فنلاند حزب سبز می گوید انسان باید در آغوش انرژی هسته ای | Inhabitat

[ad_1]

انرژی هسته ای باید گزینه ای به لقب شیفت بشریت دور از سوخت های فسیلی با دقت به مقاله اخیر گذراند، با چهار نامزد از حزب سبز فنلاند یا لیگ سبز. حزب صرفا مخالف منبع سوخت بحث برانگیز در گذشته اما می گویند این چهار نامزد گفت: ما در حال اجرا خارج از زمان برای مبارزه با تغییر آب و هوا و دیگر لوکس چیدن بین انرژی های تجدید پذیر و برق هسته ای.

 فنلاند فنلاند حزب سبز حزب سبز سبز لیگ قدرت هسته اي، هسته ای نیروگاه هسته ای نیروگاه اتمی انرژی هسته ای, انرژی های جایگزین, انرژی، سیاست، تغییر آب و هوا، گرم شدن کره زمین

بشریت را باید نگاه دیگری در انرژی هسته ای با دقت به Jakke Mäkelä Tuomo Liljenbäck Norrgran مارکوس و هایدی Niskanen از سبزی فنلاندی. آنها ۶ مارس پست وبلاگ، جی.ام.کوتزی Korhonen، ترجمه با شرح چرا فنلاند تا به گسترش انرژی هسته ای باید نوشت.

مرتبط با: راکتور همجوشی هسته ای بزرگ آلمان واقع هست

کار درجه حرارت فنلاند هستند سریعتر از هر جای دیگری در جهان به علت تغییرات آب و هوایی با دقت به نویسندگان فوربس جیمز Conca خونتان. کشور به پایان رسید ذغال سنگ استفاده به وسیله ۲۰۳۰ متعهد شده هست، اما آنها نیز به طور گسترده ای با استفاده از توده. سبزی چهار محکوم از آن ساطع دی اکسید کربن و جنگل ها را نابود خواهد شد دولت از تراشه های چوب برای قدرت سوزاندن.

 فنلاند فنلاند حزب سبز حزب سبز سبز لیگ قدرت هسته اي، هسته ای نیروگاه هسته ای نیروگاه اتمی انرژی هسته ای, انرژی های جایگزین, انرژی، سیاست، تغییر آب و هوا، گرم شدن کره زمین

سبزها گفت انرژی تجدید پذیر نمی تواند به طور کامل منتشر کردن سوخت های فسیلی رتبه دهی نشده هست. گفتند خورشیدی و باد کار خوبی تا نقطه، اما در مقیاس بزرگ نیاز به مقدار زیادی از مواد اولیه و زمین. آنها را به آلمان که shuttered نیروگاه اتمی اشاره کرد اما نتیجه تا حد زیادی جایگزین انرژی های تجدید پذیر انرژی هسته ای و سوخت های فسیلی هست. سبزی چهار گفت: ما دیگر امکان انتخاب بین تجدید پذیر و انرژی هسته ای هست. آنها نوشت: “مگر ما صرف پول های بسیار زیادی در همه منابع انرژی پاک، خاص به محکوم شود هستیم.”

Korhonen یادداشت نظر خود را از توصیه های رسمی از حزب سبز و یا از زیرگروه Viite تکنولوژی و علم از آن Mäkelä هست نایب رئیس و عضو هستند ندارد. به سادگی نظر چهار نامزد برای انتخابات در تورکو بودند که هست. حزب سبز ۱۲ درصد از کل رای در انتخابات اخیر دست آوردن کرسی و پیروزی بزرگترین سهم را در تاریخ خود برنده شد.

از طریق جی.ام.کوتزی Korhonen و فوربس

عکس از طریق Pixabay (1و۲)

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید