مصاحبه: Bridgette Meinhold در کتاب خود “فوری معماری” | Inhabitat

[ad_1]

وقتی هنرمند و مهندس و سردبیر معماری Inhabitat سابق Bridgette Meinhold درباره زلزله در هائیتی در ۲۰۱۰ و خسارات گسترده آن ایجاد می شود، او می خواست به کمک، و شروع به تحقیق در مورد گزینه های مختلف برای سر پناه و مسکن امدادی کشیده شده بود. این اکتشاف به تدریج گسترش به تمرکز بیشتر بر روی طراحی(طرح ریزی) حوادث; به دنبال چه نوع پناهگاه بهتر می تواند تحمل زلزله و طوفان و بالا آمدن سطح دریا و گردباد. حالا من هیجان زده به می گویند که بعد از سالها تحقیق، Bridgette فقط باور نکردنی تازه منتشر شده هست کتاب تحت لقب معماری فوری : ۴۰ مسکن راه حل های پایدار برای تغییر جهان . معماری فوری ویترین الهام بخش و ایده های نوآورانه برای انعطاف پذیر طراحی(طرح ریزی) – طراحی(طرح ریزی) هست که قادر به تحمل آزمون زمان – آب و هوا باقی مانده را تغییر افزایش سطح دریا حوادث ساخته دست انسان و طبیعی. من به تازگی به حال شانس به مصاحبه Bridgette درباره کتاب تازه خود را در مقر Inhabitat در نیویورک، و او به من داد برخی از بینش شگفت انگیز الهام بخش او برای کتاب, تغییر آب و هوا تاثیر داشته هست در آینده مسکن و آنچه او معتقد هست که لازم هست برای ایجاد چشم انداز بیشتر پایدار و پاسخگو ساخته شده هست. سازمان دیده بان ویدیو بالا برای مصاحبه و اگر شما می خواهید برای کسب اطلاعات بیشتر, شما می توانید نسخه خود را از فوری معماری در اینجا.

متن کامل مصاحبه با عکسهای بعد از پرش حاضر هست.

 

 معماری فوری bridgette meinhold معماری انعطاف پذیر انعطاف پذیر طراحی(طرح ریزی) فاجعه طراحی(طرح ریزی)، طراحی(طرح ریزی) برای حوادث و طراحی(طرح ریزی) برای مقاومت در برابر بلایای، طراحی(طرح ریزی) سبز، طراحی(طرح ریزی) سازگار با محیط زیست، طراحی(طرح ریزی) پایدار، مسکن ساخته شده، مسکن سازگار، inhabitat معرفی کتاب، نقد کتاب، فاجعه مسکن، معماری سبز، معماری پایدار، معماری کشورهای عضو اکو، کتاب های سبز bridgette meinhold مصاحبه

INHABITAT: بعد از لقب کتاب خود به نام معماری فوری . یعنی چه و این ایده از کجا آمده هست؟

Bridgette: در زمانی که زلزله در هائیتی، آمار ۲۰۱۰ و سپس زیر زلزله که آمار در شیلی من شروع به فکر کردن بعد از اعتصاب فاجعه عرضه مسکن برای مردم مورد چگونه وجود دارد ضرورت پناه حق هست و مفهوم آن واقعا من فکر هست که مسکن اضطراری در سراسر جهان به دلیل تغییرات آب و هوایی کردم ، به دلیل فقر و برای آینده چگونه ما برای اطمینان از اینکه حتی اگر فاجعه به خانه های ما باقی خواهد ماند که ایستاده و ما را از طریق فاجعه زندگی خواهید ساخت.

 خانه بلند, Prithula Prosun, فوری معماری، ساختمان سبز، ساختمان ضد سیل سیل طراحی(طرح ریزی) اثبات

INHABITAT: دقت داشته باشید که شما چه بیشتر فشار محیطی چالش ما رو به حال دنیا از نظر مسکن فکر?

Bridgette: تغییرات آب و هوایی هست تأثیر هر کس، همه جا و برای اکثر مردم، این معنی که افزایش آب. بیشتر زندگی جمعیت جهان در سواحل و بسیار بیشتر از جهان هست رفتن به در برخی از راه تحت تاثیر قرار به وسیله سیل و طوفان و طوفان واقعا مهم هست بنابراین من فکر می کنم طراحی(طرح ریزی) smartly برای برای موج طوفان، سیل.

یکی از پروژه(طرح) های بزرگ هست که در کتاب من به نمایش گذاشت این هست که خانه بلند–آن را در بنگلادش، ساخته شده هست و این خانه اطراف هسته مرکزی آجر محور و سپس دو طرف آن را با مواد سبک مانند عصا و چوب خیزران ساخته شده، و هنگامی که سیل آب آمده آن واقع تا کردن زمین بالا می برد. همه چیز برای آنها امن و خشک باقی می ماند و سپس هنگامی که آب خانه فقط فروکش، برمی گردد. آن هست که به معنای برای مناطقی که دریافت سیل اغلب، می دانند که سیل را به صورت سالیانه می رویم و آنها را برای آن آماده کنید.

من در کتاب من ویترین منزل در می سی سی پی ساخته شده هست. آن به نام خانه Porchdog و در پاسخ به ۱۱۷ ساخته شده بود. خانه ضد طوفان و سیل و اثبات هست. ساختمان در stilts رایج در مناطق مستعد سيل در جنوب هست. این ساختار صدا کمی بیشتر، مقاومت در برابر وزش باد بسیار بالاتر و همچنین نگهداری فوق العاده پایین می – شما لازم نیست که کاری به خانه و راه بسیار خوبی برای معماران به شروع به فکر کردن در مورد چگونه طراحی(طرح ریزی) باید در مناطق مثل این.

 معماری فوری، watervilla، IJBurg، Koen Olthuis، Koen Olthius شناور معماری bridgette meinhold معماری انعطاف پذیر انعطاف پذیر طراحی(طرح ریزی) فاجعه طراحی(طرح ریزی)، طراحی(طرح ریزی) برای حوادث، طراحی(طرح ریزی) برای مقاومت در برابر بلایای سبز طراحی(طرح ریزی) طراحی(طرح ریزی) سازگار با محیط زیست طراحی(طرح ریزی) پایدار سازگار مسکن inhabitat نقد و بررسی کتاب نقد کتاب مسکن فاجعه معماری سبز معماری پایدار معماری کشورهای عضو اکو، کتاب های سبز bridgette meinhold مصاحبه

INHABITAT : من در کتاب خود را در خانه شناور خارج از آمستردام دیدم. شما ما کمی درباره آن بگویید؟

Bridgette: بله، ویلا آب به وسیله Koen Olthuis. این خانه بزرگ هست. خیلی وقت پیش ساخته شده بود. خانه های شناور محبوب تر شدن هستند و همچنین راه واقعا جالب برای افزایش سطح دریا برای کسانی که آدرس می تواند رسیدگی به تاب. شخصا چون که من حرکت بیمار را کاملا خواهد بود اما چون خانه نشسته در آب شناور خانه circumvents که مشکل از جاری شدن سیل ساختم.

INHABITAT: هنگامی که مردم فکر می کنم از ساختمان سبز کن یکی از چیزهایی که من فکر می کنم واقعا جالب در مورد کتاب خود را که آنها اغلب فکر مورد فتوولتائیک و ریشه های سبز و ایده های سنتی ساختمان سبز – اما این واقعا راه فراتر از آن می رود. این روش بیشتر در چگونه ما می تواند ساخت خانه ها به دنبال به واپسین بیش از زمان. شما فکر می کنم که حالت ارتجاعی در نوع رویکرد تازه به گسترش پایدار یا سبز ساختمان ممکن هست.

Bridgette: آن هست که قطعا گسترش آن. همه آن چیزهایی هست که شما گفت که واقعا مهم هست، اما کاملا حالت ارتجاعی هست گسترش و چگونه ما باید ایجاد شود. ما باید با ساخت خانه که می تواند گذشته که هر چیزی را که در آنها پرتاب می شود می تواند تحمل.

 معماری فوری PAKSBAB نی عدل، خانه مقاوم زلزله پاکستان زلزله، bridgette meinhold، طراحی(طرح ریزی) سبز، طراحی(طرح ریزی) سازگار با محیط زیست، طراحی(طرح ریزی) پایدار، مسکن ساخته شده، مسکن سازگار، inhabitat نقد و بررسی کتاب، نقد کتاب، فاجعه مسکن، معماری سبز، معماری پایدار، اکو معماری، کتاب سبز، bridgette meinhold مصاحبه، معماری انعطاف پذیر، طراحی(طرح ریزی) انعطاف پذیر، فاجعه طراحی(طرح ریزی), طراحی(طرح ریزی), حوادث طراحی(طرح ریزی) برای مقاومت در برابر بلایای طبیعی

INHABITAT : اجازه دهید بحث در مورد زلزله! من به ویژه علاقه مند به زلزله، چون من از کالیفرنیا، که در آن ما باید بسیاری از زمین لرزه. شما در برخورد با چند خانه در کتاب خود که به طور خاص به آدرس زلزله طراحی(طرح ریزی) شده بودند.

Bridgette: PAKSBAB ساختمان — پاکستان مناسب ساختمان نی — سازمان هست که رفت و از مردم پاکستان آموخت که چگونه برای ساخت خانه های ضد زلزله نی عدل هست. نه تنها آنها در حال کمک به مردم پاکستان افزایش مهارت های تازه اما راه آنها بنیاد دیوار، و سپس سیستم سقف طراحی(طرح ریزی) شده به این معنی که این ساختمانها می تواند مقاومت در برابر زلزله و نگه داشتن مردم امن. و آنها مقرون به صرفه و آسان برای ساخت.

 معماری فوری، bridgette meinhold، طراحی(طرح ریزی) سبز، طراحی(طرح ریزی) سازگار با محیط زیست، طراحی(طرح ریزی) پایدار، مسکن ساخته شده، مسکن سازگار، inhabitat معرفی کتاب، نقد کتاب، فاجعه مسکن، سبز معماری، معماری پایدار، معماری کشورهای عضو اکو، کتاب سبز، bridgette meinhold مصاحبه

INHABITAT: خانه در کتاب خود را که با استفاده از قلوه سنگ از زمین لرزه هائیتی هست.

Bridgette: خانه معبار در هائیتی هست پروژه(طرح) زیرا بعد از زلزله تمام این خانه ها بلوک خاکستر فرو افتاد. و به جای واقع حمل و نقل آن از شهر که بود چه اتفاقی می افتد، این پروژه(طرح) ها آوار از سایت های که آنها در حال انجام کاری و شکست آن را به تکه های کوچکتر و آوار قرار معبار سبد که اغلب برای گچی استفاده می شود اما در واقع، به لقب نوع بلوک قرار گیرد، می تواند در زمان. این خانه ضد زلزله خواهد شد و آنها نمی آوردن در مواد تازه اما با استفاده از آنچه آنها را به سمت راست وجود دارد بود.

 معماری فوری، bridgette meinhold، طراحی(طرح ریزی) سبز، طراحی(طرح ریزی) سازگار با محیط زیست، طراحی(طرح ریزی) پایدار، مسکن ساخته شده، مسکن سازگار، inhabitat معرفی کتاب، نقد کتاب، فاجعه مسکن، سبز معماری، معماری پایدار، معماری کشورهای عضو اکو، کتاب سبز، bridgette meinhold مصاحبه

INHABITAT: شما باید تعدادی از طرح های در کتاب خود را که قابلیت بازیافت حمل و نقل پالت، بنابراین من می خواهم شما به من کمی در مورد آن بگویید. به ویژه طرح در کتاب خود به نام Slumtube وجود دارد که من فکر می کنم اسم نوع از مایه تاسف هست، اما طرح بزرگ.

Bridgette: معماری پالت واقعا جالب هست، زیرا پالت سراسر جهان یافت می شوند و آنها مواد رایگان هست که هر کسی می توانید استفاده کنید و با ساخت. Slumtube دو از آلمان ساخته شده بود و آنها را به آفریقای جنوبی سفر کرد و خواست به مردم آموزش نحوه ساخت گرمتر بهتر خانه خود را با استفاده از مواد یافت. بخش زاغه من واقعا چرا آنها به این ترتیب نام آن صحبت کند، اما من فکر نمی کنم آن را به لقب اندکی نسبت به افرادی که زندگی معنای پایین وجود دارد. آنها سه ماه زندگی و کار نزدیک ژوهانسبورگ گذراند.

من فقط دوست دارم مفهوم چگونه پالت های حمل و نقل هستند نوع این جهانی بنای که هر کسی می توانید استفاده کنید.

INHABITAT: حمل و نقل پالت متخصص در Inhabitat شما. هر چیزی که از پالت های حمل و نقل ساخته شده Bridgette مورد آنها می داند.

Bridgette: بله. من حتی میز قهوه من از حمل و نقل پالت چوبی ساخته شده هست.

 فوری معماری، yurt، yurt طراحی(طرح ریزی)، زندگی yurt، طراحی(طرح ریزی) سبز، طراحی(طرح ریزی) سازگار با محیط زیست، طراحی(طرح ریزی) پایدار، مسکن ساخته شده، مسکن سازگار، نقد کتاب inhabitat، نقد کتاب، فاجعه مسکن، معماری سبز، معماری پایدار، معماری کشورهای عضو اکو، کتاب سبز، bridgette meinhold مصاحبه

INHABITAT: اجازه دهید بحث در مورد yurts. به نظر می رسد مانند بسیاری از yurts در کتاب خود را وجود دارد. هر کس دوست دارد yurts – چرا؟

Bridgette: Yurts واقعا جالب هستند. آنها در اطراف برای قرن ها، اصل در مغولستان شده ام و هنوز هم. اما اکنون آنها از آن به فرهنگ غربی ساخته شده هست. زیبایی yurts آنها می تواند از بین بردند و گرفته و منتقل شده هست. امکان دارد که ما پناهندگان به دلیل تغییرات آب و هوایی ممکن هست و مردم باید در آینده به طور منظم حرکت ممکن هست، و من فکر کردم آن ۱ راه جالب برای فراهم کردن مسکن برای افراد در رفتن بود.

INHABITAT: بعد که شما را به لقب مخاطب این کتاب نمیبینم؟

Bridgette: من تلاش برای رسیدن به تقریبا همه. من می خواهم همه را به شروع به فکر کردن که مسکن بیش از جایی که شما زندگی هست. این محل که در آن شما می توانید بروید و امن هست. DIYers هست، آن را برای سازمان های اضطراری هست، شهرها هست. اگر شهر و دولت های محلی زمان نگاهی به این کتاب و در مورد چگونه آنها می توانید دقیق تر، امن تر از خانه برای جوامع خود ساخت فکر را می دارم.

INHABITAT: یکی از چیزهایی که من فکر می کنم که حتی اگر این کتاب در مورد معماری هست پر از اصطلاحات معماری نیست و واقعا درباره این کتاب عالی هست قابل دسترس و در عین حال خوب نوشته شده هست. تبریک می گوییم که! شما ۱ کار شگفت انگیز بود.

برای هر کسی که علاقه مند به یادگیری در مورد مسکن نسوز، ضد سیل، زلزله و ضد یا فاجعه ضد — یا هر ۱ از چیزهای دیگر که ما در مورد اینجا صحبت — کتاب معماری فوری نامیده می شود. آن هست که به وسیله نورتون W.W. منتشر شده هست و شما آن در Amazon.com و یا فروشگاه های محلی خود را می توانید انتخاب کنید.

+ معماری فوری

+ Bridgette Meinhold

[ad_2]
معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید