لئوناردو دی کاپریو وعده پرهیز تا جهان سوخت های فسیلی واریز شده | Inhabitat

[ad_1]

طرفداران از لئوناردو دی کاپریو غمگین به یاد بگیرند تا ما اعتیاد جمعی ما به سوخت های فسیلی پایان او پرهیز متعهد شده هست ممکن هست. به طور گسترده ای برای تلاش های زیست محیطی خود را جشن گرفته، بازیگر برنده اسکار ذکر شده گسترده بی تفاوتی با وجود سابقه غلظت کربن اتمسفر به لقب دلیل این حرکت شدید. او گفت: “به وسیله ممتنع از مقاربت جنسی هست که – من را دریافت نمی اشتباه–چیزی هست که من لذت بردن از بسیار، من ارسال پیام که گاهی ما را بزرگ فداکاری شخصی به خاطر خوب بیشتر هست.”

 فعالان مشهور, فعال, تلاش های زیست محیطی اوریل، انتشار کربن، لئوناردو دی کاپریو، گرم شدن کره زمین، تلاش های زیست محیطی

دی کاپریو گفت: در کنفرانس مطبوعاتی اخیر در منطقه نور قرمز آمستردام تغییر آب و هوا موضوع ضروری ترین زمان ما هست. “اگر ما اقدام جدی در حال حاضر به کاهش انتشار دی اکسید کربن را ندارد” او گفت: “در چند دهه آینده بشریت باید به صورت نوع بلخ، و superstorms B بدترین فیلم های ساخته شده.”

“من می دانستم که من مجبور به ایجاد ۱ بیانیه قدرتمند به منظور نشان دادن طرفداران جدی چگونه من در مورد این موضوع”, او افزود. “و دادن تا جنس مورد جدی به لقب آن می شود.”

مرتبط با: جهان را کوله خانه ساخته شده در توسان آریزونا

پاک کردن اشک از چشم خود را به لقب مدل نا امید تبدیل به اینترنت برای آرامش، دی کاپریو او مشورت با رهبران مورمون او متناسب با کمربند عفت سفارشی ساخته شده با چرم faux گفت.

 فعالان مشهور, فعال, تلاش های زیست محیطی اوریل، انتشار کربن، لئوناردو دی کاپریو، گرم شدن کره زمین، تلاش های زیست محیطی

” باید صادقانه، وحشتناکی ناراحت کننده هست “، او گفت. “امیدوارم من به آن را برای طولانی مدت می پوشند ندارد. من نگران شهروندان جهانی برای از بین بردن من این بار – نه تنها برای خاطر من اما به خاطر این سیاره زیبای ما تماس بگیرید خانه شمارش هستم.”

فقط قبل از کنفرانس در آمستردام، بسته شدن دی کاپریو یادآوری مطبوعات به تقویم خود مشورت قبل از پخش اخبار.

عکس از طریق فلیکر

+ شیعه

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید