هتل شناور اجازه می دهد تا مهمانان را به بادبان دور در قایق بادبانی خصوصی | Inhabitat

[ad_1]

 نمک & آب، شناور هتل هتل ادم بددهن و ماجراجو، طراحی(طرح ریزی) صربستان، صربستان، 2015 هزاره قایق بادبانی طراحی(طرح ریزی) جوایز قایق بادبانی طراحی(طرح ریزی) اقامتگاههای تفریحی شناور استراحتگاه, هتل طبیعت، قایقرانی، بادبان قایق

ادم بددهن و ماجراجو آپارتمان هر ویژگی اتاق نشیمن، آشپزخانه، حمام و طبقه بالا در منطقه خواب کف به سقف پنجره و همچنین فضای باز جلو عرشه. اتاق عجیب به شکل قایق بادبانی طراحی(طرح ریزی) شده اند به آرامی از طریق آبهای داخلی صربستان محصور در خشکی، اجازه می دهد بازدید کننده ای برای لذت بردن از نمایش های بی وقفه از زیبایی های طبیعی اطراف آنها حرکت می کند. با دقت به طراحان آپارتمان “به لقب قاب طبیعت ارتباط مهمانان را با آب و آسمان و جداسازی آنها را از استرس های روزمره محسوب مي شود.”

مرتبط با: Bolivias Palacio دل محلول معطر اب امونیاک هتل کاملا از نمک ساخته شده هست!

هنگامی که غلاف مهمان تایر تنهایی قایق بادبانی خصوصی خود را، آنها می تواند بازگشت به ساختار مرکزی هتل شناور هست که شامل پذیرش و رستوران و تالار حوادث و دفاتر و کافه. همچنین “پل پرواز” و پلت فرم ساحل برای شنا و آفتاب گرفتن و با بهره گیری از کوکتل به وسیله آب هست. هر چند که فقط ۱ مفهوم در حال حاضر، نمک آب & هتل توصیف به لقب “راه حل مناسبی برای گردشگری بدون هر گونه نقض هماهنگی طبیعی جای خود را.”

+ نمک & آب

از طریق اخبار معماری جهان

عکس از طریق نمک & آب

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید