ناسا کشف مواد لازم برای زندگی در یکی از اقمار زحل را آبکی | Inhabitat

[ad_1]

در پخش زنده امروز، محققان ناسا اعلام کرد که ما میشناسیم در قمر یخی زحل را انسلادوس آژانس کشف وجود مواد تشکیل دهنده کلیدی برای زندگی هست. دانشمندان در حال حاضر می دانستند که ماه آب مایع در سطح به دلیل حضور آب فشان spewing آب در نزدیکی قطب جنوب ماه بود. در حال حاضر، هیدروژن در آن جت آب هست که نشان می دهد احتمال که اقیانوس های انسلادوس را می تواند حمایت از زندگی میکروبی ردیابی نشده هست.

 انسلادوس، زحل، قمر زحل،، اروپا، مشتری، قمر سیاره مشتری، اقیانوس جهان، ناسا، تحقیقات ناسا، فضا، زندگی فرا زمینی، سیاره اقیانوس، هیدروژن، دریای عمیق زندگی

به آن ممکن هست به نظر می رسد عجیب و غریب به لقب منبع بالقوه زندگی فرا زمینی اما زیر پوسته یخی این سیاره دهانه اقیانوس در سراسر جهان بیش از ۱ هسته سنگی که جهان تحت پوشش یخ مانند انسلادوس که در نگاه هست. یخ هست که به لقب لایه محافظ بیرونی برای دریا، به همان شیوه که ما جو زمین محافظت می کند و زندگی در سیاره خودمان امکان تصور. در واقع ناسا از نزدیک بسیاری از این جهان”اقیانوس” نشانه هایی از زندگی رعایت هست.

در حالی که آب فشان انسلادوس را به دانشمندان از سال ۲۰۰۵ شناخته شده هست، این اولین بار کاوشگر کاسینی قادر به تشخیص هیچ ردی از زندگی ممکن هست در آنها بوده هست. اعتقاد بر این هست که سرچشمه plumes در سیستم های هیدروترمال در داخل هسته ماه تخمین زده می ۲ ۱/۲ برابر قوی تر از یکی که درایوهای یلوستون در آب فشان و چشمه های آب گرم شود. برای آب در ماه داخلی، با وجود خارجی پوسته یخی گرانشی زحل حرارت را فراهم می کند یکی دیگر از نشانه های تشویق برای گسترش زندگی.

مرتبط با: طرح تهمت به نوار بخش علوم زمین ناسا، ترویج ماموریت به مریخ

این اطلاعات تازه در مورد ماه از اكتبر سال ۲۰۱۵ هنگامی که کاسینی هنر و صنعت پرواز به plumes خود، صرف ۳۰ کیلومتر بالاتر از سطح ماه می آید. کاوشگر قادر به جذب ذرات از پر داخل ۱ قطعه از تجهیزات به نام یون خنثی توده طیف سنج، که می تواند تجزیه و تحلیل آرایش مواد در سفر خود را از طریق فضا مواجه می شوند. کاوشگر شناسایی تعدادی از مولکولهای آلی جالب مولکولی هیدروژن و دی اکسید کربن و متان.

سطح هیدروژن، به ویژه برای محققان تعجب آور بود. بنابراین باید وجود داشته باشد برخی از فرآیندهای شیمیایی زیر سطح تولید مولکول های این گاز فرار به راحتی در دنیای یخی و کوچک، مانند انسلادوس، اسیر نیست. آن ممکن هست که آب گرم از اقیانوس به ترک غنی از آهن در کف دریا باعث واکنش شیمیایی هست که به طور مداوم عرضه اقیانوس هیدروژن مولکولی تجدید هست جریان می یابد.

این همان فرایندی هست که در زمین خود دریچه های هیدروترمال، سوخت کمک می کند که اتفاق می افتد اکوسیستم های عجیب و متنوع اقیانوس های عمیق هست. چون ما با دقیقا چگونه این روند به پشتیبانی از زمین زندگی آشنا، که زندگی در انسلادوس در راه همان رشد می تواند احتمال وجود دارد. متاسفانه، ما در حال حاضر ندارد ابزار لازم برای زندگی به طور مستقیم در این دنیای آبکی – تنها به دنبال نشانه های شیمیایی محیط زیست هست که به طور بالقوه می تواند آن را پشتیبانی.

مرتبط با: ناسا کشف سیاره زمین به اندازه ۷ خارج از ما منظومه شمسی

ناسا نیز امروز اعلام کرد که آنها شواهد مشابه آب plumes ماه سیاره مشتری اروپا، پیدا کرده بود هر چند کمتر مورد آرایش شناخته شده هست. بر خلاف ماموریت کاسینی در زحل دانشمندان در حال حاضر مشاهده تا از نزدیک از اروپا ندارد. در عوض، آنها تا به حال به تکیه داده از تلسکوپ فضایی هابل هست که ماه به تلاش برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آرایش آن ها نظارت بر. هنوز برای برخی تا سال ۲۰۲۰، هنگامی که اروپا گیر ناسا ماموریت دستور کار ریزی شده راه اندازی می دانیم ممکن هست.

از طریق ناسا

عکس از طریق ناسا/JPL

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید