ویاگرا می تواند کلید برای جلوگیری از گسترش مالاریا | Inhabitat

[ad_1]

در اصل گسترش یافته به لقب ۱ درمان برای فشار خون بالا، مورد علاقه جهانی “کمی قرص آبی” دارای دسته ای از استفاده خارج از اتاق خواب — آن می توانید درمان سرطان پروستات، آدرس ريوی و حتی خود گل بی پرده. مطالعه نیز که ویاگرا می تواند کمک به جلوگیری از گسترش مالاریا پیدا می کرده هست. تحقیق های مشترک به وسیله دانشمندان فرانسوی و انگلیسی پیدا کردم که ویاگرا می تواند سلول های قرمز خون برای جلوگیری از انگل حمل بيماری از انسان به پشه منتقل می شود را تغییر دهید.

 استفاده از ویاگرا، ویاگرا مالاریا درمان مالاريا گسترش مالاریا پشه مالاریا، مالاریا درمان مالاریا انتقال

با دقت به مراکز کنترل مریضی، حدود ۱۹۸ میلیون مورد از مالاریا هر سال و ۵۰۰۰۰۰ مرگ و میر در سراسر جهان–و در حال حاضر وجود دارد هیچ راستى موثر واکسن یا درمان در برابر مریضی. مریضی هست که باعث تب، لرز، تهوع و استفراغ ناشی از انگل هست که آلوده و رشد در داخل سلول های قرمز خون و منتقل می شوند از ۱ انسان به دیگری را از طریق نیش پشه.

مطالعه می گوید تغییرات آب و هوایی باعث می شود بیشتر موارد مالاریا در آفریقا و آمریکای جنوبی به لقب افزایش درجه حرارت

این انگل فرار از تشخیص به وسیله بدن انسان با سلول های قرمز خون “پیچ و تابدار” تا سالم به نظر می رسد ساخت — گلبول های غیر طبیعی و یا مرده هست محکم و فیلتر شده به وسیله طحال. آنچه محققان دریافتند که ویاگرا ظرفیت برای استراحت عضلات به لقب افزایش جریان خون هست — این بیتی هست که در اتاق خواب — همچنین می تواند سلول های قرمز خون را سخت شدن و انجام این کار در آغاز قدرت پاک کننده طبیعی طحال.

مطالعه در PLoS Pathogens منتشر شده یافت درمان موثر در طحال مصنوعی و امیدوارم که نویسنده به شکل تازه ضد مالاریا هست که با بهره گیری از نسخه اصلاح شده از ویاگرا هست که اثر نعوظ را آغاز خواهد کرد.

+ PLoS Pathogens

از طریق علمی رایگان

تصویر سرب از طریق Flickr، تصاویر © شان ها / ص Chinnapong در Shutterstock

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید