مصاحبه INHABITAT: سبز معماری(سازنده) & گهواره تا گهواره بنیانگذار ویلیام دانا | Inhabitat

[ad_1]

 بیل McDonough ساختمان تخصص مصاحبه گهواره تا گهواره، سبز سبز محصولات، شستشوی سبز, گرین بیلد هرمان میلر، هوارد ویلیامز مواد هوشمند دسته مواد recyclining, MBDC, دانا مصاحبه، محصولات شیمیایی، پی وی سی, معکوس لجستیک طراحی(طرح ریزی) پایدار فنی مواد مغذی، upcycling، استفاده از دوره ویلیام دانا همکاران

INHABITAT: آنچه شما ‘گهواره تا گهواره’ (کتاب) و راه اندازی سیستم گهواره تا گهواره الهام گرفته هست؟

ویلیام دانا: از سال های اولیه من نگرش متفاوت نسبت به منابع مجذوب شد. رشد در ژاپن و هنگ کنگ، من داده شد من نگاه اول کامل چرخه مواد که در آن ضایعات مواد غذایی می شود و منابع مانند آب محدود و ارزشمند هست. این تا حد زیادی تقابل با wastefulness شاهد من هنگامی که خانواده من را به ایالات متحده نقل مکان کرد و این تفاوت در نگرش چپ تاثیر به سزایی بر من. به لقب ۱ معماری(سازنده) جوان تفکر من را به تحول ادامه داد. من عناصر مانند انرژی خورشیدی را به طرح های من گنجانیده شده و شروع به دقت در تهيه مواد اما هنگامی که من دکتر مایکل Braungart گهواره تا گهواره واقعا به ثمر آمدند. با هم ما گسترش فلسفه گهواره تا گهواره هست که ما را در گهواره تا گهواره بند بند: بازسازی راه ما را آنچه که در سال ۲۰۰۲ بود.

INHABITAT: شما می توانید توضیح دهید که چگونه کار می کند سیستم درجه بندی گهواره تا گهواره – هر دو از دیدگاه تولیدکنندگان و مصرف کنندگان؟

ویلیام دانا: از گهواره تا گهواره محصولات گواهینامه می رود فراتر از تعریف سیستم امتیاز و یا پاس/خرابی دودویی مهر تایید. برای مدیریت کیفیت کل محصول و موتور را برای کسب و کار و نوآوری به در نظر گرفتن گهواره تا گهواره هست نه تنها زيست محيطي بلکه همچنین ایمنی، بهداشت و مسئولیت اجتماعی. صدور گواهینامه فرایند ادامه دار و دقیق هست و امیدوارم که شرکت(کمپانی) شرکت(کمپانی) ها محصولات اساسی خود را به سمت دستیابی به طلا، نقره و پلاتین را حرکت می کند. هیچ محصول شرکت(کمپانی) تک هنوز به دست پلاتین.

گواهینامه طول می کشد به حساب پنج ابعاد: مواد به لقب مواد مغذی برای دوچرخه سواری ایمن ادامه دار; گسترش سیستم های ایمن بستن حلقه در ما مواد بیولوژیکی و فنی; قدرت تمام عملیات با ۱۰۰% انرژی تجدید پذیر; آب به لقب ۱ منبع با بها دقت; و در نهایت احترام به همه مردم و سیستم های طبیعی.

 بیل دانا، تخصص های ساخت و ساز گهواره تا گهواره سبز مصاحبه محصولات سبز، شستشوی سبز, گرین بیلد هرمان میلر، هوارد ویلیامز مواد هوشمند، مواد recyclining، MBDC، دسته مصاحبه دانا شیمی محصول پی وی سی، معکوس تدارکات طراحی(طرح ریزی) پایدار فنی مواد مغذی، upcycling، ویلیام دانا شرکای صندلی eames، هرمان میلر یاد صندلی Eames، اکنون خبره گهواره تا گهواره و فروخته شده از طریق هرمان میلر

INHABITAT : من فقط با پل موری در هرمان میلر سهم خود را به محصولات خود را پرسیدم و رابطه ی نزدیک واقعا فوق العاده بود مربوط هست موفقیت شرکت(کمپانی) خود را با ورودی شما را. این اولین شرکتی هست که شما کار می کرد با در سطح صمیمی بود؟ چه کمک کرد تغییر اخلاق فرهنگ طراحی(طرح ریزی) شرکت(کمپانی) کنم؟

ویلیام دانا: ما شروع به کار با آنها زمانی که آنها متوقف به تولید صندلی Eames از چوب بلسان بنفش – گونه در معرض خطر. در نهایت، شما واقعا نمی خواهید به ۱ ظرف غذا با آیکون شرکت(کمپانی) اما هرمان میلر بود کسی کار وجود دارد که پر حرارت در مورد این مسائل هست که شرکت(کمپانی) به لقب ۱ کل رفتم جلو و تغییر مشخصات به گردو و با استفاده از چوب در معرض خطر متوقف شد. ۱ چیز واقعا خوب برای آنها را به انجام هست.

اما واقعا چه ما در حال برخورد با اینجا کیفیت محصول هست و در نتیجه بسیاری از این ویژگی شما را به وسیله شرکت(کمپانی) های برجسته هستند اجزای مختلف هست که متمرکز بر مسائل مانند کاهش کربن و مانند – ویژگی های تک. همچنین ببینید: بسیاری ادعا به بهره وری زیر قطار اندیشه “از آنجا که ما کرده ایم ما بدی ۲۰ درصد کاهش می یابد ما کمتر بد هستیم.” ما نمی خواهیم آنچه ما نیست فروش شود. اگر من در این نشانه با کلمه بدون شما متوجه هست که شما آنچه شما به فروش، را مشاهده کنید.

 بیل McDonough ساختمان تخصص مصاحبه گهواره تا گهواره، سبز سبز محصولات، شستشوی سبز, گرین بیلد هرمان میلر، هوارد ویلیامز مواد هوشمند دسته مواد recyclining, MBDC, دانا مصاحبه، محصولات شیمیایی، پلاستیک معکوس لجستیک طراحی(طرح ریزی) پایدار فنی مواد مغذی، upcycling، استفاده از دوره ویلیام دانا همکاران

INHABITAT: در کتاب خود را گهواره تا گهواره شما را به نقطه که هنگامی که ما بازیافت کاغذ – ما به دادن کیفیت اساسی کاغذ–ما از دست دادن چیزی. قابل اکثر فقط بازیافت ‘downcycling’ هست؟ ما از دست دادن کیفیت با هر چرخه بازیافت?

ویلیام دانا: حال، آنچه ما می خواهیم دوباره کیفیت محصول هست و بنابراین با ۱ شرکت(کمپانی) مانند هرمان میلر وجود دارد مسئله کیفیت. شبیه به آنچه که ما شاهد با ساخت و ساز تخصص اینجا در گرین بیلد – آن را در مورد کیفیت محصولات در ۱ سیستم خوب هست هست. از منظر بازار، باید شروع به چیزهایی شبیه به این می گویند زیرا آنها برجسته که چیز نگران وجود دارد و که افرادی که واقعا علاقه مند و نگران این چیزها وجود دارد.

در گهواره تا گهواره ما خطاب به چیزی که مردم ممکن هست درک نمی هنگامی که پیشنهاد شده فرم مسئولیت تولید کننده بیش از محصول خود را. چیزهایی که ما در مورد صحبت نمی شود “چرخه زندگی”، بنابراین ما فکر نمی کنم این مواد زنده هست. نمی باشد. چرا که آنها آن را مصرف نمی ما نمی آن را به لقب مصرف کننده را ببینید. بنابراین ما که ۱ ماده مغذی هست که من تلویزیون را مصرف نمی. ما در مورد صحبت نمی چرخه زندگی می زنیم دوره استفاده کنید. را به می زنیم نمی، ما صحبت در مورد لجستیک معکوس یا مواد هوشمند دسته . اگر چیزی هست که از ۱ ساختمان مناسب تحت پروتکل های ما حذف شده هست, این چیز امن برای حذف هست. که فولاد ضد زنگ هست و این، که بدان معنی هست و تعریف می شوند. بعد شما به بازگشت به استخر مواد.

آن هست مانند صندلی هرمان میلر هست که در شهر مکزیک پانزده سال به پایان می رسد اگر کسی را به آن می اندازد از پشت و به دامپستر. خوب، نمی خواهد فقط آمده و با شتاب آن. بها چیزی هست. دلیل این هست چیزی با بها هست که فولاد و آلومینیوم هست که و که بولي كربونات و پلی اتیلن این هست. دیگر ۱ صندلی هست، این بخشی از مواد هوشمند استخر. بنابراین طراحی(طرح ریزی) که آلومینیوم می آمد و بازگشت به آلومینیوم فولاد به فولاد می رود. آنها ارقام هیولا هست که از هم جدا نمی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید