هنری فرار انتظار در سن خوزه دل Cabo ال هتل Ganzo

[ad_1]

شهرت مکزیک باخا کالیفرنیا شبه جزیره به لقب ادبیات نوروزی صحنه مهمانی کاملا بدون استحقاق نیست. وحشی در Cabo سن لوکاس می توانید آن را. اما کسانی که در دانش هدایت جهت نسبت به سن خوزه دل Cabo مطرح و لوکس تر شبه جزیره باخا شیوه زندگی مقصد buoyed به وسیله صحنه گالری هنر و پر جنب و جوش. Ganzo ال هتل – ويژگي ممتاز هتل & تفریحی واقع در دهان پورتو لس لوس کابوس – نشان دهنده باخا که هنر طراحی(طرح ریزی) و موسیقی بازی جلو و مرکز.

هتل میز جلو بالا و لابی زیر.

مهمان ورود Ganzo ال هتل خواهد شد بلافاصله دقت ورود قنات پله پایین که منجر به هتل در محل استودیو ضبط، زیرزمینی، که در آن اجرای موسیقی زنده ثبت شده و سپس از طریق ال هتل Ganzo کانال یوتیوب به اشتراک گذاشته آنلاین.

هنرمندان از سراسر جهان دعوت برای شرکت(کمپانی) در دستور کار هنرمند در اقامت هتل اقامت ۱ هفته ازای تدريجا خلاق خود را در اتاق خود و در فضاهای عمومی هتل را عرضه. بنابراین, هتل در حالت تحول ثابت خود را بازتعریف با هر مهمان هنرمند تازه هست.

حتی کوچکتر اتاق نمایش پیشنهاد آب لاجوردی در کنار استخر و مارینا زیر. Seahawk اقامت اغلب همراه بالکن نشسته به وسیله مهمان خال خال هست.

Ganzo ال هتل میزبان ۶۹ guestrooms و سوئیت در سایز ۳۸۰ متر مربع-palatial 3,900 متر مربع. آیا بزرگترین یا coziest از محله های قدیمی، هر اتاق دکور روستایی معاصر روشن و بزرگ و منظره اقیانوس با مشخص برخی از اتاق نمایش کارها و علائم هنری دستور کار هنرمند در اقامت هتل.

امکانات آبگرم صمیمی و سایهدار pampers مهمان در سبک.

آسانسور به پشت بام پاداش مهمان با نه تنها نمای زیبا از تفرجگاه ساحلی و نزدیک ساحل هتل خصوصی و خور (هتل عرضه می دهد سوار کشتی کوچک بیش از هر چند دقیقه)، اما همچنین ۱ استخر بی نهایت دیدنی صدر به وسیله استخر آکواریوم مانند کوچکتر به زل زل نگاه کردن کردن از.

چه: Ganzo ال هتل
که در آن: سن خوزه دل Cabo، مکزیک
چقدر هست؟ اتاق از نکات برجسته $۲۵۵٫۰۰
: واقع شده در نزدیکی لوس کابوس لس پورتو مارینا و شانه پهن به وسیله پوشیده از سبزه Estero سان خوزه، Ganzo ال هتل تنها ۲۰ دقیقه از فرودگاه بین المللی سان خوزه هست، اما آن می تواند جهان را به غیر از حزب در vibes از Cabo سن لوکاس احساس. هست که می گویند فضای جشن در این هتل بوتیک هنر محور وجود ندارد. با خود اعتبار نمایش مشخصات عمومی استخر بی نهایت به دنبال در آبهاي نيلگون استودیو ضبط زیرزمینی step-down پشت بام مکان موسیقی زنده و دستور کار های مداوم هنرمند در محل اقامت، مقدار زیادی به اقامت با خاطرات رنگارنگ و آرامش بخش و دنیوی رنگ وجود دارد.
قرعه کشی طراحی(طرح ریزی): هتل های مدرن در طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله آرشیتکت(طراح) پابلو سانچز ناوارو اما تمامیت Ganzo ال هتل بوم همیشه در حال تحول طراحی(طرح ریزی) شده برای نمایش کارها هنری و تاسیسات بازدید از هنرمندان تجسمی و موسیقی به طور متناوب هست. نکته: هتل کانال یوتیوب به طور منظم به روز شده به محدوده خارج از اتاق و هنرمند جفت شدن شما می خواهید به ماندن اید
پیش نمایش کتاب آن: بازدید وب سایت هتل ال Ganzo

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید