پنج شنبه با آلیسون برگر

[ad_1]

مستقر در لس آنجلس آلیسون برگر ۱ هنرمند هست که به ارمغان می آورد زمینه معماری و طراحی(طرح ریزی) گسترده به او وسایل روشنایی های رویایی اشیاء مبلمان مجسمه و کمیسیون پروژه ها از طریق تعادل کامل از شیشه و نور هست. با استفاده از شیشه های سنتی روش دمیدن به مقیاس اشکال تاریخی که یکپارچه پشت تجلیل پرداخت بی انتها کارها او را احساس جهان قدیمی برای طراحی(طرح ریزی) مدرن. دالاس متولد برگر تصادفا glassblowing کودکی منجر به کسب BFA از مدرسه رود آیلند طراحی(طرح ریزی) قبل از تحصیل در رشته معماری در دانشگاه کلمبیا. بعدلقب از چند سال کار کردن به عنوان ۱ آرشیتکت(architect) در آبشش Bausman و همکاران او همکاری های موفق با سوابق برادران وارنر و فرانک گری اميد و همکاران که در بازگشت به شیشه طراحی(طرح ریزی) تمام وقت در سال ۱۹۹۵ هر چند کارآموزی با دانشجویان Chihuly دیل منجر به اتمام. او اشیاء شیشه ای نازک در فیلم و موسیقی فیلم ها از جمله عملی سحر و جادو دختر مخزن و مدونا خواب داستان فرود آمد و او شخصا به وسیله موسس ا Garçons des Rei Kawakubo طراحی(طرح ریزی) نصب و راه اندازی برای نمایشگاه توکیو که شامل چشم انداز معماری هست که کارها او اشیاء شیشه ای راه اندازی شد. کار او شده بطور گسترده به نمایش گذاشته و منتشر شده در سطح جهان و همراه با گالری ها و نمایشگاه سراسر جهان های مختلف در سراسر ایالات متحده از طریق نمایشگاه هالی هانت و روشنایی پلاگین لا برپایه در دسترس هست. اکتبر سال ۲۰۱۶ شاهد انتشار خود Rizzoli چاپ کتاب، آلیسون برگر: شیشه و نور ، که طول می کشد نگاه در حرفه خود را برجسته. پنج شنبه این هفته با او برای پیدا کردن آنچه piques خلاقیت و الهام بخش او بررسی می کند.

عکس به وسیله Jorge رویان

۱٫New شهر نیویورک – سوهو
من صرف سالهای کاری من در نیویورک زندگی می کنند. هر زمان که من شهر شده، من در مرکز شهر، اقامت اطراف محله های قدیمی که در آن زندگی میکردم. بلند شدن در اوایل، تعجب خیابان با ۱ فنجان قهوه و نگاه به معماری ساختمان چدن دارم.

عکس به وسیله جاش سفید

۲٫ فال
شروع کردم رفتن به کتابفروشی این زمانی که من اولین بار به لس آنجلس نقل مکان کرد بیش از ۲۰ سال پیش، و جانباز از زمان بوده هست. این یکی از بهترین curated هنر معماری کتاب فروشی در جهان هست. لی کاپلان صاحب دانش باور نکردنی طراحی(طرح ریزی) و هنر هست و که در راه او curates مغازه منعکس شده هست. من می توانید ساعت وجود صرف مرور و خواب.

عکس به وسیله دیوید جوان-ولف

۳٫ بورلی چشمه های آب گرم
چشمه های آب گرم طبیعی آبگرم واقع در سمت راست در شهر که بیشتر مردم نمی دانند وجود دارد. جای من می خواهم به دور به خارج کردن و شارژ کردن دزدکی حرکت کردن هست.

عکس حسن نیت عرضه میدهد Museo گالیله

۴٫ گالیله Museo – فلورانس
چند سال پیش من به فلورانس سفر کرد و آمد در سراسر این موزه. آن دسته متنوعی از قرن ۱۶ آشنایی مداوم منبع الهام بخش برای من شده هست. دهه ی من کاتالوگ چند که سند دسته موزه را از آرشیو خود جمع آوری شده.

عکس به وسیله Tori Hamatani

۵٫ لوکوربوزیه – کلیسای جامع Ronchamp
دهه این پروژه به من الهام گرفته و هر بار که من نگاه به عکس ها می بینم چیزی تازه. از سقف دارای وزن مخصوص کم ضخامت دیوار حک شده با شیشه ای رنگی، چله کلیسای جامع نمونه کامل برای من، چگونه نور تبدیل فضا هست.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید