مغلوب ساختن پیشی جستن, خواص Kushner در نیویورک بزرگترین آلاینده ها | Inhabitat

[ad_1]

هیچ کس انتظار می رود رئیس جمهور دونالد تهمت مردی که ۱ بار تغییر آب و هوا “جعل” اعلام شده به وسیله دولت چین به قهرمان محیط زیست می شود. در واقع، با کاهش بودجه پیشنهادی سازمان حفاظت محیط زیست ایالات متحده و طرح به سلف خود سیاره طرفدار سیاست های معکوس، مقابل درست شده هست. بعد آن به لقب ۱ شگفتی به هیچ کس که خواص متعلق به تهمت و همچنین خود را ادامه consigliere جارد Kusher ميزان در کم انرژی کارآمد در شهر نیویورک، برپایه گزارش تازه به وسیله تراز ائتلاف سازمان های کارگری و جامعه با خم محیط زیست باید.

 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, مغلوب ساختن پیشی جستن برج، جارد Kusher، Kushner شرکت(کمپانی)، نیویورک، نیویورک شهر آلودگی

هتل بین المللی ترامپ را در دایره کلمبوس و تهمت سوهو، تجزیه و تحلیل در بر داشت، استفاده از انرژی بیشتر از ۷۰-۷۹ درصد از هتل های بزرگ در این شهر بود.

حتی جلسات، انرژی بیش از ۹۳ درصد از بزرگترین مجتمع های مسکونی در این شهر برج ترامپ در خیابان پنجم استفاده می کند. Mayfair تبدیل هتل به محل سکونت متعلق به Trumps انرژی بیش از ۹۸ درصد قابل مقایسه با ساختمان داشتن، استفاده می کند.

Kushner متعلق به خانواده – برج در ۶۶۶ خیابان پنجم زندگی به آن آدرس عددی شوم کاربرد انرژی بیش از ۸۵ درصد از ساختمان های اداری بزرگ مطالعه اشاره کرد.

مرتبط: برج ۶۶۶ جارد Kushner به وسیله زاها حدید به لقب چشم سائورون

reimagined می شود “آن مردمی هستند آلوده بزرگترین شهر ما — ما باید آنها را و اطمینان حاصل کنید که آنها را به کاهش انتشار خود را در واقع” Maritza سیلوا Farrell، مدیر اجرایی تراز، گفت: اخبار روز .

بخش عمده ای از این شهر انتشار کربن ناشی از گرمایش سرمایش و تأمین انرژی آن افزایش آسمان خراش ها. در حالی که شهر نیویورک داوطلبانه دستور کار های طراحی(طرح ریزی) شده برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای آن هست، سیلوا Farrell فکر می کند آن زمان اداره قوانین الزامی هست.

“ما فکر می کنم که واقعا مهم هست نیاز به این نوع از صاحبان خود را کاهش و ایجاد هوای پاک برای جوامع ما هست”، او گفت. “ما اعتقاد داریم این هست که تنها راه آنها آن را انجام دهد.”

از طریق اخبار روز

عکس های jcwillia1 و مایکل Vadon

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید