عمودی ۱۰ باغ سبز Bring که به دیوار خسته کننده

[ad_1]

باغ های عمودی ها تبدیل شده اند بسیار محبوب به نظر می رسد که فضای افقی رشد هست کوچکتر و کوچکتر. دیوار زندگی می تواند داخل خانه و خارج ساخت آنها هنوز غیر متعارف طراحی(طرح ریزی) گزینه خوبی برای دیوار وجود داشته باشد. آنها نه تنها ۱ عنصر طبیعی به فضا را، اما آنها به راحتی می تواند تبدیل به کارها هنری در حق خود. به علاوه، آنها کمک به تصفیه هوای نفس کشیدن ما، بنابراین به نظر می رسد مانند برنده, حق? نگاهی به دیوار ده هست که روشن شده را در زنده از باغ های عمودی برای همگان مشاهده لذت.

عکس حسن نیت عرضه میدهد بلان پاتریک

L’Oasis D’Aboukir پروژه(طرح) به وسیله پاتریک بلان در پاریس که طرف ۱ ساختمان تاریخی را تبدیل باغ مسحور عمودی در گیاهان ۷,۶۰۰ از ۲۳۷ گونه های مختلف هست.

عکس به وسیله باستون Habita

واقع در شهر مکزیک، مرکز شهر مکزیک بوتیک هتل طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله معماران Serrano Cherem با ۱ حیاط درونی هست که ویژگی های این دیوار بزرگ زندگی هست. ویژگی پیزلی مانند پیچ و تاب و مدرن را به یکی از دیواره های اساسی به ارمغان می آورد.

عکس به وسیله منصور Kinan

J.M.Bonfils همکاران طراحی(طرح ریزی) و استفاده از مخلوط شرق روستا در بیروت، لبنان، شامل باغ لبنان سنتی و اما در راه مدرن – عمودی – ساختمان که به اتفاق می افتد خیلی بیشتر فضای کارآمد باشد.

عکس به وسیله هرا هکتور Armanado

طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله استودیو CREMOUX پل در مکزیکو سیتی Casa CorManca پنهان ۱ سری لایه بندی فضاهای باز همه را از این باغ زرق و برق دار عمودی بهره مند شوند. دیوار ویژگی بیش از ۴۰۰۰ از گیاهان هست که به منظور بهبود کیفیت هوا در حالی که افزایش رطوبت.

عکس به وسیله گری Belinksy

مرکز مد دل آمو در منهتن ساحل کالیفرنیا هست به این دیوار زندگی به وسیله زیستگاه باغبانی. Cascades سبزی از دیوار پایین به کشاورزان منظم در زیر هست که ایجاد نقاط برای بازدید کننده ای برای نشستن و استراحت در حالی که با بهره گیری از مشاهده سبز.

meristem طراحی(طرح ریزی) با طراحی(طرح ریزی) این باغ عمودی اطراف پنجره دور در دفاتر Skanska وظیفه بودند. آنها ترکیبی از گیاهان گرمسیری، گیاهان حدود ۳۵ در هر متر مربع بر روی دیوار خود آب هست که همچنین با نورپردازی ویژه نور روز به نگه داشتن آنها را در حال رشد قوی مجهز گنجانیده شده هست.

این اوکراینی آپارتمان طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله استودیو طراحی(طرح ریزی) کی نه تنها اسلاید به شما را از طبقه دوم به یکی از اساسی هست، آن را دو برابر ارتفاع دیوار های سبز که پانچ سبز به فضای مدرن به ارمغان می آورد.

عکس به وسیله برتراند Garbel تصاویر hemis.fr/Getty

Branly Musée du رعایت پاریس به ارمغان می آورد ۱ چشم انداز سرسبز سبز به وسط شهر سرگرم. فراگیر مینیمم بیش از ۸۰۰ متر مربع، ۱۵۰۰۰ طراحی(طرح ریزی) کارخانه به وسیله پاتریک بلان ساخته شده هست و پوشش آن تمام نما منهای پنجره.

عکس به وسیله پیتر Bennetts

حوزه ورودی باغ وحش آدلاید بود به زندگی به ارمغان آورده Hassell در بخشی از شهر آدلاید که بعد rundown. ورودی تازه بازدید کنندگان با دیوار زندگی پر از گیاهان بومی غنی دام.

عکس حسن نیت عرضه میدهد الماس معماران اشمیت

این چند استفاده از ساختمان در دانشگاه اتاوا پروژه(طرح) عضویت بین KWC معماران و آرشیتکتهای اشمیت الماس هست. شش داستان زندگی دیوار، بلندترین در شمال امریکا، تصفیه کننده هوا صرفه جویی در انرژی هست که منجر به ساختمان صدور گواهینامه LEED طلا دریافت می شود.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید