ویک پیشگامانه سقف خورشیدی فقط آمار بازار | Inhabitat

[ad_1]

کارت اعتباری خود را آماده دریافت, زیرا ایلان اعلام کرد ویک کاشی سقف خورشیدی به منظور شروع امروز – و تسلا سقف خورشیدی صفحه سفارش فقط رفت و زنده در دسترس هستند. نگاه خلاقانه سقف کاشی سنتی تخته سنگ و اهل توسکانی یا تکه چوب برای سقف بام دوست اما آنها جمع آوری خورشید به خانه خود را با قدرت پاک، تجدید پذیر انرژی خورشیدی. مشک گفت که صاف نسخه سیاه و سفید و بافت کاشی در دسترس خواهد بود برای سفارش امروز، با سبک های دیگر بعدلقب از سال آینده.

 تسلا تسلا powerwall سقف خورشیدی تسلا تسلا کاشی سقف خورشیدی و کاشی سقف خورشیدی و تسلا خورشیدی, خورشیدی قدرت و انرژی های تجدید پذیر، انرژی خورشیدی برای خانه, خورشیدی قدرت پشت بام خورشیدی سقف ایلان توییتر توییتر ایلان، تخته سنگ خورشیدی سقف، سقف خورشیدی اهل توسکانی سقف کاشی انرژی خورشیدی

مشک ساخته شده اعلام امروز، به عنوان نشانی از او چند ، در توییتر، بیان کرد که امسال در آمریکا شروع نصب خواهد شد. وی افزود که اهل توسکانی و تخته سنگ فرانسوی در ۶ ماه خواهد بود. سفارشات و نصب در خارج از کشور تا سال آینده در دسترس نخواهد بود.

: تسلا با احتیاط تازه پشت بام خورشیدی

سقف خورشیدی می تواند با باتری Powerwall ویک به قدرت ۱ خانه به طور کامل در انرژی پایدار زوج رونمایی شد. با دقت به مشک هر کاشی منحصر به فرد هست و به نظر می رسد مانند کاشی سنتی از خیابان.

+ تسلا سقف خورشیدی

از طریق کرک

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید