مدرسه با استفاده از $۲۲،۰۰۰ رنگ به حلبی آباد سابق تبدیل به سرزمین عجایب رنگین کمان | شگفتی های Inhabitat

[ad_1]

همه ما می دانیم نیست کت تازه رنگ برای اتاق اما آنچه در مورد يک شهر repainting که دقیقا چه این روستای کوچک در اندونزی و نتایج هیچ چیز کوتاه دیدنی هست. مسلح با تنها ۲۲،۰۰۰ $ بها رنگ کامپونگ Pelangi روستای خود در Semarang به سرزمین عجایب رنگارنگ و Instagrammer به بهشت تبدیل.


 روستای رنگین کمان در اندونزی، رنگین کمان روستای کامپونگ Pelangi کامپونگ Wonosari جامعه هنری پروژه، پروژه های اجتماعی هست که باعث تحریک اقتصاد، بها نمایش مشخصات عمومی در Indoesia قرار می دهد، رنگین کمان روستای Semarang

کامپونگ Pelangi شد که قبلا شناخته شده به عنوان کامپونگ Wonosari و زاغه در زندگی قبلی. اما لطف قبل رنگارنگ روستا به مقصد توریستی سر به فلک کشید شده هست.

تحول خیره کننده زاییده افکار Slamet Widodo مدیر مدرسه محلی هست که می خواستند به شهر خود را زیبا و جذب بازدید کننده هست. شهردار Semarang Hendrar Prihadi امن بودجه Rp 300 میلیون (حدود ۲۲,۰۰۰ دلار) و حتی کمک به روستاییان با نقاشی. انجمن سازندگان اندونزی در Semarang رنگ و کمک بیشتری عرضه شده.

مرتبط با: وعده اندونزی ۱ میلیارد دلار به مقابله با مشکل آلودگی اقیانوس

روستای تازه نقاشی خانه به خانه رنگین کمان رنگ ۲۲۳ و شهردار امیدوار هست به گسترش این تعداد به ۳۹۰٫ هر خانه دست کم سه رنگ مختلف و برخی از هنرمندان ویژگی کشیده شد.

نیمکت و پل درمان رنگارنگ نیز دریافت. پروژه اجتماعی که ماه گذشته به پایان رسید، به عنوان ۱ موفقیت در شهر جوانی جامعه متحد و تحریک اقتصاد محلی با هجوم گردشگران منادی هست.

از طریق Archdaily

عکس به وسیله Arie Prakman

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید