هزاران نفر را به خیابان ها به علم در شهرستانها در سراسر جهان | Inhabitat

[ad_1]

ده ها هزار نفر از مردم به خیابان ها برای روز شنبه مارس برای علوم برگزار شد ۱ سری از تظاهرات و راهپیمایی در روز زمین در زمان. با بیش از ۶۰۰ تظاهرات در سراسر جهان، “جشن علم” حمایت استفاده از سیاست مبتنی بر شواهد در تمام سطوح دولت، با تغییر آب و هوا موضوع هسته ای ساخت. کاهش بودجه اخیر دولت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بسیاری از دستور کار های مربوط به محیط زیست و خصومت درک خود را به علم به لقب جرقه اساسی جنبش.

 مارس برای علوم در واشنگتن دی سی, مارس برای مشارکت علوم مارس برای علم ضد مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس برای پیاده روی ماهواره ای علوم مارس برای علم و آب و هوا مارس الهام از

به وسیله زنان ۲۰۱۷ مارس ۲۱ ژانویه یدلایمخیرات ۲۰۱۷ مارس برای پشتیبانی بزرگ علم انباشته در ۱ مقدار کوتاه از زمان لطف به کانال های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر. اگر چه بسیاری از معترضان به لقب فرصت اعتراض دولت تهمت را به استفاده غیر انتفاعی زمین روز شبکه همکاری رهبری, مارس برای علم رسمی غیر سیاسی اعلام شد. مارس اساسی لگد کردن در صبح زود با جرم تجمع در پارک ملی واشنگتن دی سی به دنبال مارس پایین خیابان قانون اساسی به سمت پایتخت در afternoon.t

صدها پیاده روی های ماهواره ای در سراسر جهان در هر قاره به جز Antartica برگزار می شد. در دی سی، این رویداد به وسیله بیل نای مونا هانا Attisha و لیدیا ویلا-Kmoaroff هست که همراه با دیگر فعالان شناخته شده در جامعه علمی عرضه دسته ای از سخنرانی “آموزش-in،” تکمیل headlined بود جلسات آموزشي که تحت پوشش مباحث از تغییرات آب و هوایی به زندگی وحش در معرض خطر.

مرتبط با: چرا دانشمندان در بیش از ۴۰۰ شهر در روز زمین

راه پیما بسیاری از معترضان نمایش داده نشانه های خانگی با بسیاری از غیر مستقیم و مستقیم تهمت حمله با شعارهایی مانند “چه نسبت ناروا انجام و اتم ها را مشترک هست؟ آنها همه چیز را””آقای رئیس جمهور، علم داد ما Romaine،”و”به علاوه Pruitt تهمت برابر بد شیمی.” چند ساعت بعد از پیاده روی های لگد کردن، تهمت رئیس جمهور منتشر شد بیانیه در شنبه گفت: “علم دقیق به دولت من تلاش برای رسیدن به اهداف دوقلو های حفاظت از محیط زیست و رشد اقتصادی بسیار مهم هست. دولت من به پیشبرد تحقیقات علمی هست که منجر به درک بهتر محیط زیست و خطرات زیست محیطی است. بنابراین ما باید به یاد داشته باشید که علم دقیق در ایدئولوژی نیست اما در روح تحقیق صادقانه و قوی بحث بستگی دارد که ما.”

مارس برای علم برگزار شد فقط ۱ هفته قبل از دیگر عمده مربوط به علوم مارس، مارس مردم آب و هوا هست که در شهرستانها در سراسر جهان در تاریخ ۲۹ آوریل ۲۰۱۷ برگزار خواهد شد.

+ مارس برای علم

منجر تصویر از طریق ویکیپدیا ویکی مدیا

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید