هالیوود هیلز هتل Perched در دامنه کوه ساحل جلو در کوه Samui

[ad_1]

ساحل شخص خودم نیستم و شاید شما هم نیست اما تعطیلات به Samujana ممکن هست تغییر ذهن ما. طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله گری سقوط از GFAB معماران این املاک و اسراف در کوه Samui, تایلند از ویلا های بزرگ، معاصر نشسته بر روی تپه ای مشرف به یارو مرجانی ساخته شده هست. این که آیا شما به دنبال برای لذت بردن از دسترسی به ساحل از ساحل خصوصی املاک و یا از بالا در ویلاهای زیبایی طراحی(طرح ریزی) شده، معماری آن Samujana هالیوود هیلز زیبایی با نمایش منظره کوه Samui زوج برای تعطیلات لوکس مدرن نهایی می کند.

۱۵ ویلا

ویلا ۱

ویلا ۱

وجود دارد ۲۵ ویلا برای رزرو در Samujana مجهز به امکانات مدرن مانند استخر بی نهایت, دولت از هنر سینما, اتاق درمان خصوصی آبگرم، کانال های ماهواره ای بین المللی، و بیشتر. اگر your’e به کتاب برای تعطیلات خانواده آرام، عقب نشینی شرکت(کمپانی) های بزرگ و یا سلامتی، یا عروسی مقصد، این ویلا دنبال همه مجهز با همه چیز شما نیاز دارید که در خانه.

ویلا ۱

زمانی که شما خودتان گرسنه، شما می توانید غذاهای آماده و تحویل به ویلا برای BBQ در ویلا خصوصی ترتیب یا آشپز خصوصی به صورت محلی تهیه غذاهای الهام. شما همچنین می توانید برای خودتان (هر ویلا همراه با مواد غذایی از پیش مواجه نگردند و تجهیزات) و یا بصورت رزرو به رستوران در جزیره آشپزی.

ویلا ۳

ویلا ۳

ویلا ۳

ویلا ۳۰

ویلا ۳۰

ویلا ۳۰

ویلا ۳۰

ویلا ۳۰

ویلا ۳۰

ویلا ۲۷

ویلا ۲۷

[۲۷ویلا

۲۷ ویلا

۱۵ ویلا

ویلا ۲۰

برای کودکان و نوجوانان و خانواده ها، شما می توانید را استفاده از Samujana های خصوصی سینما و اتاق بازی یا (پیشنهاد بهتر)، بسیاری از محیط های گرمسیری خود را و کتاب گشت خصوصی windsurf یا کشتی!

چه: Samujana
که در آن: ۶۳/۱۵۴ صدای گاو ۵, کوه Samui, Suratthani, تایلند ۸۴۳۲۰
چقدر هست؟ نرخ شروع در حدود ۶۵۰ دلار برای حداقل ۳ شب اقامت
برجسته: لذت ببرید گسترده جبهه ساحل نمایش از دسترسی به ساحل خصوصی شما یا از معماری ویلا.
قرعه کشی طراحی(طرح ریزی): طراحی(طرح ریزی) GFAB هر ویلا به طور خاص برای شرایط توپوگرافی هست که آن را احاطه کرده هست یعنی هر ویلا منحصر به فرد از یکدیگر در طراحی(طرح ریزی) هست. ویژگی های دوست بی نهایت لبه استخر, عرشه پشت بام, و فن آوری دولت از هنر به معنی کنید شما را در لوکس تعطیلات.
آن کتاب: بازدید Samujana

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید