نویسنده گرترود استین هست، هم دائم مهمان در رنویک هتل

[ad_1]

نویسنده آمریکایی یاد گرترود استین داره خود دسته هتل رنویک در نیویورک، پیوستن به ساکنان قبلی شخص از هتل مانند اف اسکات فیتزجرالد توماس مان، و سعودي. رنویک که اخیرا به وسیله Stonehill & تیلور معماران و دستور کار ریزان بازسازی شد، دلتنگ طراحی(طرح ریزی) داخلی هست که ادای احترام به بزرگان ادبی آمریکایی نسل از دست رفته هست. در حال حاضر، با استین خلاق زن اول به اضافه به طراحی(طرح ریزی) هتل رنویک می شود دسته دختر شده هست که به افتخارات اشتاین بودن کارها گل و بلبل در ادبیات جشن.

طراح کیم ادواردز در Stonehill & تیلور رهبری ابتکار خلاق و شنود گذاشته در استعداد هنرمندان زن برای تزئین دسته با استین با الهام از نقوش و طرح از جمله رز به شکل حلقه بی نهایت از استین نقل قول معروف “رز رز گل سرخ هست” و استین به لقب نقاشی به وسیله پابلو پیکاسو پرتره. نویسنده رهبری ۱ زندگی فوق العاده ای در پاریس و به میزبانی سالن شب با او pals پیکاسو و هانری ماتیس. بنابراین, تیم طراحی(طرح ریزی) دسته به سالن فرانسه کلاسیک, همراه با سبد محصول چای و دست ساز چای دسته به وسیله ceramicist آلیس زرگر تبدیل. در نهایت، کارها سه رشته هنر به وسیله هنرمند جسیکا کلارک هست تجهیزات مشهور نود به استین رمان “سه زندگی می کند.”

بقیه سوئیت هتل فقط به لقب باهوش، با نقل از نقاشی و هنر رشته اشتاین از معاصران مرد هستند.

چه: هتل رنویک
که در آن: ۱۱۸ E 40 سنت، نیویورک، NY 10016
چقدر هست؟ اتاق شروع در حدود ۲۲۴ $ در هر شب
برجسته: ما خوشحال برای دیدن زن خلاق اقامت در این هتل منحصر به فرد هست که ادای احترام به مشاهیر ادبی دهه ۱۹۲۰ گرفتن. اگر شما نویسنده یا بزرگ شده با بهره گیری از یاد رمان آمریکایی, این هتل مناسب برای شما خواهد بود.
قرعه کشی طراحی(طرح ریزی): مانند وسایل دیگر هتل، سوئیت گرترود استین برای جشن کارها بزرگ نویسنده در ادبیات طراحی(طرح ریزی) شده بود. این واقعیت که هنرمندان زن را بر به کمک طراحی(طرح ریزی) دسته نامیده می شدند بیش از حد اتصالات لذتبخش هست.
این کتاب: بازدید هتل رنویک.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید