پروفسور استانفورد اتومبیل های سوخت فسیلی خواهد شد ناپدید در ۸ سال به عنوان ‘بزرگ نفت’ فرو می ریزد می گوید | Inhabitat

[ad_1]

مطالعه تازه منتشر شده به وسیله دانشگاه استنفورد را نشان می دهد که اتومبیل های سوخت فسیلی در ظرف هشت سال – میرود و شهروندان هیچ چاره ای جز سرمایه گذاری را در وسایل نقلیه الکتریکی و یا فن آوری های مشابه را داشته باشد. این هست زیرا هزینه وسایل نقلیه برقی – از جمله خودرو و اتوبوس و کامیون–در نهایت، منجر به فروپاشی صنعت نفت کاهش خواهد یافت.

 دانشگاه استنفورد پروفسور Seba وسایل نقلیه الکتریکی, بزرگ نفت، نفت

رهبری به وسیله دانشگاه استنفورد اقتصاددان Seba تونی، گزارش هست ناشی از اسپاسم اضطراب در صنعت نفت. که آنها را به ده برابر ارزان تر برای حفظ از ماشین هست که اجرا در سوخت های فسیلی و حاشیه ای نزدیک صفر هزینه سوخت با عنوان “Rethinking حمل و نقل ۲۰۲۰ تا ۲۰۳۰” آن چگونه مردم نهایت به خود رانندگی وسایل نقلیه الکتریکی تبدیل خواهد شد جزئیات. علاوه بر این، سرندهای ارتعاشی طول عمر مورد انتظار از ۱ میلیون مایل هست. در مقایسه، اکثر اتومبیل های فسیلی اساس به سختی واپسین ۲۰۰,۰۰۰ مایل.

Seba پیش گوی که در کمتر از ۱ دهه آن بسیار دشوار هست برای مصرف کنندگان به پمپ بنزین، قطعات یدکی و یا مکانیک به اندازه کافی آگاه به تعمیر موتورهای احتراق می شود. او فرض نهایی هست که دراز مدت قیمت نفت به ۲۵ دلار هر بشکه سقوط که dealerships خودرو امروزی به وسیله ۲۰۲۴ ناپدید می شوند. Seba می گوید کسانی که چسبیده به اتومبیل های قدیمی خود را احتمالا مجبور به پرداخت به دور از آنها در آینده. به گفته خود مؤلف وجود خواهد داشت “جمعی از وسایل نقلیه حاضر طلبى.”

 دانشگاه استنفورد پروفسور Seba وسایل نقلیه الکتریکی, بزرگ نفت، نفت

مرتبط با: “ثور” ایسلند آتشفشان نیروگاه برق می تواند تولید ۱۰ X بیشتر انرژی از نفت یا گاز چاه

سانفورد محقق همچنین اعتماد به نفس هست که در دهه ی آینده، انسان عمدتا خواهد شد تکیه بر خطرناک رانندگی وسایل نقلیه خود به عنوان قابل توجهی کمتر هستند.

ما در نوک تیز منقار یکی از سریع ترین و عمیق ترین، مهم ترین اختلال حمل و نقل در تاريخ “گفت:” Seba. “وسایل نقلیه موتور احتراق داخلی را وارد دور باطل از افزایش هزینه های. چه منحنی هزینه هست که به وسیله ۲۰۲۵ تمام خودروهای تازه خواهد شد برق تمام اتوبوس های تازه تمام اتومبیل های تازه تازه تراکتور، کامیون های تازه تمام می گوید: هر چیزی که بر روی چهار چرخ حرکت جهانی برقی، خواهد بود.”

استاد تخمین می زند که “نقطه اوج” در سال دو یا سه بعدی هنگامی که باتری EV 200 مایل پیش افتادن و ماشین الکتریکی قیمت نازل شدن به ۳۰۰۰۰ دلار رخ می دهد. به وسیله ۲۰۲۲, مدل کم پایان برای فروخته خواهد شد تا به عنوان کم $۲۰,۰۰۰٫ بعدلقب از آن، آن مرگ بزرگ نفتی هست.

+ استنفورد

از طریق پست مالی

عکس از طریق Pixabay

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید