مواد غذایی ژاپنی هنرمند انگلغœسغœ میوه به شاهکار باور نکردنی با استفاده از فقط چاقو X-Acto | Inhabitat

[ad_1]

بازی با مواد غذایی خود را به طور کلی ناپسند هست اما افزایش هنرمند ژاپنی Gaku فروتن میوه و سبزیجات به هنر با مستقیما ماهر و زرق و برق دار. با چاقو X Acto ساده او ماهرانه تربچه، پاپایا، سیب، ریشه تارو و embellishes.

 Gaku سیب هنر هنر از غذا، مواد غذایی

Honoring و کاوش در سنت های ژاپنی و تایلندی مواد غذایی کوچک، Gaku دقیق باعث کاهش به انتخاب میوه یا سبزیجات. طرح های خود را اغلب در سنتی ژاپنی گل و موج الگوهای و شگفت آور دقیق و پیچیده هست، به خصوص با دقت به ماهیت زودگذر مخلوقات او.

 میوه کنده کاری, کنده کاری، Gaku، mukimono

برخی از کارها او استادانه درست شده ترکیب واقعی نباتی و حیوانات خارق العاده مانند خرچنگ طراحی حک شده به ۱ سیب یا اژدها حک شده به بادمجان یا موز. به عنوان موز ارزان و قابل دسترس، Gaku می گوید گزینه خوبی برای تمرین غذا کنده کاری هستند.

 لیمو هنر، Gaku، غذایی هنرمند هنرمند مواد غذایی ژاپنی

Gaku را دقت به جزئیات و کاهش دقت واقعا تاثیر گذار هستند. این هنرمند خودآموخته غذا شروع به غذا کنده کاری به عنوان ۱ سرگرمی و او آشپز هم.

 Gaku سیب هنر هنر از غذا، مواد غذایی

مرتبط | فوق العاده موز هنر قلم الهام بخش و خوراکی

یکی از شگفت انگیز ترین عناصر این طرح هست که چگونه به سرعت باید کار Gaku هستند. که می داند هر ای٬ موز و سیب و آوکادو در عرض چند دقیقه صرف قهوه ای و بصری کمتر جذاب بی ثبات، در حال تبدیل شدن.

 Gaku هنر کدو سبز، غذایی هنر هنرمند غذا

عکس بکر Gaku را که او در نمایش مشخصات عمومی تواریخ، به سختی نشان می دهد هیچ نشانه ای از اکسیداسیون مخوف. پیروان تقریبا ۶۰۰۰۰ نگران کنده کاری غذایی سبک mukimono بعدی خود را در انتظار.

 غذا هنر هنر خوراکی، غذایی کوچک، mukimono

علاوه بر سیب و لیمو Gaku هست حک شده کدو و هویج و کدو سبز و برخی از انواع برگ یا ساقه که او تبدیل به ملخ.

 Gaku تربچه هنر mukimono هنر غذا

یکی از ایده های پشت این حجاری غذایی هست به درک زیبایی ساده میوه ها و سبزیجات، و ما دوست دارم چگونه تصاویر خیره کننده فورا گسترش تصورات هنری بیننده را. زمانی که آنها انجام می شود ما نیز عشق Gaku هست نه بعدلقب قیمتی رویکرد به مخلوقات خود را: او آنها را می خورد.

 Gaku سیب هنر هنر غذا، مواد غذایی هنرمند

شما می توانید تماشا برخی روند Gaku را در اینجا در این مسحور Instavideo.

+ Gaku در نمایش مشخصات عمومی

از طریق Booooooom و این هست Colossal

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید