فرار مدرن به کشور شیلی شراب در هتل Vik Viña

[ad_1]

نمی کنم بهتر زوج سازی را از شراب و طراحی(طرح ریزی) و چه بهتر از راه برای لذت بردن از هر دو آنها از لوکس هتل Viña Vik در Millahue، شیلی? طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله الکساندر و کری Vik در ارتباط با آرشیتکت(architect) Marcelo Daglio Viña Vik ملک باور نکردنی با ۲۲ سوئیت های منحصر به فرد هست که اجازه شما لذت چیز بهتری در زندگی هست — اعتماد ما این هتل هست که بهم متصل و کامل از آن. فقط ۱ نگاه…

هتل در کنار دره ۱۲ در ۱۲۰۰۰ هکتار از زمین های دست نخورده nestled. مجاورت بیرونی مدرن با نمایش ۳۶۰ درجه از ماهیت کاملا زیبا هست. از دور Viña Vik جلب چشم خود را بلافاصله با آن موجدار، تیتانیوم bronzed نما، مرجع آسان به دره ها و قله که آن را احاطه کرده.

دسته Azuelejo

Azuelejo دسته

هر ۱ از ۲۲ سوئیت در Viña Vik را موضوع خود را با خود را با دقت سرپرستی و طراحی(طرح ریزی) داخلی. مبلمان تمام مدرن، عتیقه یا منحصر به فرد به اموال و کارها هنری به وسیله هنرمندان شیلی و بین المللی ایجاد می شوند. Vik کری نیز شامل طرح های خود از درب چوبی کاکتوس به عثمانی serape وبهلسترد. یکی از ویژگی های ما خوشحال هستیم که منحصر به فرد به هر دسته ۱ نیست؟ کف به سقف شیشه ای ویندوز که ویترین نمایش گسترده تاکستان.

دسته Fornasetti

بیعت به ایتالیایی نقاش و مجسمه ساز و طراح داخلی Piero Fornasetti دسته Fornasetti ویژگی های ۱ جدول طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله خود استاد.

gabler را دسته خاکستری

دسته نقاشی های دیواری

دسته نقاشی های دیواری

دسته H

دسته H

دسته H ویژگی های جانبی غیر منتظره جدول ساخته شده با استفاده از زین Hermès وبهلسترد دیوار با چرم لوله کشی و نفیس Dennison کف.

سوئیت لا پاتریشیا

دسته مینیمال

سوئیت های نروژ

دسته Redondo

دسته Valenzuela

چه: هتل Vik Viña
که در آن : Vik ملک, دارفلفل ششم شماره سریال گناه Millahue Tagua سان Vincente د Tagua
چقدر هست؟  سوئیت در حال حاضر شروع به در حدود $۸۵۳/شب
برجسته: این فرار لوکس به کشور شیلی شراب طراحی(طرح ریزی) مدرن با شراب زیبا – بی نظیر، در نظر ما جفت جفت. همه چیز از معماری به دکور داخلی به شراب جرعه شما شده دقت سرپرستی یا گردد چون الکساندر و کری Vik استخدام کارشناسان به اطمینان حاصل شود که شما هستید فقط بهترین لذت بردن از.
طراحی(طرح ریزی): بعد از اقامت خود منحصر به فرد متفاوت از دیگر مهمانان شریک (چیزی همه هتل ها می تواند به رخ کشیدن) ۲۲ تمام سوئیت هتل در طراحی(طرح ریزی) از هر ۱ از دیگر متفاوت هستند.
این کتاب: بازدید هتل Vik Viña

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید