مصاحبه INHABITAT: آب آرشیتکت(architect) Koen Olthuis در مورد چگونه به آغوش دریا افزایش سطح | Inhabitat

[ad_1]

سطح دریا در حال افزایش سیل شايع هستند و شهرستانها هستند در معرض خطر بیشتر از همیشه به دلیل تغییرات آب و هوایی. حالا که ما این حقایق پذیرفته شده، آن زمان برای طراحی(طرح ریزی) و ساخت سازه های انعطاف پذیر تر هست. Koen Olthuis یکی از ترین جلو فکر کردن و خلاقانه معماری وجود دارد، ۱ راه حل برای بالا آمدن سطح دریا هست. او راه حل: آغوش آب با آن ترکیب به شهرهای ما; ایجاد ساختمان های انعطاف پذیر و زیرساخت های هست که می تواند رسیدگی به سیل شدید باران سنگین و آب. Olthuis و تیم او در Waterstudio.nl جوامع ساحلی مزایای ساختمان در آب نمایش شده اند. با کشورها مانند مالدیو و کیریباتی نیاز به ساخت oceanside و یا حرکت به منظور افزایش سطح دریا فرار از نیویورک یادگیری به جدال طوفان موج و جاکارتا برخورد با سیل بزرگ آغوش آب ممکن هست تنها گزینه ما برای زنده ماندن. گفتگو ما را با Olthuis مورد شهرستانها چگونه ساحلی بیشتر انعطاف پذیر در برابر تغییر می تواند تبدیل به — مطالعه بیشتر در برای مصاحبه ما!

با وجود خود دستور کار سفر سرگرم Olthuis به حال فرصتی برای پاسخ به سوالات ما با مقدار زیادی از جزئیات و فکر کردم. نه تنها Olthuis هست رهبر در طراحی(طرح ریزی) معماری شناور، او آرشیتکت(architect) اکثر مصاحبه در Inhabitat هست. ما فکر می کنیم بسیار بسیار کار و ایده های خود را و ما فکر می کنیم شما توافق می کنید بعد از خواندن از طریق پاسخ های اندیشمندانه خود درباره مساله تغيير آب و هوا. نگران نباشید، این همه دل تنگی و عذاب نیست هر چند — Olthuis پیشنهاد ۱ آینده پر از امید و وعده!

 Koen Olthuis مصاحبه Inhabitat، Waterstudio.nl، معماری شناور، بالا آمدن سطح دریا، تغییرات آب و هوایی، سیل، گرم شدن کره زمین شهرهای ساحلی

تصویر © Koen Olthuis – Waterstudio.nl

Inhabitat: چه تغییر آب و هوا برای شهرستانها در ساحل چیست و چگونه جدی هست افزایش سطح دریا از ۱ متر?

Koen: من فکر می کنم چرا که بسیاری از آنها ساخته شده هست بر پارامترهای اشتباه تغییر آب و هوا هست مشکل جدی برای این شهر. برای قرن ها، سطح دریا و آب و هوا که ما دستور کار های شهری آورده و ساخت محیط های هست که بیش از حد استاتیک نسبتا پایدار شده اند — تسویه حساب ۱ ترفند برای ۱ دسته خاص از شرایط مانند. با ورود ناامنی در ما را به تجدید نظر در شهرهای ساحلی هست.

تهدید هست که تغییرات آب و هوایی به ارمغان می آورد فقط تهدید فیزیکی سیل و غرق، بلکه تاثیر مالی ملک ویران و کسب و کار هست. قرن گذشته گسترش اسکله در اعتبار و همچنین به لقب دارایی يافته هست. تهدیدات سیل را فشار قرار دادن در فضای خشک و تنظیم مجدد پارامترهای برای کدام قسمت از شهر مطلوب، و که خطرناک هستند.

اثر افزایش ۱ متر از سطح دریا (بدون هر گونه تعدیل به شهرستانها ساحلی تا آنها امروز ایستاده) کاملا نقشه ها و ثبات مالی در بسیاری از جهان بزرگترین waterfronts تنظیم مجدد. نیویورک، میامی و گوانگجو بخش مهمی از املاک خود را به آب بدهند. کشورهایی مثل بنگلادش و فیلیپین را تا مقدار زیادی از زمین داشته باشد. در هلند، بسیاری از سیستم های دفاع آب هست که از کشور زیر سطح دریا دیگر امن خواهد شد.

مساله چقدر جدی می شود افزایش سطح دریا ۱ متر نمی تواند بدون قرار دادن این سوال در ۱ بازه زمانی خاص پاسخ داده شود. هر چند شهرهای استاتیک ممکن هست، آنها را در تغییر ثابت هست. طول عمر قطعات شهری مانند زیرساخت های ساختمان های معمولی و آب اندازه گیری دفاع نمی باشد بیش از ۵۰ تا ۱۰۰ سال. این به این معنی اگر تغییر را در ۵۰ تا ۱۰۰ سال آینده رخ می دهد، شهرستانها که زمان را به اجزای طراحی(طرح ریزی) شده بر پارامترهای تازه رشد می کنند. اگر افزایش سریع تر اتفاق می افتد, شهرستانها زمان تطبیق به طور طبیعی ندارد و مشکلات رخ خواهد داد. مشکل این هست که دلیل افزایش سطح دریا بسیار آهسته که دولت ها برای مقابله با ۱ بازه زمانی طولانی که استراتژی های کوتاه مدت منجر به منافع فوری پیدا کردن آن سخت هست.

 Koen Olthuis مصاحبه Inhabitat، Waterstudio.nl، معماری شناور، بالا آمدن سطح دریا، تغییرات آب و هوایی، سیل، گرم شدن کره زمین شهرهای ساحلی تصویر © Koen Olthuis – Waterstudio.nl

Inhabitat: چه باید شهرهای ساحلی به فکر و دستور کار ریزی برای به منظور آماده سازی برای آبگیری آب?

Koen: اول، آنها باید به طراحی(طرح ریزی) دستور کار ای با انعطاف پذیری–نه تنها برای شرایط امروز. دوم، آنها ممکن هست بهتر از آغوش آب به جای مبارزه با آن، دیدن آب شهری به لقب فرصتی برای ارتقاء شهر ما به جای عوارض جانبی.

من فکر می کنم که شهر انعطاف پذیر نیست که آماده برای آب آمده هست، اما یکی که اجازه می دهد تا آن را به گسترش. اجازه دادن به آب و آن را بخشی از شهر، افزایش سطح یا طوفان شرایط تنها معنی کار با آب کمی بیشتر به جای شوک بزرگ می آید که زمانی که شرایط از خشک کردن آب گرفتگی.

با دقت به دستور کار ریزی، ساحلی شهر باید تمرکز در آن مناطق باید نگه داشته شود کاملا خشک که از خشک و مرطوب می تواند تغییر, و آبهای حاضر که برای گسترش استفاده می شود. آینده شهرهای ساحلی انعطاف پذیر هست که در آب و کلان مانند لندن، میامی، توکیو، و جاکارتا ۲۵ سال آینده آنان ۵ تا ۱۰ درصد در آب شهری گسترش دهد.

 Koen Olthuis مصاحبه Inhabitat، Waterstudio.nl، معماری شناور، بالا آمدن سطح دریا، تغییرات آب و هوایی، سیل، گرم شدن کره زمین شهرهای ساحلی تصویر © Koen Olthius – Waterstudio.nl با دستور کار نویس هلندی Docklands

Inhabitat: شما می تواند ما را به نمونه هایی از شهرهای هر گام های امیدوار کننده بیشتر انعطاف پذیر شدن ساخت?

Koen: بسیاری به آرامی در حال اقدامات دفاعی شدن بیشتر انعطاف پذیر اما وجود دارد که به استفاده از راه بسیار نوآورانه به نظر می رسد: جاکارتا. این سرمایه ۱۰ میلیون ها نه تنها از تغییر آب و هوا، بلکه از شهرنشینی رنج می برد. خاک در حال غرق شدن سرعت ۱۵ سانتی متر در سال هست که اثرات و خطرات سیل را افزایش می دهد، و آلوده شدن هست با آب نمک، اثر بسیار زیادی در آب شیرین هست که ذخایر. به جای آب تنها ساخت سیستم های دفاعی مانند مرادلو که قادر به حل مشکل آب شور نیست، آنها را به آغوش بیشتر راه حل های نوآورانه عرضه شده به وسیله هلندی مهندسین و دستور کار ریزان شهری انتخاب شده. راه حل در بستن جاکارتا خلیج با خاکریز و تبدیل آن به ۱ بزرگ ۱۰۰ km2 مرطوب polder اند. اندازه مورد نیاز به منطقه ذخیره سازی کافی برای شرایط آب و هوایی شدید.

در این سد شهر میلیون نفر رو به اسکله قدیمی جاکارتا در ۱ طرف و اقیانوس در دیگر ساخته خواهد شد. برای معماران با تمرکز بر شناور معماری این نوع مصنوعی polder مرطوب مقیاس بزرگ فراهم می کند فرصت بزرگ: جهت ذخیره سازی بزرگ ۱۰۰ km2 حفظ در حال ساخت نمی تواند در آب، اما سازه های شناور تأثيري بر ظرفیت ذخیره سازی. جاکارتا می تواند تبدیل به یکی از شهرهای ساحلی بیشتر انعطاف پذیر در آسیا و هنوز هم پول از این اقدامات — مبارزه با آب با آب با اضافه کردن ذخیره سازی polder.

 Koen Olthuis مصاحبه Inhabitat، Waterstudio.nl، معماری شناور، بالا آمدن سطح دریا، تغییرات آب و هوایی، سیل، گرم شدن کره زمین شهرهای ساحلی عکس © Koen Olthuis – Waterstudio.nl

Inhabitat: اگر شما مسئول ساخت، می گویند شهر نیویورک، انعطاف پذیر برای جاری شدن سیل و آب و هوا تغییر قرار گرفتند، چه شما اجرای?

Koen: نیویورک یکی از نمادین ترین شهرهای جهان و منهتن معیار برای تحولات شهری با چگالی بالا، اما این شهر نیز به جای افزایش فضای تکامل یافته هست. گسترش زمین بزرگ بیش از ابتدای رودخانه در قرن ۱۷ شهر با فضای تازه عرضه. آسانسور تسهیل سازی به هوا و سیستم مترو در زمان استفاده از فضای زیر شهر. بدون هیچ ۱ از این نوآوری منهتن نگاه کنید کاملا متفاوت هست. درس این هست که ایستاده هنوز هم همیشه شهرهای بهره مند نیست و نوآوری (رعب آور هر چند آنها ممکن هست ظاهر می شود) می تواند رفاه تازه را.

بزرگترین مشکل هست که نیویورک به صورت افزایش مداوم ۱ متر از سطح دریا نیست — چرا که می تواند غلبه بر با خاکریز متر ارتفاع — اما اثرات آب و هوایی شدید. طوفان شرایط مثل طوفان شنی جمع آوری آب چند متر و عملکرد بارش باران های سنگین که به رودخانه، حمل و نقل نمی تواند از رودخانه خود را تا سطوح بالا خواهد رفت. برای نگه داشتن سیستم مترو خشک در شرایط عادی، مقدار بسیار عظیمی از آب کردن پمپ می شود باید; هر آب اضافی می تواند به سیل سیستم را.

نیویورکیها آغوش نمی اسکله به لقب شهرهای ساحلی بسیار دیگر. مشاهده داخل مهم تر از بیرون هست و با اعتبار ترین املاک و مستغلات می توان اطراف پارک مرکزی یافت می شود. [There are] هیچ بلوارهای زیبا در جنوب فرانسه؛ دوست سواحل خوب یا زیستگاه های سبز می تواند در خود مرز ساخته دست انسان بین زمین و آب در بر داشت.

با اين اوصاف من می آوردن استراتژی مبارزه با آب با آب به نیویورک و شروع به خیس کردن تا شهر. اگر ما آب خودمان به وسیله چند متر بالا بردن سطح، زمانی که طبیعت آن نیست آن مشکلی نخواهد بود. برای بالا بردن سطح رودخانه و هنوز هم استفاده از آن را به این ترتیب غیر ممکن هست اما راه حل دیگری هلندی هست که می تواند کار وجود دارد. در هلند، polders حاضر هست به وسیله کانال مصنوعی احاطه شده هست. آب در این کانال ها چند متر بالاتر از آب polder هست. آنها حفر به چشم انداز, اما بالای سمت راست قرار دهیدandscape با خاکریز در هر دو طرف حفظ آب. آب از polder را به کانال پمپ و سپس به رودخانه و یا دریا حمل و نقل. کانال های مصنوعی، عرضه انواع بافر، کنترل می شود و همچنین می تواند برای حمل و نقل و waterside خانه ها استفاده می شود. من می خواهم برای ایجاد گردنبند کوچک دریاچه مصنوعی متصل سراسر منهتن; سیستم بسیار شبیه کانال اضافی با سطح آب بالاتر از رودخانه های اطراف آن. این کانال به بخش هست که می تواند بسته به طور جداگانه تقسیم می.

این منطقه تازه محل اسکله بندر حاضر را–عرض رودخانه تاثیر نیست اما نتیجه می خواهم دسته airbags اطراف شهر. این سلول ها در صورت جزر و مد بالا, به لقب polders ذخیره سازی هست که هنگام طوفان گذشت تا به حال آب آزاد می تواند خدمت می کنند. این سلول ها لبه منهتن را تغییر دهید: آب سلول را شبیه دریاچه های کوچک و شهرک های تازه می تواند در levees تقسیم آنها را از رودخانه ساخته شده هست. این دریاچه ها همه متصل می و مانند محفظه در بزرگ کشتی های کروز آنها تنها از یکدیگر در شرایط طوفان بسته هست می خواهم.

دریاچه های مصنوعی را پر کردن فضا در حال حاضر به وسیله اسکله رودخانه استفاده می شود, و سطح آب انعطاف پذیر هست که منطقه ذخیره سازی بزرگ عرضه ایمنی آب دریا تایر عرضه می. همانطور که من تصور وجود داشته باشد هر چند که ۴۰-۵۰ از این دریاچه ها هر زمانی که بلوک ۴-۶٫ دریاچه برای اوقات فراغت برای جوامع شناور سبز دریاچه با بنادر — سبزتر بهتر.

 Koen Olthuis مصاحبه Inhabitat، Waterstudio.nl، معماری شناور، بالا آمدن سطح دریا، تغییرات آب و هوایی، سیل، گرم شدن کره زمین شهرهای ساحلی تصویر © Koen Olthius – Waterstudio.nl با دستور کار نویس هلندی Docklands

Inhabitat: با کشورها مانند مالدیو و کیریباتی از دست دادن زمین های خود را به بالا آمدن سطح دریا چگونه آنها پاسخ و عرضه برای شهروندان خود را? خرید ملک در جای دیگر و یا ساخت شهرهای شناور برآورد در چقدر آن هزینه ساخت کشورهای شناور وجود دارد؟

Koen: مالدیو و کیریباتی هر دو سری جزایر کوچک در وسط اقیانوس هست که به شدت افزایش سطح دریا هر خواهد شد آن را مبتلا هستند. بدون زمین خشک به اندازه کافی حاضر، این کشورها باید انتخاب تبدیل به آب و هوا پناهندگان یا اتخاذ فن آوری های شناور و تبدیل به آب و هوا نوآوران.

در مالدیو Waterstudio اقامتگاههای تفریحی جزیره شناور و گلف برای پاسخ Docklands هلندی طراحی(طرح ریزی) شده هست. آنها در حال ایجاد ۱ سرمایه گذاری مشترک با دولت مالدیو هم به لقب ۱ ابزار افزایش امکانات تازه برای گردشگری و تقویت جامعه با تحولات دراز مدت شناور. جزایر شناور با دانسیته بالا مسکن مقرون به صرفه به جزایر حاضر به عرضه فضا و ایمنی افزوده شود. تحولات شناور اسکار کمتر و هیچ گونه تاثیر بر محیط زیست دریایی در طول یا بعد از طول عمر خود نباید.

این می تواند منجر به شناور کشورهای نگه داشتن در ذهن که مالدیو ۳۰۰۰۰۰ ساکنان هست. هزینه این جزایر شناور هست که قابل مقایسه با لایروبی جزایر، تنها لایروبی آن صخره های مرجانی و دریای زندگی از بین می برد. اگر من باید حدس معقول را طوری برای شهر بیست هزار تن آن را ۵۰۰ میلیون دلار هزینه حدود $۲۵,۰۰۰ در هر فرد، گمان می کنم. این ممکن هست صدا مانند بسیاری هست، اما کاملا معقول و منطقی نسبت به ١٩٤٥ ملت هست.

 Koen Olthuis مصاحبه Inhabitat، Waterstudio.nl، معماری شناور، بالا آمدن سطح دریا، تغییرات آب و هوایی، سیل، گرم شدن کره زمین شهرهای ساحلی تصویر © Koen Olthius – Waterstudio.nl با دستور کار نویس هلندی Docklands

Inhabitat: چگونه تغییر کرده هست کار خود را در طول سال در پاسخ به نیازهای مبرم تغییر آب و هوا?

Koen: امکان بهبود شهرهای ساحلی در سراسر جهان با اجرای قطعات شهری شناور خیلی چالش برانگیز هست. این احساس مانند ما فقط بخش کوچکی از پتانسیل آب می تواند در ساخت شهرهای بیشتر انعطاف پذیر، امن و قابل انعطاف را کشف کرده اند. من بر این باورند که پروژه(طرح) هایی از این دسته معیار جدیدی برای شهرهای که در غیر این صورت دچار مشکل به دلیل تغییرات آب و هوایی خواهد بود.

تحقیق ما به دنبال تغییر ادراک و قوانین قرائتی هست که دستور کار ریزان سنتی از دوران استاتیک در ما قرار داده هست. من فکر می کنم که فقط در دو سال گذشته طرح نمادین مانند ترمینال کروز شناور ابعاد اضافی را گسترش داده اند — آنها بخشی از چشم انداز بزرگتر هست که فراتر از معماری نمادین تاثیر اقتصادی آن می آورد.

من کار از طراحی(طرح ریزی) برای افراد غنی به طراحی(طرح ریزی) برای فقرا رفته هست. ما در حال حاضر طراحی(طرح ریزی) استراتژی برای شهرستانها که برای تنظیم روش های دستور کار ریزی خود را به دلیل تغییر شرایط با دقت به تغییرات آب و هوایی. تمرکز در محله های فقیر نشین پنجره کاملا تازه از فرصت باز هست و من در ارتباط با بسیاری از مردم که به اعتقاد معماران نفوذ و خلاقیت خود را به تغییر برای میلیون ها نفر به جای فقط چند شاد استفاده باید آورده هست.

 Koen Olthuis مصاحبه Inhabitat، Waterstudio.nl، معماری شناور، بالا آمدن سطح دریا، تغییرات آب و هوایی، سیل، گرم شدن کره زمین شهرهای ساحلی تصویر © Koen Olthius – Waterstudio.nl

Inhabitat: ما به طور خلاصه درباره واپسین پروژه(طرح) شهر دستور کار و چگونگی آن می تواند کمک به مقابله با تغییرات آب و هوایی شهرهای.

Koen: میامی و نیویورک شهر ترین افزایش سطح دریا از نظر املاک در معرض تهدید دارد اما جمعیت ترین تهدید افزایش سطح دریا خواهد بود در بمبئی داکا و کلکته. در این شهرها میلیون ها نفر در محله های فقیر نشین متراکم نزدیک به آب زندگی می کنند. در واقع ۱ میلیارد نفر در سراسر جهان در محله های فقیر نشین زندگی می کنند و نیمی از آنها به لقب خیس محله های فقیر نشین به دلیل ارتباط آن با آب نامیده می شود. مردم ساکن این مناطق وحشتناکی در معرض خطر سیل هستند. تلاش برای کمک به این شهر باید در حفظ محيط زيست ساخته شده، اما در حفاظت از توابع ضروری در حین و بلافاصله بعد از سیل تمرکز. محله های فقیر نشین با ارتقاء دستور کار های برای بهبود شرایط زندگی برای ۱۰۰ میلیون نفر قبل از سال ۲۰۲۰، همانطور که در ۲۰۰۳ سازمان ملل به زیستگاه هدف هزاره می توان کمک کرد.

دستور کار ها در محله های فقیر نشین تر هستند به طور کلی به روز رسانی، زیرا به لقب سیل بالقوه هر توابع ساخته شده در مناطق نزدیک آب نابود کردن در آنها سرمایه گذاری کسب و کار مخاطره آمیز هست. ما مایل به استفاده از دانش فنی ما برای عرضه توابع شناور در آب برای این محله های فقیر نشین مرطوب.

همانطور که شما می توانید نرم افزار را در گوشی های هوشمند خود را با دقت به نیازهای در حال تغییر خود را دانلود، شما می توانید تنظیم عملکرد در خیابان پر جمعیت با اضافه کردن توابع با دستور کار های شهرستان. این تحولات بر حمل دریایی استاندارد ها ظرف شناور هست و به دلیل انعطاف پذیری و اندازه کوچک، مناسب برای نصب و ارتقاء بهداشت و مسکن و ارتباطات هست.

 Koen Olthuis مصاحبه Inhabitat، Waterstudio.nl، معماری شناور، بالا آمدن سطح دریا، تغییرات آب و هوایی، سیل، گرم شدن کره زمین شهرهای ساحلی تصویر © Koen Olthius – Waterstudio.nl

Inhabitat: چه پیشرفت در تکنولوژی، طراحی(طرح ریزی) و یا مصالح معماری خود را به جلو هل کمک کرده هست؟

Koen: در هلند، ما همواره نزدیک به تکنولوژی دریایی. بسیار هیجان انگیز به این فناوری هست که به معنای برای چیزهایی مانند صنایع نفت و استفاده از آنها برای ایجاد زیستگاه شناور برای حیوانات، پرندگان و موجودات زیر آب مانند درخت دریا می کند هست.

من فکر می کنم اینترنت و ابزار تجسم ۳D را واقعا تحت فشار قرار دادند من معماری به جلو به این دلیل در صنعت جوان شناور معماری تنها قدرت تجسم هست که می تواند تاثیر را نشان می دهد هست از تحولات شهر فردا شناور. این واقعیت که ما می توانیم ایده های ما در سراسر جهان گسترش و دریافت پیشنهادات و انتقادات پاسخ، و کمک به دلیل انقلاب دیجیتال غیر قابل باور هست. اگر من بیست سال پیش من احتمالا بیش از نیمی از هلند و هلند هست که رسیده نمی بزرگ آغاز شده بود.

طرح های من هست آنچه ما تماس بگیرید “معماری قابل خواندن”–راه حل های محصول مانند هست که برای جزئیات ساده و روشن. هر مواد مناسب برای آن هست، و بیش از سه سال گذشته ما مرکب پایدار هست که با دقت به معماری بیان من می خواهم و ایده آل برای پروژه(طرح) ها در محیط های شور هست که نیاز به تعمیر و نگهداری پایین.

اما مزیت مهم در صنعت لجستیک هست. این واقعیت در حال حاضر توان تولید شناور خانه ها و تحولات در کشورهای مختلف و جمع آوری آنها را در آب و بدون تاثیر محیط زیست امکان برای ما تجدید نظر مدل های اقتصادی برای تولید در مقیاس بزرگ.

 Koen Olthuis مصاحبه Inhabitat، Waterstudio.nl، معماری شناور، بالا آمدن سطح دریا، تغییرات آب و هوایی، سیل، گرم شدن کره زمین شهرهای ساحلی تصویر © Koen Olthius – Waterstudio.nl

Inhabitat: چه هستند شما بیشتر هیجان زده مورد الان در این زمینه?

Koen: من هیجان زده مورد دارایی چگونه جهانی موبایل شهرهای کشورهای در حال گسترش به جهش به رفاه بالاتر فعال خواهد شد. این دارایی در مقیاس بزرگ هست شناور تحولات در کشورهای بسیار غنی مانند قطر و عربستان سعودی یا نروژ سرمایه گذاری شود. این کشورها برای سرمایه گذاری که آنها نمی توانند آن را در کشور خود را صرف هست. به جای سرمایه گذاری تنها در پایتخت جهان ثروتمند، آنها سرمایه گذاری در املاک املاک انعطاف پذیر هست که می تواند اجاره به شهرهای ساحلی.

آن شروع با توابع مانند هتل شناورls و استادیوم برای شهر که بخواهید سازماندهی بازی های المپیک اما که نمی توانیم به سرمایه گذاری. اما آن به سرعت به ۱ صنعت که در آن شهرستانها که ضربه به وسیله حوادث مربوط به تغییر آب و هوا می تواند دسته ای کامل از توابع مانند گیاهان انرژی و بیمارستان ها و مدارس و بهداشت اجاره تحول خواهد شد. درست مثل با ما واژهنامه شهر شناور برای slums مرطوب می کنیم وجود داشته باشد راه حل های مقیاس بزرگ فورا شهرستانها ارتقاء و کمک به جوامع بهبود می یابند. می بینم شناور بنادر و فرودگاه ها حتی کوچک شناور هست که می تواند زیرساخت های فوری به شهرستانها از بلایای طبیعی را عرضه می کنند.

ظرفیت مالی بزرگ این کشور را قادر می سازد آنها را به ساخت جهانی موبایل دارایی جلو در سهام. بنابراین، تصور کنید محل امن شناور جایی در آسیا متشکل از اجزای شهری کاملا کاربردی آماده به هر منطقه فاجعه هست که به نظر می رسد یدک کشیده می شود. فن آوری و پول در حال حاضر حاضر هست — تنها ۱ ماده از تغییر ادراک قبل از تحولات شناور هست بخش مهمی از واقعیت تغییر آب و هوا که برای ما انتظار هست. من می گویم که نه به لقب احساسات منفی چون معتقدم که تغییر منجر به نوآوری هست که رفاه به ارمغان بیاورد. آینده مرطوب هست، آینده خوب هست!

+ Waterstudio.nl

+ شناور شهر نرم افزار

عکس © Koen Olthuis – Waterstudio.nl

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید