مرکز شهر شیکاگو پد کارشناسی برای ریاضی دان

[ad_1]

به دنبال کمک در طراحی(طرح ریزی) خود را مرکز شهر شیکاگو آپارتمان، گسترش دهنده الگوریتم به الهام گرفته از فضای داخلی برای هدایت دست. بعد از ملاقات با رئیس شرکت(کمپانی) خدادادی امیلی صاحب احساس او می تواند طراحی(طرح ریزی) این فضا برای او به لقب ۱ فرد و نه تنها فضای تصویر کامل. پد کارشناسی عناصر شخصیت ریاضیدان در سراسر او دادن محل راحت زندگی می کنند و نشان دادن منافع خود، از جمله دسته خود را از هنر گرافیتی را نمایش می دهد.

پرنیان صنعتی پرنیان آپارتمان که با تکه های سفارشی ساخته شده از مواد اصلاح شده کارها هنرمندان رنگارنگ و غنی زنگ پر شده را تنظیم می کند. میز ناهار خوری با استفاده از دروازه های عتیقه از فروشگاه گل سرسبد بارنز & اصیل صنایع هست و زوج با صندلی های مدرن از Cassina.

صاحب خانه هست خواننده حریص هست که اتفاق می افتد به پایان بیش از ۱۰۰ سال تا ایجاد زمینه های مختلف به نظاره کتاب و خواندن مهم هست. آنها سالم صندلی سطل از پورشه دهه ۱۹۷۰ و repurposed آن را به ۱ صندلی reclining.

در اتاق خواب، آنها را به شکل معماری دیوار قفسه کتاب خانه برخی از کتاب های بسیاری در خود دسته.

در طبقه بالا، آنها مکانی برای سرگرم کننده طراحی(طرح ریزی) و چون آنها مبل مشتری دوست پیدا کند، آنها را به حال مقطعی سفارشی ساخته شده که می تواند پیکربندی شده در راه های مختلف.

عکس به وسیله Dustin Halleck.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید