مورد ضرب و شتم مسیر هنر مدرن و معماری مکان هایی برای کاوش در ژاپن

[ad_1]

هر سال حدود + در (هنر + معماری تور) به ارمغان می آورد گروهی از افراد خلاق در سفر curated به کشف بهترین هنر و معماری سایت در جهان. (همانطور که آنها آن را می خواهم) این گونه “عقب نشینی برای ذهن خلاق” تنها در تعطیلات هست — آن را الهام بخش تجربه یادگیری از طریق اکتشاف در سایت چه موزه های هوایی باز هست: از مکان های که در آن معماری، هنر، چشم انداز ترکیب با هم در ۱ پروژه واحد مرتبط به ۱ سایت خاص هست که تحریک کننده تبادل بین مهمانان تور در فرآیندهای خلاقه تغییرات اجتماعی ، و بازسازی محیط زیست.

با این ایده در ذهن برای دو سال گذشته حدود + در پروژه های تجربی در دریای داخلی ستو در استان کاگاوا ژاپنی جنوب اوزاکا (سفر بعدی هست دستور کار ریزی شده مه ۸-۱۳) کشف شده هست. محل خانه به هر دو پروژه به نام Benesse هنر سایت Naoshima هست و از سه سالانه بین المللی هنر به نام Setouchi، با هدف تجدید کرم کل مجمع الجزایر آنها سفارش برخی از ترین مدرن و بيانگر نمونه از معماری و هنر. باز همه سال طولانی آنها در جزایر اختلاط با معماری سنتی و محلی و ترکیب را در محیط طبیعی را پخش.

شما قطعا نیاز چند روز برای کشف ساختار، از ۱ جزیره به دیگری، به همین دلیل هست که توصیه می کنیم رقص چک کردن این سفر از طریق کانادا + در، که خواهد شد نه تنها کمک با تدارکات، اما عرضه اطلاعات کافی و سر هر ۱ از توقف در تور. اگر شما نمی عضویت یا که می خواهید، به تیز کردن اشتهای خود را برای معماری، ۱ نمونه از آنچه ممکن هست از شما تجربه اگر شما پیوستن به CA + در اینجا هست سفر:

ایستگاه های دریایی و تاسیسات پیرامون \ Naoshima

بعدلقب از گرفتن کشتی از تاکاماتسو، عبور از دریای داخلی ستو ها و آن مناظر دریایی زیبا، شما زمین در بندر Miyanoura Naoshima. مینیمالیستی ترمینال کشتی ایستگاه دریایی طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله این دو صنعا ناشی زاوا Sejima/Ryue Kazuyo در سال ۲۰۰۶ بود و همچنین خانه های ایستگاه اتوبوس، اطلاعات توریستی و امکانات عمومی. سازه های فلزی مینیمالیستی فضاهای شیشه ای مرتب که جزایر زیر ۱ سقف تنها محصور.

“Benesse خانه” موزه و هتل و اطراف پارک هنر \ Naoshima

Benesse موزه خانه و هتل هست مجتمع تسهیلات به وسیله تادائو آندو طراحی(طرح ریزی) و ساخته شده در منطقه تپه های جزیره Naoshima مشرف به دریای داخلی ستو. از ساختمان های مختلف، همه با دقت یکپارچه با اطراف غنی طبیعی تشکیل شده هست.

خانه Benesse هتل و موزه هست. باز در سال ۱۹۹۲، در زمین بسیار بالا در این جزیره پذیرای مشاهده تماشایی ترین دریای داخلی. به عنوان با بسیاری از دیگر ساختمان نزدیکی آندو اسکلت بتنی با نیمی از فضاهای زیرزمینی طراحی(طرح ریزی) شده. هتل، موزه مهمان امکانات هستند همه به هم پیوسته از طریق سیستم رمپ، ایجاد فضای پویا و پیوسته مداوم هست که مهمان می تواند در طول روز و در شب (گالری های این موزه تا نیمه شب باز) لذت ببرید. بعدلقب مفهوم “هتل موزه” دسته هنر نه تنها در گالری اما در همه ساختمان فاصله، از جمله اتاق مهمان یافت می شود.

بیضی ویژه شش سوئیت ساختمان در بالای همان تپه قابل دسترسی فقط از طریق ماشین شخصی کابل واقع شده هست. نمای ۳۶۰ درجه از جزیره و دریا ستو باغ پشت بام تا حدی hypogeal فضاهای استخر آب و آبشار هست.

نمای داخلی اتاق ۱ مهمان در هتل Benesse خانه و فضای نمایشگاه زیرزمینی در هتل پارک Benesse.

امکانات اضافی بعدها اضافه شد, از جمله پارک و هتل ساحل: هر دو واقع در پارک پایین تر با دسترسی نزدیک به دریا و ساحل. با آن توالی هم پیوسته فضاهای آن به طور کامل با پارک هنر اطراف آن که شامل نصب خاص و مجسمه های بزرگ به وسیله والتر د ماریا تنگهٔ Kusama نیکی د Phalle سنت دن گراهام Rickey جورج، هیروشی Sugimoto بین دیگران یکپارچه هست.

مهمان با بهره گیری از گالری هوای آزاد در Benesse خانه موزه

یکی از زمینه های تراس در هنر در اطراف خانه Benesse هتل پارک مشرف به دریای داخلی ستو; Benesse موزه خانه باز هوا گالری روز. معماری: تادائو آندو \ هنرمندان: هیروشی Sugimoto زمان در معرض, ۱۹۸۰-۹۷; Benesse خانه پارک \ نصب هنر: ترسیتا Fernández کور چشم انداز آبی ۲۰۰۹

Chichu موزه هنر \ Naoshima

در زبان ژاپنی chichu به معنای “زیر زمین” موزه طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله آندو در سال ۲۰۰۴، نشان دهنده بهترین مفهوم پشت کل Benesse هنر Naoshima سایت: پیوند کامل بین هنر و معماری و چشم انداز. موزه اطراف دسته دائمی متشکل در فقط سه هنرمندان هر ۱ واقع در اتاق زیرزمینی خاص ساخته شده هست: کلود مونه مبتنی بر طرح معماری که هنرمند درک منحصرا برای این سری با ۱ اتاق مرکزی اختصاصی نمایش خود را معروف نیلوفرهای آبی . Turrell جیمز با کارها سه: Afrum و آبی کم رنگ باز آسمان، و زمینه باز به این ترتیب زمانی خاص به منظور درک پیشرفت در تحقیقات خود در دستکاری نور دیده می شود. جیمز Turrell نیز بخشی از Naoshima پروژه های خانه با دیگری زمینه باز سری هنرمندان در Minamidera هست. هنرمند نهایی ماریا د والتر هست. تنها کار او فضای ، یکپارچه معماری آندو را، نور، عناصر مجسمه, و صدا.

معابر چند پیوند گالری خاص غیر منتظره باز به حیاط غرق شده، باغ، دالان و امکان گفتگو مداوم بین عناصر طبیعی معماری و هنر. همانطور که شما زیر زمین فرود, شما مجبور به حرکت بین داخل و خارج، نور و تاریکی، محیط زیست و چشم انداز ساخته شده: تجربه به ۱ سفر فضایی کاملا و sensorial تصور شده هست.

مسیر پیوند مرکز فروش بلیط به موزه دیگری علاوه بر شگفت انگیزی پیچیده به پروژه هست. باغ Chichu اکتشاف از گل های فصلی و گیاهان که مونه در نقاشی های خود را مانند آب گل نیلوفر, بید, جنس زنبق و سوسن استفاده می شود, که شما هنوز هم می توانید ببینید در خانه و باغ در Giverny مونه هست.

Chichu باغ، باغچه مونه را در Giverny الهام گرفته.

موزه و لی \ Naoshima

اختصاص داده شده به هنرمند کره و ژاپن و لی، موزه نیمه زیرزمینی بتنی آندو کلاسیک با دیوار هواپیما ایجاد سیستم حیاط فضاهای بسته و باز هست.

ورود به موزه و لی

جانشینی دیوار هدایت بازدید کننده به ورودی مخفی قدم شیب دار دره صمیمی پلازا، حیاط مثلثی با و در کارها مجسمه نصب شده در چشم انداز ساخته شده و اطراف آن.

Teshima موزه هنر \ Teshima

احتمالا ترین تعجب آور معماری میزبانی ۱ اثر هنری، موزه هنر Teshima به عنوان ۱ نمایشگاه فضای زیر آب قطرات به شکل بتن پوسته تصور هست. بعدلقب از چشم انداز اطراف تپه، که آن هم بخشی از دستور کار ترمیم مزارع برنج گسترش با جامعه محلی، آن را نماد مفهوم موزه هوای باز : ۴۰-by – 60 متر فضای پیوسته ارتباط با خارج از طریق دو دهانه بیضی شکل هست که اجازه می دهد بدون وقفه تعامل با عناصر طبیعی — باد و نور و باران و درختان.

از موزه هست که در همکاری با هنرمند Rei Naito به وسیله Ryue ناشی زاوا تصور: نصب و راه اندازی پیشرفته اجازه می دهد تا آب به طور مداوم از زمین پدیدار شود و دوباره با آن در جنبش های همیشگی هست که تکرار دایره طبیعت از طریق زمان و فصل.

شما می توانید به تماشای موزه روند ساخت و ساز منحصر به فرد در اینجا:

Teshima موزه هنر از جعفر + U در Vimeo.

Naoshima سالن \ Naoshima

Naoshima سالن علاوه بر واپسین Benesse هنر Naoshima سایت و امکانات چند منظوره از جمله فضای جامعه سالن شهر و باغ هست. سفارش به معماری(مهراز) محلی هیروشی Sambuichi و باز در سال ۲۰۱۶، این ساختار انعطاف پذیر از ۱۰۰۰ متر مربع برای رویدادهای عمومی در نظر گرفته شده هست. طراحی(طرح ریزی) اشاره به سنتی ژاپنی سقف شیروانی هیپ (irimoya) در نسخه پایدار: سقف خدمت به عنوان جریان هوا سیستم کنترل، اجازه می دهد تهویه طبیعی در حالی که آب چاه محلی به فضاهای داخلی در گردش از طریق سطح سقف سرد استفاده می شود. معماری هست نتیجه تحقیقات عمیق از محیط طبیعی این جزیره و استفاده از عناصر طبیعی مانند منابع جریان آب و هوا.

مشاهده ساختمان دسته بیضی در Benesse خانه با آن استخر آب مرکزی

روشنگرانه فوجیموتو غرفه Naoshima 2016 با CA + در مهمان ۲۰۱۶ در افتتاح Setouchi Triennale فصل پاییز

ما امیدواریم که شما دوست این طعم جزایر ژاپنی! CA + در / / هنر + معماری تور احداث شد در سال ۲۰۱۶ به وسیله متصدی نیویورک برپایه Maeda Cigola & Kanae فرانسیسکا. CA + در نسخه بعدی در مکزیکو سیتی و ایتالیا تمرکز می کنند. اگر شما علاقه مند در این سفر، شما می توانید فیدوم اطلاعات بیشتر در artandarchitecturetour.com و شما نیز آنها را در نمایش مشخصات عمومی دنبال کنید.

ویژه با تشکر فرانسیسکا Cigola برای کمک به نویسنده این مقاله عکس حسن نیت عرضه میدهد Cigola فرانسیسکا \ هنر کالیفرنیا + در + تور معماری

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید