نور صفحه دستگاه می تواند پاک کردن هوا و تولید انرژی پاک | Inhabitat

[ad_1]

۵٫۵ میلیون نفر فوت زودرس به دلیل آلودگی هوا در سال ۲۰۱۳ – و نیمی از این افراد را در هند و چین زندگی می کردند. آلودگی هوا همچنان به طاعون مردم سراسر جهان امروز، اما اکنون محققان از KU عزیز و دانشگاه آنتورپ پیدا کرده اند راه برای آن هوا کثیف را به انرژی تبدیل. آنها طراحی هوای تمیز کردن دستگاه قادر به در دست ۱ فرد هست که تنها نور به کار مناسب.

 عزیز KU، دانشگاه آنتورپ هوا، کیفیت، هوا هوا آلودگی, آلودگی, هوای آلوده، قدرت، انرژی، انرژی پاک، هیدروژن, گاز هیدروژن, تکنولوژی, دستگاه

دستگاه پیشگامانه خانه دو اتاق کوچک به وسیله ۱ غشای تقسیم. در یکی از محفظه هوا پاك هست; در هیدروژن دیگر گاز تولید می شود. به عنوان کاتالیزور هر دو تجزیه آلودگی و تولید گاز نانومواد در دستگاه عمل می کنند. دانشمند سامی Verbruggen از هر دو نهاد که نویسنده سرب در مطالعه منتشر شده اخیرا مورد دستگاه را در ChemSusChem ، گفت: گاز هیدروژن می تواند ذخیره می شود و در آینده استفاده کردند.

مرتبط با: دختر ۹ ساله sues دولت هند برای تغییر آب و هوا تنبلی

با دقت به عزیز KU، فرآیندهای اساسی دستگاه شبیه عملکرد پانل های خورشیدی: “تفاوت در اینجا هست که برق هست نه تولید شده به طور مستقیم، اما نه آن هوا شده هست در حالی که قدرت تولید را به عنوان گاز هیدروژن ذخیره می شود.”

 عزیز KU، دانشگاه آنتورپ هوا، کیفیت، هوا هوا آلودگی, آلودگی, هوای آلوده، قدرت، انرژی، انرژی پاک، هیدروژن، گاز هیدروژن، تکنولوژی، دستگاه، شهر، شهر، ماسک, ماسک صورت

بالاتر از غلظت آلاینده ها در هوا، قوی تر جریان الکتریکی، به گفته محققان، که به معنی شهر مانند لس آنجلس ، پکن و دهلی نو می تواند واقعا بهره مندی از فن آوری. Verbruggen به میکروفن دستگاه اول فقط اثبات مفهوم هست اما می تواند باز کردن گزینه های در آینده تاکید کرد.

Verbruggen گفت: میکروفون، “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام این کار را به زندگی روزانه. نه مثل ما جام مقدس کشف نشده هست. اما این زمینه تازه فرصت ها هست.” دانشمندان در حال کار به مقیاس تا دستگاه خود و بهبود مواد خود را به منظور جلب در نور خورشید موثر تر برای تنظیم کردن واکنش.

از طریق میکروفن و KU عزیز

عکس © UAntwerpen و عزیز KU و از طریق Pixabay

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید