مالدیو Kanuhura: بهشت Gypsetter

[ad_1]

هر زمان که من درخواست گروهی از دوستان که در آن آنها می خواهم به تعطیلات رویایی هرگز به طول می کشد بیش از حد طولانی برای کسی به فریاد کردن “مالدیو!” و این هیچ کار سخت برای درک هست. آب های شفاف، سواحل شن سفید آرام آرامش دور از تمدن — به عشق چیست؟ چون آزمایشگاه MUZA دوباره به طراحی(طرح ریزی) عقب نشینی جزیره منحصر به فرد برای gypsetter مدرن کلمه هست که ترکیبی از ایده های کولی و شیوه زندگی دسته جت در مالدیو Kanuhura شما همه این و بیشتر تجربه کنید. در حالت ایده آل, gypsetter آزاد، پیچیده، خوبی travelled و هیجان را در سفر به مقصد تازه می کند. در این تعریف ما gypsetters همه در قلب نیست؟

تک رنگ طراحی(طرح ریزی) سالن Boduberu که در آن شما خواهید صبر برای هواپیما دریا به Kanuhura عصر سیاه و سفید از نوازندگان محلی Boduberu الهام گرفته هست.

مهمان می توانید انتخاب کنید از انواع سوئیت و ویلا که با فضای داخلی با زیبایی جزایر از داستان ها، رنگ ها و فرم های مجسمه الهام مجهز هستند. پوسته خانه ها بالا مطرح هست بر اقیانوس، اجازه می دهد شما را به داخل خانه دوش در حالی که تماشای ماهی و یا عبور زیر از طریق باز کردن کف حمام تحت ستارگان در شب در فضای باز حیاط.

پالم خانه دارد اتاق خواب در ساحل که قابلیت نمایش گسترده از اقیانوس هند و از پالت رنگ فضای داخلی با مناظر سرسبز الهام. استخر خصوصی لنجر خصوصی خورشید و فضای باز ناهار خوری تشویق شما را به خارج از منزل تا حد امکان. حتی حمام با ایده زندگی در فضای باز با حمام در فضای باز در باغ حیاط بازی. مبلمان و دکور و هنر همه محلی با لهجه های چوب ساج و ساخت گردد.

باید ۱ دوز اضافی از آرامش هست؟ سالن زیبایی Kokaa و آبگرم حاصل کنید که شما را به خوبی به لقب شما احساس می کنید نگاه کنید در دسترس هست.

برای نیش خوردن، هتل رستوران ها و کافه های مختلف در سایت هست: مانو رستوران هست تمام روز رستوران که در آن غذاهای مختلف عرضه شده در ایستگاه های مختلف پخت و پز؛ Bottega رستوران ایتالیایی; Fogo برای برزیل BBQ; Dhoni غروب آفتاب کروز خدمت غذاهای دریایی کباب و شامپاین; کافه Veli که تفسیر مدرن از غذاهای سنتی دیوهی; سرآشپز باغ گیاهان دارویی، که در آن مواد غذایی همراه با ادویه جات ترشی جات و سبزی تازه را برداشت; دلی فروشگاه گرفتن و رفتن و رانش جلو پنجره رستوران واقع در جزیره منحصر به فرد Kanuhara را Jehunuhura.

مفهوم لوکس در حال تغییر هست. لوکس، هم در مورد شما احساس درون به جای لازم نشان می دهد هست. به لقب طراحان، به این معنی این روند فکر ما که این احساس را ایجاد می کند و که واقعا من را برانگیخته هست. این بدان معنی برای مهمانان اقامت در این هتل مدرن هست که از لحظه ای که آنها وارد آنها فورا که آنها را در فرار لوکس هستند قادر به دیدن کنید.
– Inge مور, بنیانگذار آزمایشگاه MUZA

چه: مالدیو Kanuhura
که در آن: جزیره مرجانی Lhaviyani ، مالدیو
چقدر هست؟ اتاق شروع در حدود $۴۵۰/شب
برجسته: صحنه های ساحل، امکانات مدرن، ذن القا داخلی ۱ عدد تعجب آور از رستوران ها در جزیره و این واقعیت هست که شما در مالدیو – نیاز به ما می گویند بیشتر هست؟
قرعه کشی طراحی(طرح ریزی): در حالی که چنین عقب نشینی گرمسیری نیازی به لذت می برد, آزمایشگاه MUZA ساخته شده اطمینان حاصل کنید که شما از داخل خانه به همان اندازه که لذت می برد خارج از منزل، که داخلی دیوهی الهام گرفته شده هست که ساختار چشم انداز خارج از اتاق.
این کتاب: بازدید مالدیو Kanuhura

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید