طراحی شیر در ۲۰۱۷ NYCxDesign

[ad_1]

هر کس آماده برای مسابقه دو ماراتون هست که NYCxDesign هست؟ ما در حال اجرا کفش بسته بندی شده داریم. در اینجا این هست که ما می خواهد تا این هفته!

x Modenus طراحی شیر صحبت می کند در WantedDesign

طراحی شیر و Modenus اند همکاری در WantedDesign برای ایجاد ۱ فضای تازه گفتگو با عرضه شده به وسیله Wilsonart. مذاکرات این هست که در آن طراحان influencers رسانه های اجتماعی و مارک های همگرا به اشتراک گذاشتن ایده ها و آموزش یکدیگر هستند. قالب شامل جلسه در موضوعاتی که پوشش طراحی کسب و کار–از الهام به اعدام، گوناگونی تعریف طراحی، دفتر و محل کار طراحی، فروش و خرده فروشی، نیز به عنوان بهترین شیوه برای وبلاگ نویسی و رسانه های اجتماعی. برای دسترسی به تمام #DMMTalks برای WantedDesign اینجا ثبت نام کنید.

هوشمندانه جشن سالگرد پادکست

ما باور نمی کند که باهوش هست که در حال حاضر سال! هوشمندانه با Sonos به جشن سالگرد ۱ سال با تولد زدن و گفتگو صمیمی در مورد فن آوری صدا و طراحی با مهمان سابق پادکست هوشمندانه جو Doucet گری Hustwit و Genevieve Gorder تیمی. لذت بردن از گفتگو کوکتل و گزش مطلب و ممزوج شدن با امی و جیمی که حزب و پنل میزبانی خواهد شد. اینجا پاسخ دهید.

شیر ایستاده پنجره مغازه

فروشگاه پنجره شیر ایستاده هست با طراحان ۱۲ از در سراسر ایالات متحده و کانادا هست که به اشیاء طراحی خود را به شرکت(کمپانی) کنندگان ICFF فروش خواهد شد. از طلا و جواهر به اشیاء دسکتاپ به پارچه و هنر، شما ملزم به پیدا کردن چیزی به ارمغان می آورد. فضای امسال با Dropbox کاغذ حمایت و طراحی شده به وسیله مایکل Yarinsky با نقاشی های دیواری چشم ظاهر و گرافیک به وسیله تمدن و دیوار تعاملی نساجی مغناطیسی از بصری موجز. ما در غرفه #۱۰۵ ۵/۲۱ ۲۴ در مرکز Javits شده و آماده حمل و نقل کردن کیسه بزرگ پر از سوغاتی طراحی بسیار جذاب را پر کنید! برای ICFF اینجا ثبت نام کنید.

نشست DesignEDGE

پیوستن سردبیر اجرایی ما جیمی Derringer، برای DesignEDGE طراحی پویا، روز اجلاس صنعت هتل برادوی هزاره در شنبه, ۲۰, مه ۲۰۱۷ ۹-۳:۳۰ PM.

برنده جایزه جهانی طراحی نیروی، کریم رشید می زدن DesignEDGE با خود عرضه کلیدی، “آینده از طراحی،” بعدلقب catered لذیذ ناهار و میزگرد بحث تمرکز بر نیازهای کسب و کار فردی خود را.

بعد از ظهر عرضه می دهد صحبتهای مستهجن متفکرین صنعت با عنوان “رهبری به وسیله Innovating.” مدیر انجمن مارکس کارن، مبلمان خانه مدیر گروه طراحی هرست منجر خواهد شد گفت و گو عمیق با Caleb اندرسون، شریک و مدیر در دریک / اندرسون; جیمی Derringer، سردبیر اجرایی طراحی شیر; کوین گرینبرگ موسس اساسی اکتشاف فضا طراحی; سوزان Jamieson بنیانگذار و مدیر بریجیت Beari طرح و چاد استارک، معاون ارشد رئیس جمهور از استارک و پرزیدنت Scalamandre. اینجا ثبت نام کنید.

Excited? ما بیش از حد هست. شما در نیویورک!

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید