موبایل, مدرن, مدولار: citizenM در برج لندن هتل

[ad_1]

هر چند متر در citizenM مخفف موبایل (همانطور که در ‘موبایل شهروند’)، ما فکر می کنم آن می تواند ایستاده برای “مدرن” هم دلیل آن هست که قطعا ۱ راه هتل لوکس برند مهمان نوازی از جمله اموال برج لندن آن توصیفش. CitizenM قادر به بازسازی تجربه مهمان نوازی در راه هست که باعث می شود حس کامل فن آوری به راحتی در دسترس امروزه مانند خود بررسی و فهم، اتاق مهمان قابل تنظیم با استفاده از صفحه نمایش لمسی MoodPads فضای جمعی و بیشتر داده هست.

در حالی که آب و هوا در لندن هست که همیشه ایده آل ما تقریبا می تواند تضمین کند شما می خواهید به صرف زمان برخی از داخل این هتل بدون در نظر گرفتن رژیم صهیونیستی نیست.

داخلی هتل به وسیله شرکت(کمپانی) هلندی بتنی طراحی شده بود و ویژگی های کف به سقف کتابخانههای و کابینت، پر از هنر، کتاب، و اشیاء منحصر به فرد از دسته شخصی خود citizenM. نسخه محدود اساسی کارها هنری به وسیله هنرمندان مانند دومینیک هریس پیتر بره و Opie میلادی نیز دیوار و سالن هتل زینت.

شما می توانید اتاق خود را به تنظیمات خود را با استفاده از صفحه نمایش لمسی MoodPad که کنترل تلویزیون، پرده، درجه حرارت، روشنایی، هشدار دهنده، و بیشتر سفارشی.

احساس گرسنه هست؟ شما می توانید متوقف به وسیله canteenM کافه تریا سبک گرفتن & رفتن ۲۴ ساعته با آشپزخانه باز و سرویس کامل نوار کوکتل. نیز وجود دارد، coffeeM، نوار قهوه و شیرینی و همچنین cloudM نوار کوکتل هست که در آن شما می توانید نوشیدنی در بسته بندی هتل سراسر تراس مشرف به دیدگاه های باور نکردنی از افق لندن لذت ببرید.

collectionM هتل در ۱ فروشگاه توقف برای دسته curated سوغاتی برای شما را به صفحه اساسی, با کارهایی از قبیل لوازم جانبی اشیاء طراحی کتاب و هنر از بیش از ۲۰ مارک های خلاق در دسترس هست برای خرید سفر هست.

با تشکر از همکاری طراحی با Vitra، شما قادر خواهید بود برای استراحت در دسته ای از مبلمان رنگارنگ و مدرن. طراحی مبلمان Verner Panton چارلز & ری Eames و ژان Prouvé نیز لباس فضا.

اتاق نشیمن بزرگ، فضاهای جمعی و میز تک کشت محیط جامعه مانند در برج لندن که در آن مهمان می تشویق به کار مطالعه و اویختن.

برای کسب و کار فکر، societyM هست ۱ سری از هشت جلسه اتاق مجهز به wifi رایگان وایت برد های هوشمند, تخته سیاه و تلفن به شما کمک برخی کار انجام می شود. وجود دارد همچنین ایستگاه های iMac اپل برای استفاده در دسترس. دکور مانند typewriters پرنعمت و رادیوهای بكلت آشنایی خود به ۱۹۵۰s با الهام از زیبایی ایجاد شده به وسیله بتن.

رانش استودیو طراحی منحصر به فرد، مواد چراغ تحت پوشش که به طور مداوم بالا و پایین اطراف هتل شناور ایجاد فضای جادویی پر از فانوس.

چه: citizenM برج لندن
که در آن: ۴۰ ترینیتی میدان، لندن، EC3N 4DJ بریتانیا
چقدر هست؟ نرخ شروع در حدود ۱۴۰ دلار برای اتاق های حاضر ۳۷۰
برجسته: طراحی به طور خاص برای مسافرتی مدرن هست که سریع شد، و در رفتن امکانات هتل جزئیات مانند اتاق ورود، خروج، و قابل تنظیم خودکار سازی برای راحت و لوکس اقامت بدون برچسب قیمت پنت هاوس.
قرعه کشی طراحی: داخلی در برج لندن بر خلاف هر دیگر–آن هست که با هنر و طراحی قطعه از دسته شخصی خود citizenM و همچنین قطعات منحصر به فرد نسخه محدود از هنرمندان مختلف پر شده هست.
این کتاب: بازدید برج citizenM لندن

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید