مه دود پر پکن ساختمان گردنبند’ سبز’ شهر ملاقاتها | Inhabitat

[ad_1]

مشکل آلودگی پکن هست هیچ راز – اوایل امسال شهر حتی ایجاد تیم ملی محیط زیست پلیس در تلاش برای جلوگیری از دود. در حال حاضر، نزدیک استان از هبی – که منجر به دود پکن با اقتصاد صنایع سنگین – برخی از مراحل تازه و خلاق برای مبارزه با خطر سلامت خطرناک هست که میلیون ها نفر هر سال جان گرفتن هست. دولت در تبدیل شدن به طبیعت برای ایجاد “گردنبند سبز” از درختان و کمربند سبز به لقب ۱ راه طبیعی برای مبارزه با آلودگی.

 پکن، هبی، چین، هوا آلودگی, آلودگی, کیفیت هوا، مه دود، مه دود پکن، پکن آلودگی، کیفیت هوای پکن، سبز گردنبند، کمربند سبز, کمربند سبز, درختان

مردم تازگی اشاره انگشتان دست در صنایع سنگین هبی را به لقب ۱ منبع برای برخی از آلودگی های خطرناک پکن هست. شهر از متعدد مه دود شیوع اغلب در طول زمستان، رویترز، دچار هست. بنابراین دولت هبی جاری آنها و پکن خواهد شد درخت و استفاده از تالاب ها و رودخانه ها ایجاد گردنبند سبز برای محافظت از شهر عمده جهانی اعلام کرد. در اطلاعیه وب سایت دولت گفت: این افزایش پوشش جنگل و تنظیم کمربند سبز با کمک سیستم های رودخانه و مزارع و کوه ها و تالاب نزدیک پکن.

مرتبط با: چین دیوانه را خلاء مکیدن دود برج واقع ممکن کار

حمل و نقل قوانین پکن و مناطق مرزی بخشی از دستور کار هست که به گزارش رویترز، بخشی از تلاش دولت برای ادغام شهر، هبی و تیانجین, بندر شهر فقط جنوب شرق پکن هم دارد. چه توصیف شده اند به لقب قلعه اقتصاد در منطقه مسابقه به پایین در اجرای قانون محیط زیست گزارش رویترز، اشتغال دارند می تواند.

 پکن، هبی، چین، هوا آلودگی, آلودگی, کیفیت هوا، مه دود، مه دود پکن، پکن آلودگی، کیفیت هوای پکن، سبز گردنبند، کمربند سبز, کمربند سبز, درختان

طرح صلیب منطقه ای نیز می تواند کمک به آدرس overpopulation – حدود ۲۲ میلیون نفر در حال حاضر زندگی در پکن – با تلاش برای محدود کردن گسترش شهری در مرزهای این شهر. پکن همچنین قصد دارد به برخی از صنایع و “توابع غیر سرمایه” به هبی امید حرکت کمک خواهد کرد که همچنین کاهش آلودگی و گرفتگی حرکت. مصرف زغال سنگ محدود هست قطعه دیگری از استراتژی برای روشن شدن آسمان بیش از پکن و شهر فقط decommissioned نیروگاه سوخت زغال سنگ برق گذشته زودتر در مارس.

از طریق رویترز

عکس از طریق Oostdijk برت در فلیکر و انبار ویکی مدیا

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید