از بروکلین به لا و ما بسیاری از مناظر باور نکردنی مواجه می شوند. باوجود اینکه خواهم با بدنام باشگاه موتور سیکلت Bandidos ما از دست ذهن ما را در مکانی به نام ال Cosmico در مارفا, TX (صحرا و وسط frickin’ هیچ جا) و اتوپى زیبا منحصر به فرد عمومی معماری به نام Arcosanti در آریزونا (که همچنین زنگ برنز ریختگی). دینگ .

۴٫ Netflix
گاهی چیزی خیلی خوشمزه captivates دقت تخیل و کنجکاوی که نمی تواند دور از آن نگاه کنید که می آید همراه هست. استئوآرتریت انجام میگیرد، و غریبه چیزهایی مانند بازی با بتونه احمقانه به عنوان بچه هستند. سرگرم کننده عجیب و غریب, عجیب, می تواند به صرف ساعت بازی کردن با و همیشه به ایجاد فرم های تازه. له .

۵٫ ایده های ایده ها
خون زندگی من هستند. چالش قورت دادن ناسا کیک ها. این ۵ تا از مهم ترين مشکلات ما باید حل هستند. دارپا دستگاه به آب پاک با استفاده از نمک و باتری اتومبیل می سازد. ما آینده مصنوعی ۳D اندام های انسان چاپ خواهد شد. Whockah .

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید