نان تست، آبجو از نان های بازیافت شده ساخته شده در حال آمدن به ایالات متحده | Inhabitat

[ad_1]

برای صرف چای در لندن نیش را از زباله های غذایی مصرف هست. سال گذشته راه اندازی شد، نان تست آن آبجو از مازاد نان تازه از جمله انتهای پاشنه loaves که در غیر این صورت از دفن زباله را تغذیه می کند. نان تست ترکیبی از نان جو malted رنگ زرد رازک مخمر و آب به سادگی آن lagers هست که به جمع آوری پول برای موسسه خیریه به فروش می رسد. کامل صد در صد از سود خود در واقع به انتقادات و پیشنهادات کار غیرانتفاعی به مواد غذایی از دست رفته در سراسر جهان می رود.

 آل نان تست زباله های مواد غذایی، آب، نان، لندن، نیویورک بازیافت

هست به نانوایی نادر هست که تن نان دور ریخته شده در پایان روز ندارد — بیشتر، شاید، از هر بانک غذایی می تواند توزیع. در واقع، تا آنجا که ۱ سوم از احتمال سر loaves مستقیما از اجاق به دفن زباله.

مرتبط: دستور کار غذایی کبک زباله برای نجات ۳۰٫۸ میلیون پوند از مواد غذایی

اگر چه زباله های غذایی هست تا حدودی از نگرانی مدرن برای تولید آب میوه tipple از نان نیست. نان تست با استفاده از دستور غذا را برپایه ۱ فرمول هست که از ۴۰۰۰ سال قبل از میلاد را ارزیابی می کند، زمانی که در بین النهرین و مصر ساخته شده “الهی نوشیدنی” از نان پخته شده از گندم emmer مردم.

 آل نان تست زباله های مواد غذایی، آب، نان، لندن، نیویورک بازیافت

در حال حاضر، نان تست می خواهد برای نشان دادن خود را در جاده ها، به طور خاص به شهر نیویورک، که در آن امید به تولید آمریکا رنگپریده آل با چهارم جولای.

مرتبط با: بریتانیا فروشگاه های زنجیره ای راه اندازی کامیون مجهز به زباله های غذایی

“نیویورک فر هستند در حال حاضر ضربه به وسیله پایین خانه مان به loaves مازاد به طور مستقیم از کوره های خود را به آب جوش،” آن را در صفحه crowdfunding یابی آن نوشت. “این کمپین ما توانایی تولید ۱۰۰ [barrels] از آبجو در نیویورک را تضمین کند — با که، کسب و کار اجتماعی در دست داریم!”

که به سلامتی!

+ نان تست در ایندی گوگو

+ نان تست

از طریق Treehugger

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید