طراحی(طرح ریزی) شیر سفر به…

[ad_1]

آمستردام آمستردام هست شهر تعیین شده به وسیله نیروهای diametric: زمین در مقابل آب و حفاظت در مقابل پیشرفت، هنر در مقابل تجارت بالا در مقابل فرهنگ پایین. بین این نیروهای مخالف، پرجمعیت ترین شهر در هلند پیدا کرد خود را با بهره گیری از رنسانس به لقب بین المللی هنر و طراحی(طرح ریزی) مرکز، با کار های شلوغ… اما هرگز بیش از حد عجولانه بعد. برای شهروندان هلندی در آمستردام تجسم روح convivial به لقب gezellig در اصل پیگیری و قدردانی از ایجاد فضای دل انگیز اشاره. و در واقع، من به سرعت کشف بسیار دل انگیز در مورد این شهر مملو از کانال منحنی و گوشه و کنار تلاش به سختی هر جز راه رفتن را از درب هتل که نیاز به پیدا کردن وجود دارد.

به لقب اولین بازدید کننده زمان، انتظارات من از آمستردام منسوب به جهل مبهم از آنچه تا به حال شهر فراتر از کانال طبقه چند موزه قابل دقت، و البته، آن طبقه رنگ قرمز روشن منطقه عرضه woefully متواضع بودند. اما در پایان روز اول من من در حال حاضر آمستردام من شهر تازه مورد علاقه اروپا، نظر تنها تقویت بیش از محدوده چند روز کاوش به وسیله پا قایق یا اتوبوس بود تصمیم گرفته بود.

 Rijksmuseum

A اولین سفر زمان به آمستردام نیاز به مراجعه به موقعيت تازه Rijksmuseum. عکس: هان گرگوری

من کشف آنچه که من بیشتر تحسین مورد آمستردام اختلاط آن تاريخ طبقه این شهر به جریان آن در حال ظهور آینده هست. شهرستان جو، باورش اما بدون تجملات قطعه موزه حفظ شده، با ساختمان های قدیمی تر رفته، به نیازها و سلایق شهروندان امروز. شهر نه تنها زیبا – و در واقع، معماری را در فضاهای عمومی و خصوصی می توان علت گردن سفت از مداوم رو به بالا – اما هدفمند در هر گوشه خیره اثر فرهنگی مبتنی بر تاجر تاریخ که در آن زیبایی این خدمت که بیش از ساده پیرایش و ارتباط. همچنین این شهر بسیار متحمل و مترقی محسوب میشوند همه با گالری پر جنب و جوش ناهار خوری و صحنه های خرده فروشی در خدمت ساکنان و بازدید کنندگان توزیع های مبتنی بر هست. یا به لقب ۱ مقیم توضیح داد: “از آنجا که ما فرهنگ تحمل مردم را به انجام آنچه آنها می خواهند به انجام زمانی که آنها نه آزار یا صدمه زدن به دیگران اجازه می دهد به من در طول سوار قایق در کنار کانال جالب آمستردام آمستردام هست. از لحاظ تاریخی کنجکاو در مورد چرا که خواستار شرایط ما کشف ایده های تازه در حال بررسی شرایط – کاوش در طراحی(طرح ریزی) و زندگی ما قدر ایده بزرگ بعدی هستیم.” شهر که پاداش کنجکاو و روشنفکر چگونه من نمی تواند که عشق?


 Conservatorium برج پشت بام هتل سوئیت. عکس: Conservatorium

Conservatorium هتل پشت بام برج سوئیت. عکس: Conservatorium

که در آن به اقامت

Conservatorium
واقع فقط سراسر از قلب فرهنگی Museumplein آمستردام این هتل نئو گوتیک می تواند برای یکی از موزه های متعدد اطراف آن اشتباه، چنین حضور با شکوه آن هست. در واقع تاریخ نشان می دهد هر دو وراثت فرهنگی و پولی، ساختمان اصل خدمت به لقب بانک و سپس بعدها آمستردام Sweelinck موسیقی Conservatorium که هتل نام خود را مدیون میزبانی. اما این را بدون موزه در هدف یا طراحی(طرح ریزی) برای معماری(سازنده) هلندی دانیل Knuttel لمس معاصر هست که در بالا بردن فضاهای عمومی و خصوصی با فعل و انفعال هماهنگ بین سازه های گذشته را با امروز قرار ملاقات ها و فن آوری های مات علامت گذاری بین فضاهای داخلی و تزریق شده هست. صفحه نمایش سفارشی طراحی(طرح ریزی) یکپارچه صفحه تخت در اتاق هستند راست از ۲۰۰۱: اودیسه فضایی و معبد مانند حمام در بعضی سوئيت ها بلید رانر نئو هنر دکو جو که حمام کردن امور سینمایی لوکس جزئیات از دست میلان با طراح داخلی Piero Lissoni نمایشگاه.
ون Baerlestraat 27 1071، آمستردام، هلند

هتل نه هتل
دولت نامشخص از امکانات رفاهی و برخی ممکن هست هتل نه هتل چیز گیج کننده, عجیب و غریب پیدا کنید که از اسمش پیداست جایی بین playset Playmobil بزرگ و خوابگاه های حاضر (دقت داشته باشید: حمام های عمومی). و در واقع، آن خواهد بود جای تعجب برای پیدا کردن اتاق گربه شرودینگر بین اتاق ۱۵ مضمون عرضه شده، اعم از چشم انداز بالا اتاق لانه کلاغ به Transylvanian چوب شبکه سازی مواقع، اتاق بحران منطقه آزاد و یا واقعا کوچولو اتاق آمستردام تراموا سبد، فقط به اندازه کافی بزرگ به جای تخت king-sized و خیلی بیشتر برای عرضه شده به وسیله “اگر مترو a’rocking هست ، نمی آیند ضربه زدن “باقی بماند.
پيري Reisplein 34 1057 خديجه، آمستردام، هلند

Renny Ramakers هتل Droog
، از بنیانگذاران و مدیر برند طراحی(طرح ریزی) هلندی Droog, پیش گوی مهمان Droog هتل را چنین پایان ناپذیر برای اکتشاف، بازی، ناهار خوری، پیدا و یادگیری، بازنشستگی را به اتاق خود را به خواب بسیار واپسین چیزی که در ذهن ها خواهد بود. “هتل Droog به ارمغان می آورد همه کار های ما زیر ۱ سقف — از curation به طراحی(طرح ریزی) محصول نمایشگاه و سخنرانی — و دعوت مردم به برق وصل کردن را انتخاب می کنند.” به عبارت دیگر همه چیز برای عاشق طراحی(طرح ریزی) همه زیر ۱ سقف قرن ۱۷th.
Staalstraat 7B JJ 1011، آمستردام، هلند

تسهیلات قابل دقت دیگر: دانش آموز هتل \ هتل تبادل \ Botel


 از Moco موزه. عکس: موزه Moco

از Moco موزه. عکس: موزه Moco

که در آن بازی

موزه Moco
1 چیز شما یاد بگیرند به سرعت در آمستردام به قاضی هرگز ۱ ساختمان به وسیله قسمت بیرونی آن هست. داخل این علتش بی ادعا خانه شهری واقع در میدان موزه آمستردام در یکی از این شهر بیشتر صمیمی انتظار تجارب هنر معاصر، که در آن بازدید کنندگان دعوت جبهه مرحله مشاهده کارها “Rockstars هنر” – Banksy وارهول و باسکیت. موزه – دوباره انجام به وسیله شرکت(کمپانی) هلندی استودیو پیت بون – به وسیله لیونل و کیم Logchies چند دهانه که علاقه و دسته از هنر پاپ به خیابان بنیان گذاری شد. نمایشگاه های آینده نمایش گذاشتن کارها از امثال Gemeos سیستم عامل KAWS و Hayuk مایا.
Honthorststraat 20 1071 آمستردام، هلند

Rijksmuseum
در کنار لوور پرادو و گوشه عزلت آمستردام Rijksmuseum رکن چهارم جهان کلاس جهانی هنر دسته با کارها ۸,۰۰۰ بر روی صفحه نمایش از دسته بالغ بر اشیاء هنری ۱,۰۰۰,۰۰۰ بزرگ هست. قابل دقت قطعه دائم شامل کارها رامبراند، Vermeer، و memorably ترین دردناكي ون گوگ هست که ارتعاش عملا با سکته مغزی رنگ جنبشی هنرمند (از همه قطعات آن این تکه های اندازه متوسط هست که اسیر خیال من بیشتر بود). موزه از نوسازی دهه مبتنی بر طرح طراحی(طرح ریزی) معماران اسپانیایی آنتونیو کروز و آنتونیو Ortiz با مقدار مساوی از درام و هیاهو اخیرا در فیلم تازه Rijksmuseum – نه فیلم بد بار بر روی لوح یا لپ تاپ برای پرواز طولانی بیش از مستند ظهور دوباره. نکته: حتما به پوشیدن کفش راحت و حداقل روز قصد لذت بردن از این موزه دسته در سرعت معقول.
۱ Museumstraat 1071 XX آمستردام هلند

برقی Ladyland
به دنبال تجربه ديگر در آمستردام? Ladyland برقی اولین موزه فلورسنت هنر، اتاق به اندازه فلورسنت تاسیسات مرتب شده به طور کامل بر گرفتن بازدید کننده و ترکیب آنها را به لقب شرکت(کمپانی) کننده در معرض رنگارنگ و درخشان محیط های مسکن هست. نوعی، اثرات این موزه کاملا مکمل به قوانین مواد مخدر سهل انگار این شهر به نظر می رسد.
Tweede Leliedwarsstraat 5, 1015 TB، آمستردام، هلند

موزه ها و گالری های هنری از دقت داشته باشید: P / / / ما Micropia \ \ \ موزه Stedelijk فوم


 چشمه منجمد.

چشمه های یخ زده.

که در آن به فروشگاه

ذخیره بدون خانه
کسانی که با تقدیر برای استفاده از دمدمی و حقیقی احتمال پیدا کنید چیزی به وطن با از این بوتیک طراحی(طرح ریزی) با معاصر مواجه نگردند و لوازم تزئینی رنگارنگ خانه نمایندگی پاپ آپ فروشگاه زیبایی (فروشگاه آغاز شد در سال ۲۰۱۰ به لقب پاپ آپ قبل از به حفاری های دائم اقامت). دامنه محصولات قبل از انداختن از طریق فروشگاه زیبا در صورتی نمایش مشخصات عمومی.
Haarlemmerdijk 26 1013JD، آمستردام، هلند

چشمه یخ زده
تاسيس برندهای خارجی مانند Ligne Roset Moroso Vitra و Pastoe نشان داده شده در اینجا بین فروشگاه کاتالوگ گسترده از مبلمان مدرن خانگی و اقلام تزئینی (تا بزرگ، دهانه به ساختمان دو). اما جایی که فروشگاه خود ارتباط خود را با جوان طراحان در حال ظهور از آکادمی هنر مختلف در هلند و خارج از کشور, فروشگاه ساخت پیش نمایش از استعداد مورد هست.
۶۲۹ پریسنگراخت،، ۱۰۱۶ HV آمستردام هلند

هی آمستردام
دانمارکی طراحی(طرح ریزی) نام تجاری یونجه هست زیر بین المللی برای اجناس مدرن مینیمالیستی مشخص میل شادی آور برای نقاشی با مداد رنگی رنگ gridwork اشکال هندسی و رنگ بلوک به دست آورده. در کل دسته خود را در فروشگاه خود را گل سرسبد واقع در منطقه مرسوم، مد روز خرید معروف به د Negen Straatjes یا نه خیابان جانبی شناخته شده برای گفتگوی ویژه قابل دقت و طراح خرید کنند. ورود با چمدان خالی اضافی برای سفر بازگشت ممکن هست بهتر هست.
الفبای Spuistraat 281 1012 VR آمستردام، هلند

همچنین بها بازدید: آمستردام Wonderwood \ IJhallen \ پل Potten \ Moooi \ گزینه ها! \ [email protected] \ Spiegelstraat Nieuwe


 ساختمانی اروپا به وسیله معماران DUS.

ساختمان اروپا به وسیله معماران DUS.

معماری از آمستردام

سعی در خلاصه معماری برای تقریبا هر کانال در داخل و اطراف شهر و خیابان به وسیله ساختمان هر دو اهمیت طراحی(طرح ریزی) کوچک و بزرگ این شهر تاریخ پوشا جمعیت از آمستردام به فشرده “باید ببینید” لیست حماقت بیهوده به نظر می رسد. گردن من چند روز اول از کنید تاب و چرخش در تمام جزئیات در سازه های شهر های عمومی و خصوصی را به صدمه می بینند.

آشکار و مشهور شهر را تعیین کننده کانال های باریک و بلند خانه هستند، بسیاری از طبقه و طبقه حاکم در اوج دوران طلایی هلند ساخته شده هست. این تعهد مدنی به این شهر معماری گذشته با مشاهده مترقی ترکیب سازه های معاصر مربوط به اینده برابر افت کانال و پل و معماری سنتی این شهر زوج هست. تعداد کمی از نمونه های برجسته تر، بسیاری قابل مشاهده به وسیله کانال معماری تور به شرح زیر هست:

 EYEFlimMuseum

چشم Filmmuseum. عکس: هان گرگوری


 CanalTour

کانال تورهای عرضه بازدید کنندگان فرصت دیدنی آمستردام در تاریخ معماری و زیرساخت های مدنی را تجربه. عکس: گرگوری هان

چه کار باید کرد

آمستردام آمستردام تور قایق معماری
را نشان می دهد این بهترین خود را نه با ماشین، پا و یا اتوبوس مثل اکثر شهرهای اما در حالی که به آرامی مرور آبراه کامل کارت پستال خود کانال در هیئت مدیره ۱ قایق موتوری آشنايي باهستگی منظر معماری این شهر. در ما ۳ ساعته معماری تور تحت هدایت تمرین معماری محلی و استاد دانشگاه، ما خودمان entranced به وسیله راهنمای ما درک تاریخی، اجتماعی، و همچنین به لقب چارچوب معماری مربوط به هر ۱ از ساختمان ما گذشت محدوده کانال مسکونی سنتی خانه های برش لبه ترین ساختمان های طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله شرکت(کمپانی) های معماری مشهور جهان در بر داشت. به راحتی بهترین ساعت سه به لقب بازدید کنندگان اول زمان صرف، ما برای دوباره آن را بیش از همه برای دیدن بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آمستردام را همیشه در حال تکامل منظره بازگردند.

۳D futurists که چاپ خانه کانال
را طولانی پیش گوی ۱ روز خانه نمی ساخته شده، اما به سادگی چاپ شده. تا زمانی که شما KamerMaker (سازنده اتاق)، چاپگر ۳D غول پیکر طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله معماران DUS به لقب اثبات مفهوم تولید ابزار در حال حاضر استفاده می شود به ساخت خانه اندازه کانال ۱ تکه پلاستیک زیستی در زمان بازدید علمی تخیلی می رسد. بازدید کننده دعوت به اطلاعات بیشتر در مورد ۳D چاپ خانه کانال به وسیله تور صوتی گوشی دانلود رایگان یا پرداخت به وسیله تورهای خصوصی محفوظ هست.

سقوط دوره & هدایت تور
هر کلاس جمعه هست در جلسه با آمستردام Architectuurcentrum 45 دقیقه سقوط درس (زبان انگلیسی) عرضه متمرکز بر این شهر پویا معماری معاصر، کلاس درس پیاده روی هست که همچنان بر روی مسیر ۲ کیلومتری، ۲ ساعت شروع از آمستردام مرکز معماری در سراسر به وسیله کشتی به شمال ساحل از بر افروخته IJ، و نتیجه گیری در موسسه فیلم چشم یاد. شما حتی با تعریف قهوه و چای در طول این جایگزین به تور قایق معماری بالا گفته شد لذت ببرید.

همچنین: جمعه بعدی \ خانم \ ROOMSERVICE به وسیله Droog \ آمستردام بازار گل


 MVRDV کتاب کوه

MVRDV کتاب کوه داخل کتابخانه Spijkenisse.

سفر روز

آمستردام می دهد بی مقصد eateries و مقصد خرید در برای اولین بار و بازگشت بازدید کنندگان. اما وجود دو مقصد بها روز گشت اگر خارش به هلند، از جمله bibliophile رویای تحقق، کتاب کتابخانه Spijkenisse در کوه (۱٫۵ ساعت با قطار)، کنار موزه-تجربه-به وسیله-دوچرخه، موزه Kröller-Müller (1.75 ساعت با قطار) بوجود می آیند.

پرواز پرواز خروجی با KLM سلطنتی هلند به مقصد اروپا در این نزدیکی هست از Schiphol فرودگاه آمستردام سزاوار تنظیم بافر هم به فرودگاه Schiphol Rijksmuseum موزه کوچک برگزاری نمایشگاه هشت تا ده thematically سرپرستی شاهکار نقاشی شده. کسانی که به اندازه کافی خوش شانس را به سفر های بین قاره ای و عقب روی KLM را کسب و کار کلاس نیز دور با نمیفهمد، آرزو معماری/طراحی(طرح ریزی) شوند.

هر نقطه از دست رفته? به ما بگویید در نظرات زیر وارد نمایید.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید