می شود ۱۹۷۹ آریزونا کوه عقب نشینی کامل نوسازی

[ad_1]

بهشت ولی، آریزونا، محل اقامت سلام گوشت یا پوست اویخته dream-worthy ممکن هست اما داخلی ۱۹۷۹ چیزی جز (نگاه کنید به انتهای) بود. Nuria Pla استودیو که در آمد و به طور کامل بازسازی شده عقب نشینی کوه ۳۲۰۰ فوت مربع به فضای باز، مدرن برای سرگرم کننده را وارد کنید.

پانوراما کوه قاب با درهای کشویی شیشه ای که برای زندگی داخل سالن/فضای باز باز. مثلثی شکل اتاق چشم را مستقیما به این دیدگاه منجر می شود. خانه در مکان نخست nestled در کوه affords نمایش ها همیشه در حال تغییر از sunup به غروب آفتاب.

در حالی که به روز شده و مدرن، کشور هنوز هم آرامش بخش و گاه به گاه با پالت بی طرف هست که دور از چشم انداز اطراف را احساس می کند. اکثریت مبلمان سفارشی مانند مبل دو طرفه هست که چهره شومینه و تلویزیون در ۱ طرف و خارج از منزل در دیگر بود.

تراس تازه گسترش فضای زندگی به خارج از منزل و با نرده شیشه قاب. استخر بی نهایت در لبه کامل منطقه در فضای باز هست که در طول سال می تواند در آریزونا استفاده می شود.

کابینت آشپزخانه ویژگی های بامبو کانتر کوارتز سفید و کف و گردو جزیره بلوک قصاب برای دبستان و صندلی.

خانه های طبقه بالا دو اتاق خواب، هر ۱ با حمام خود را. به طبقه چوب جنگلی بلوط فرانسوی را احساس آرامش و کنتراست آنها را با مبلمان برای نگاه گرم و تیره تر از درب های چوبی…

قبل از:

بعد از عکس به وسیله اسکات سندلر.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید